دنور تظاهرات صلح آمیز باقی می ماند از طریق روز با اواخر شب تنش

برای پنجمین روز متوالی در یک گروه جمع آوری شده در مرکز شهر دنور در یک تظاهرات خواستار عدالت برای جورج فلوید که

توسط MORVARIDEASIA در 13 خرداد 1399

برای پنجمین روز متوالی در یک گروه جمع آوری شده در مرکز شهر دنور در یک تظاهرات خواستار عدالت برای جورج فلوید که در دست مینیاپولیس پلیس در مه 25. ژوئن 1, تظاهرات عمدتا مسالمت آمیز به عنوان بسیاری از تظاهرکنندگان سعی در نگه داشتن تمرکز بر خشونت پلیس و مرگ سیاه مردان و زنان در دست اجرای قانون است.

کمی قبل از نیمه شب, اما, دنور افسران پلیس منتقل به پراکنده کردن چند صد باقی مانده تظاهر کنندگان در کنگره و در نتیجه دور دیگری از درگیری.

پیش از آن روز معترضان به حال راهپیمایی مسالمت آمیز از کاپیتول در طول 16th Street Mall. دنور رئیس پلیس پل Pazen تا به حال حتی به این گروه ارتباط اسلحه با تظاهرکنندگان در این راهپیمایی که در نهایت لوپ به کنگره برای یک بسته بندی شده برنامه سخنرانی اسلم شعر و شعارهای.

"ما در حال شورش زیرا ما مریض و خسته" Torrence قهوه ای-Smith, 26, به جمعیت گفت. "من مریض و خسته از بودن بیمار و خسته است."

سخنرانی های پیچیده در 8 بعد از ظهر یک ساعت قبل از دنور مقررات منع رفت و آمد در حال حاضر مجموعه ای برای 9 p. m. به عنوان فعالان چپ کنگره آنها را متوقف و در یک تقاطع پایین برادوی, جایی که آنها نشسته و نه دقیقه به پرداخت ادای احترام به فلوید که می خواهم دوخته شده است توسط یک افسر را به زانو در گردن او برای ده دقیقه. که افسر بازداشت شده است فلوید را قتل است.

در حدود 9:20 p. m. به عنوان معترضان بازگشت به کنگره, سازمان, رهبری یکی دیگر از لحظه ای سکوت. نیل Yarborough یکی از رهبران اعتراضات اعلام کرد که او تا به حال دیده می شود یک صدای جیر جیر نشان می دهد که Pazen درخواست شد ماموران به ایستادگی کردن و پراکنده کردن معترضان که به سادگی نقض مقررات منع رفت و آمد, garnering به سلامتی از جمعیت است.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

چندی پس از آن اعلام Yarborough خواسته کسانی که در حال حاضر به سر منزل. "من احساس می کنم مثل تمام جهان شنیده های ما," او گفت: به عنوان بسیاری از معترضان را که فقط. "اداره پلیس ما را شنیده ام. این تقریبا کامل است ، این مثل این است که چیزی از یک صحنه فیلم. و من می خواهم آن را برای اقامت و زیبا."

چند صد نفر از معترضان که در اطراف گیر ادامه داد: نشان دادن در یک صلح آمیز عمل; برخی از دراز بر روی زمین را با دست خود پشت سر خود را. در یک نقطه و یک مرد spraypainting کنگره مراحل گفته شد توسط کسانی که در اطراف او و تعقیب دور.

در حدود 11:20 p. m., با این حال, یک مرد نشسته بر روی سقف یک جیپ سفید شروع به راه اندازی روم شمع آتش بازی در کنگره. برخی از معترضان swarmed در اطراف ماشین به او را متوقف کند اما او ادامه داد دیگران را تشویق خود عمل است. از آن نقطه تنش افزایش یافت.

به عنوان ساعت inched به سوی نیمه شب, وسایل نقلیه اجرای قانون و ماموران لباس ضد شورش شروع به محاصره معترضین در لینکلن خیابان در مقابل کنگره. افسران مستقر گاز اشک آور و فلفل-اسپری توپ در تظاهرات تا زمانی که پراکنده در چه تبدیل شدن به یک آشنا صحنه در آخرین ساعت از این تظاهرات.

تظاهرات برنامه ریزی شده برای چند روز آینده. و دنور 9 بعد از ظهر حکومت نظامی را در محل باقی می ماند برای حداقل بعد از سه شب.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب