خانه دنور قیمت بالاتر از حد ارزشگذاری گزارش می گوید

برای سال دنور منطقه بازار مسکن آنقدر سوزان است که به نظر می رسید هیچ چیز می تواند شماره گیری گرما و قیمت نیست

توسط MORVARIDEASIA در 19 تیر 1399

برای سال دنور منطقه بازار مسکن آنقدر سوزان است که به نظر می رسید هیچ چیز می تواند شماره گیری گرما و قیمت نیست و کاهش یافته است و تا کنون با وجود محلی تاثیر جهانی همه گیر. اما یک گزارش جدید معتقد است که مترو قیمت خانه به طور جدی گران قیمت روی آوردند و پیش بینی کرد که آنها را کاهش نزدیک به 10 درصد در بهار 2021.

که در میان takeaways در آخرین تحلیل از کالیفرنیا مبتنی بر CoreLogic.

سایت محاسبه صفحه اصلی شاخص قیمت یا HPI برای بازار در سراسر کشور از جمله شهر بخش که شامل دنور شفق قطبی و لیکوود. در حالی که نویسندگان این پژوهش اذعان کرد که دنور قیمت ها هنوز هم در حال افزایش است به طور کلی آنها انتظار دارند که به معکوس در راه بزرگ در ماه های آینده.

در اینجا CoreLogic گرافیک که مقایسه HPI درصد تغییر پیش بینی ده مناطق عمده شهری در سراسر کشور از جمله دنور طریق ممکن است 2021:

Denver Home Prices Overvalued, Report Says

با توجه به این آمار قیمت ها در دنور بازار هستند تا 3.8 درصد بیش از کسانی که در مارس 2019 — اما ممکن است 2021 آنها انتظار می رود به شیب توسط 9.0 درصد است. که سومین کاهش در میان انتخاب مناطق مترو پشت تنها لاس وگاس و بوستون.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

پیش بینی دنور شیب همچنین جلبک یکی از این گزارش پیش بینی برای این کشور در مقیاس بزرگ است. این CoreLogic مطالعه پیش بینی کرد که 125 مناطق مترو در آمریکا باید حداقل 75 درصد احتمال کاهش قیمت تا سال 2021 و در سراسر کشور نزول است و انتظار می رود به 6.6 درصد به طور متوسط.

نشانه های اولیه از این سرد به پایین دیده می شود در زیر گرافیک به تصویر می کشد HPI در دنور برای آوریل و مه ایجاد شده توسط CoreLogic در Westword's درخواست.

Denver Home Prices Overvalued, Report Says

ما خواسته CoreLogic معاون اقتصاددان ارشد سلما Hepp به توضیح دهد که چرا شرکت می بیند قیمت اسلاید آینده برای دنور.

"کاهش در HPI هوا در بخش های بزرگ, رانده شده توسط انتظار می رود نرخ بیکاری در سال آینده" Hepp توضیح می دهد. "سهم زیادی از دنور شغل در صنایع است که رنج می برد به عنوان یک نتیجه از COVID-19 مانند معدن, ورود به سیستم و ساخت و ساز و تجارت حمل و نقل و آب و برق — اما همچنین کاهش قیمت نفت است. مشاغل در این صنایع در حال انتظار نمی رود به بازگشت به عنوان سریع به عنوان اوقات فراغت و مهمان نوازی و یا دیگر خدمات ممکن است."

Hepp اضافه می کند که "شرایط بازار و شاخص است که نشان می دهد دنور بازار بالاتر از حد ارزشگذاری شده و به رشد واقعی درآمد قابل تصرف سرانه است که رشد در سرعت کندتر از قیمت خانه."

کلیک کنید به عنوان خوانده شده CoreLogic گزارش.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب