دنور تظاهرات تفسیر از طریق خشم, GWAR عیسی محافظه کاری

شده است وجود دارد محسوس تغییر نظر در مورد دنور تظاهرات در این دو هفته پس از آنها شروع on May 28. به عنوان حواد

توسط MORVARIDEASIA در 22 خرداد 1399

شده است وجود دارد محسوس تغییر نظر در مورد دنور تظاهرات در این دو هفته پس از آنها شروع on May 28. به عنوان حوادث خرابکاری و خشونت به سرعت پژمرده و دنور پلیس تماس گرفته شده پایین ترین تاکتیک های تهاجمی در میان وعده اصلاحات (شهر حتی پرتاب بیش از 300 منع نقض موارد) در تظاهرات مسالمت آمیز به دست آورده اند سوء نیت احترام و حتی از کسانی که ممکن است به نظر می رسد به احتمال زیاد به نگرانی آنها است.

یک مثال نخست است جف شکار. به عنوان معاون رئیس جمهور از سیاست های عمومی برای کلرادو مسیحی دانشگاه و رئیس غربی محافظه کار اجلاس شکار شده است طولانی مدت مدافع رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که رویکرد به تظاهرات برای درخواست عدالت برای جورج فلوید در سراسر کشور تا حد زیادی شامل همه کلاه توییتهایی خواستار "نظم و قانون!" اما به جای انعکاس این شعارهای شکار گذراند یک ستون برای راست کج تاون هال وب سایت با عنوان "من خروشان بیش از حد" است که در آن او نشان می دهد که او مربوط به معترضان خشم از تجربه شخصی.

"در وسط سال مدرسه, عصبانی, در بی عدالتی از جهان و سوخت موسیقی از خشم علیه ماشین من تخریب اموال اسپری رنگ به طرف خانه ها و به دنبال از بین بردن ساختارهای قدرت در اطراف من" او می نویسد. "من فکر کردم داری بود بد پلیس فاشیست و من متنفر بودم که پدر و مادرم موفق بودند. من هم متنفر مسیحیان انجیلی و تعصب است. من طرفدار انتخاب و نرم افزار-تجاوز. در واقع من در مشکل در وسط مدرسه استعداد نشان می دهد در اواسط-90s برای آواز Red Hot Chili Pepper آهنگ "نخود" که شامل اشعار, 'F___ you ___سوراخ. شما ضد همجنس exam d___.' خشم من در جهان پیشرفت به تیره تر زمانی که من در آغوش گت و شروع به تحصیل مرلین منسون و GWAR را نشان می دهد. من اصلاح سر من سوراخ گوش من و sported سیاه ناخن لهستانی."

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

اعطا شده, شکار متوقف می شود به خوبی از تشویق ناراضی جوانان به حفظ محیط آشغال آتش سوزی تا کل مسیر بالا شهر به آتش کشیده است. اما نه او بی اعتنایی تلقی کردن این مفهوم است که تعصب و تعصب در برابر مردم از رنگ زنده است و به خوبی در امریکا است. بعد از امروز 11 ژوئن او میزبانی "گناه و نژاد پرستی در امریکا وعده برابری" یک رویداد آنلاین که در آن او را تسهیل گفتگو با چهار برجسته آفریقایی-آمریکایی محافظه کاران: Antonia Okafor پوشش CJ پیرسون دکتر ضربت گور و کاسپر Stockham. و شکار وعده داده است که چت نمی شود ماست مالی کردن.

"حتی محافظه کار سیاه همکاران ما تجربه کرده اند نژادپرستی" او اشاره می کند. "[کارولینای جنوبی, سناتور] Tim Scott صحبت در مورد که در غرب محافظه کار نشست. او گفت که او کشیده شده است بیش از رانندگی یک ماشین خوب در واشنگتن بنابراین محافظه کاران می تواند به اخراج نیست که. ما باید به بحث در مورد آن و گوش دادن به چشم انداز خود را."

Jeff Hunt as an adult.

جف شکار به عنوان یک بزرگسال.

حسن نیت ارائه میدهد از کلرادو مسیحی دانشگاه

این روزها شکار به نظر می رسد در برخی از جنبه های خود شورش جوان با سرگرمی. "که GWAR چیز دیگری بود," او می گوید: با خندیدن. "من رفتن به کلیسا به طور منظم اما نشستن وجود دارد, آن را مانند" این است که کمی بیش از حد است.'"

او ادامه می دهد: "آنچه من سعی کردم به نقطه در ستون است که بسیاری از وزارت من شده است با درگیر شده و با بچه ها که نمی رفتن به کلیسا. کلیسای آخرین چیزی که آنها می خواهند به بخشی از. اما آنها همیشه به حال یک درخواست تجدید نظر برای من — مردم خشمگین در راه جهان است. مردمی مثل من که احساس نا امید و عصبانی در مورد بی عدالتی هستند و نزدیک به انجیل از کسی که همه چیز: کاپیتان تیم ملی فوتبال با دوست دختر کامل. وجود دارد مقدار زیادی از نیاز برای صرفه جویی وجود دارد. اما اگر شما نا امید با بی عدالتی و نابرابری و به دنبال در جهان است و گفت: "این درست نیست" خوب است که دقیقا همان چیزی است که انجیل در تلاش است تا ثابت — و دقیقا به همین دلیل عیسی آمد."

با توجه به شکار "به نظر من بسیاری از محافظه کاران انتقاد از بچه ها که در حال خرابکاری. اما من در مشکل با پلیس زمانی که من چهارده برای خرابکاری — اسپری نقاشی. وجود دارد این مفهوم است که شما باید پاسخگو باشند و این قانون نیاز به محدود کردن شما از انجام این کار و من آن را دریافت کنید. اما آنچه که این افراد در حال گریه کردن است در قلب انجیل و ما به عنوان اصولگرایان نیاز به تشخیص و امیدوارم هدایت آنها به سمت کلیسا به عنوان مخالف رد آنها. و من این را تحسین معترضان مسالمت آمیز در بسیاری از راه."

این ستایش نیست بی قید و شرط. شکار فرض "وجود دارد بسیاری از ایدئولوژی مارکسیستی که همپوشانی چیزهایی مانند defunding پلیس" و کست سنگ ادعا Antifa مشارکت در بدترین افراط حتی اگر شده است وجود دارد کمی و یا بدون اثبات چنین ادعا می کند.

در همان زمان اگر چه او اذعان دارد که "من فکر می کنم خشم ما نسبت به مشکلات جهان ما بسیار طبیعی است و خوب است — و به نظر من این امتیاز را به دقیقا همان چیزی است که کتاب مقدس می آموزد: که وجود دارد این است که گناه و شکنندگی در جهان است و ما نیاز به یک ناجی. جایی که من ترک از برخی از مردم در این تظاهرات این است که من فکر می کنم بسیاری از چالش های ما در حال نتیجه شخصی گناه در زندگی ما و ما نیاز به باز کردن به آن و شناخت ما نیاز به یک ناجی برای گناه ما باید در زندگی خود ما. اما همین که نجات دهنده در حال کار به سمت آشتی و عدالت آنها به دنبال در سطح کلان نیز هست."

"گناه و نژاد پرستی در امریکا وعده برابری" می شود در 1 بعد از ظهر امروز 11 ژوئن در کانال یوتیوب از CCU را گرامیداشت صدمین سالگرد تأسیس موسسه.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب