لهستان انتخابات ریاست جمهوری برگزار می شود در 74 روز

ورشو لهستان (AP) — لهستان بالا انتخاباتی بدن به مجلس 14 روز برای تعیین یک تاریخ جدید برای انتخابات ریاست جمهور

توسط MORVARIDEASIA در 21 اردیبهشت 1399

ورشو لهستان (AP) — لهستان بالا انتخاباتی بدن به مجلس 14 روز برای تعیین یک تاریخ جدید برای انتخابات ریاست جمهوری بودند که به برگزار شده است یکشنبه اما معلق میان بحث بر سر چگونه رای گیری می تواند انجام شود در طول رمان coronavirus بیماری همه گیر.

انتخابات باید برگزار شود و ظرف 60 روز از این اطلاعیه و یا اواخر ماه جولای به این قطعنامه توسط دولت کمیسیون انتخابات. دولت محافظه کار پیشنهاد کرده همه پستی, رای, اما, انتقاد از برنامه ریزی و اختلافات پیچیده و آماده سازی منجر به تعویق افتادن اعلام کرد اواخر روز چهارشنبه.

این اولین بار در تقریبا 31 سال از لهستانی دموکراسی که رای گیری در خط با قانون اساسی برنامه ریزی شده برای روز یکشنبه انجام نمی گیرد. مجلس در حال حاضر دو هفته به اعلام تاریخ جدید.

در توضیح این قطعنامه از کمیسیون Sylwester Marciniak ابراز امیدواری کرد برای "دستیابی به موفقیت" است که اجازه می دهد برای انتخابات ریاست جمهوری خواهد شد که "به طور کامل دموکراتیک و شفاف و عادلانه باشد."

این اصطلاح از رئیس جمهور آندره Duda منقضی Aug. 6 و لهستان نمی توانیم به یک رئیس جمهور منتخب پس از آن تاریخ Marciniak گفت.

روند انتخابات به دوباره راه اندازی شود و داوطلبان باید برای ثبت نام دوباره, او گفت:.

او گفت: به تعویق افتادن از روز یکشنبه رای می تواند در COVID-19 همه گیر و در روند قانونی.

در اوایل روز شنبه در گزیده ای از مصاحبه با یک روزنامه هفتگی اصلی حکم قانون و رهبر حزب عدالت جرسلو Kaczynski گفت: لهستان بود "برای بهتر تغییر" در دولت ائتلافی به رهبری حزب خود و دو احزاب کوچکتر. در همان زمان Kaczynski گفت: این هیچ راز ائتلاف تقسیم شد.

سه-حزب حاکم ائتلاف "کاملا رادیکال جناح و بسیار متوسط است ، اصطکاک بین آنها چیز جدیدی نیست من فکر می کنم" گفت: Kaczynski که لهستان ارشد policymaker.

لهستان Niezalezna.pl پورتال روز یکشنبه به نقل از مصاحبه مجموعه منتشر شود چهارشنبه هفتگی روزنامه گازتا Polska.

یکی از تاریخ احزاب در ائتلاف می خواستم این انتخابات با تاخیر و هشدار داد در هفته گذشته است که این امر رای در برابر قانون اجازه پستی رای دادن. تحت فشار ائتلاف حاکم گفت: انتخابات خواهد بود اعلام کرد از درجه اعتبار ساقط و تاریخ جدید مجموعه.

Duda است که به دنبال انتخاب مجدد با حمایت از قانون و عدالت است. او در نظرسنجی ها جلوتر از دیگر نامزدها.

رهبران ائتلاف حاکم برگزار شد حداقل یک جلسه اضطراری بیش از آخر هفته اما یک تاریخ جدید برای این انتخابات اعلام نشده است.

جناح چپ رهبران به نام از همه احزاب مخالف برای دیدار روز شنبه به بحث در مورد گزینه های برای برگزاری انتخابات.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب