دنور رستوران ها ارسال فوری به درخواست شهردار: ما صندلی در فضای باز

یک گروه از رستوران متخصصان صنعت و نمایندگان با هم بدست ارسال شهردار مایکل Hancock پیام: ما باید بیشتر صندلی در

توسط MORVARIDEASIA در 19 اردیبهشت 1399

یک گروه از رستوران متخصصان صنعت و نمایندگان با هم بدست ارسال شهردار مایکل Hancock پیام: ما باید بیشتر صندلی در فضای باز به منظور زنده ماندن.

این گروه که شامل مدیران کسب و کار بهبود مناطق همراه, Colfax, خیابان فدرال و بلوار و همچنین بسیاری از صاحبان رستوران ها هستند که اصرار در شهرستان تازه شکل گرفته اقتصادی تسکین و بهبود کمیته به آمده تا با یک برنامه اجازه می دهد تا رستوران ها و کافه ها برای گسترش صندلی و مشروب مجوز بر روی پیاده رو و پارکینگ و در برخی موارد حتی بسته کردن خیابان ها و کوچه ها یک بار رستوران ها مجاز به بازگشایی شده است.

چندین شهر اروپا در حال حاضر اجرا ایده های مشابه را به مشتریان مقدار زیادی از فضای در حالی که به رستوران درآمد بیشتر از اتاق ناهار خوری به احتمال زیاد خواهد شد مجاز به بازگشایی تنها در بخشی از ظرفیت. دنور گروه امیدوار است که این شهرستان می تواند در سرعت عمل برای پیاده سازی ایده های خود را به طوری که کسب و کار خواهد شد که پاک کردن دستورات به عنوان آنها شروع به راه اندازی برای بازگشایی.

متی Bossler یک برنامه ریز شهری و چشم انداز معمار مشغول به کار بوده است با سازمان های مختلف و صاحبان کسب و کار به پیش نویس نامه تشویق شهرستان اقدام به زودی. "من زندگی می کنند در کنگره پارک و نزدیک ترین مرکز خرده فروشی وجود دارد در 12 و مدیسون" Bossler می گوید. "من رسیده به چند نفر دیگر به اشفتگی فکری موقتی آنچه در این [طرح] ممکن است مانند نگاه در 12 و مدیسون. و معلوم شد که بسیاری از مردمی دیگر ابراز علاقه به انجام چیزی مشابه. بنابراین ما باید حاوی یک زیرساخت چگونه این می تواند به سرعت اجرا; زمان است که از ذات بدیهی است چرا که بسیاری از این کسب و کار در حال حاضر به رفتن زیر."

کلرادو انجمن رستوران در حال حاضر به حال ابداع شده است مشابه طرح Bossler یادداشت و آنها در مقایسه با یادداشت های. گروه خود را که شامل دن شاه از غرب, Colfax, بهبود کسب و کار منطقه و جیل Locantore از دنور خیابان های همکاری شده است در تماس با این شهرستان در بخش حمل و نقل و زیرساخت ها و بهداشت عمومی و محیط زیست برای تعیین موانع ممکن است ممکن است به غلبه در سازماندهی این طرح است.

"ما سه گل" Bossler توضیح می دهد. "شماره یک, جلوگیری از گسترش coronavirus و شماره دو حامل کسب و کارهای کوچک از طریق این زمان دشوار است. ما می خواهیم به مطمئن شوید که ما چه چیزی را برای آنها مناسب از صاحبان کسب و کار می دانند که بهتر از ما انجام آنچه به آنها کمک خواهد کرد.

"سومین هدف این است که برای ارائه بصری نماد جامعه با هم است."

در اینجا نامه ای که امضا شد بیش از چهل و صاحبان کسب و کار و رهبران جامعه و خطاب به, Hancock, رئیس ستاد آلن سالازار معاون رئیس ستاد اوان Dreyer چندین سازمان دولتی سر و اندی فاینستاین والتر آیزنبرگ و جانیس Sinden که همه نشستن اقتصادی تسکین و بهبود کمیته:

شهردار مایکل Hancock
Re: صندلی در فضای باز قوانین مورد نیاز فوری
عزیز شهردار,Hancock,
ما در حال نوشتن به نمایندگی از دنور بسیاری از رستوران ها و آشامیدنی موسسات از جمله کسانی که در مناقصه ها و حوزه های کسب و کار ما با کار همراه Colfax و فدرال با یک حس فوریت برای به اشتراک گذاشتن استراتژی های به اطمینان حاصل شود که پایین سقوط می کند به طور کامل برای کوچک جامعه متنوع از رستوران ها و آشامیدنی موسسات که بسیاری از ما گنج است.

این شهرستان دارای یک کار بزرگ انجام بازپس بسیاری از خیابان های ما به مردم سالم اتاق تنفس آنها نیاز دارید. و به اعتبار خود را از بخش های مختلف در شهردار هنکاک دولت نیز شروع به کار بر روی یک ابتکار عمل برای ایجاد قوانین اجازه می دهد تا برای تسریع پاسیو و صندلی در فضای باز برای ارائه به کاربران فضای فیزیکی برای حمایت از این کسب و کار با خیال راحت.

ما در حال نوشتن بپرسید که این روند ادامه با نهایت فوریت با رهبری از شهردار به این دلیل ساده: بسیاری از این کسب و کار در حال حاضر در حمایت از زندگی به عنوان ما می توانیم شهادت از کار با آنها را به عنوان آنها به دنبال حرکت وام اجاره renegotiations تبلیغات و غیره. این عدم قطعیت است که چهره آنها مانند بازگرداندن منابع کارکنان و ارزیابی ظرفیت خود را داده احتیاطی هنوز هم خواهد بود در حال حاضر و پس از انتظار بازگشایی تاریخ. بسیاری از مدل های خود را تنظیم کرده اند و برخی با موفقیت و برخی از آنها در حال حاضر به اندازه کافی خوش شانس به صندلی در فضای باز. بسیاری از آنها در حال حاضر توقیف و به سطح شیب دار تا از صفر است.

هنگامی که ما شروع به با خیال راحت بازگشایی رستوران ها نه تنها ما نیاز به شروع در ظرفیت محدود اما ما می دانیم که جامعه ما باید اعتماد به نفس بیشتری در ایمنی فضای باز در فضای باز ناهار خوری. این یک موضوع ساده ریاضی است. با در بیشتر از نیمی از ظرفیت داخل خانه—شاید, کمتر, نقاشی با آبرنگ روی گچ است که نام بازی است که اجازه خواهد داد که رستوران ها و موسسات نوشیدن از همه راه راه و طعم برای زنده ماندن با آنها را با اعطای دسترسی در ماه های گرم به عنوان بسیاری از میز و صندلی به عنوان امکان پذیر است. ما بر این باوریم که با استفاده از پارکینگ, پیاده رو, فضاهای پارکینگ و در برخی از موارد مصرف فضا در خیابان های محلی برای نشستن و خرده فروشی در تجارت است و یک فرصت برای حمایت از این موسسات و اجازه می دهد که جامعه به لذت بردن از آنها را با خیال راحت. در جهت موسسات قادر به باز کردن و در بسیاری از موارد زنده ماندن پاسیو/مشروب مجوز/صندلی در فضای باز قوانین نیاز به تاسیس تقریبا بلافاصله. این می تواند اتفاق می افتد در دنور بر اساس پیشنهادات از کلرادو انجمن رستوران و آن را به عنوان در شهرستانها در سراسر جهان. ما از شهردار و تیم او به ساختار قوانین به منظور ایجاد این عملیاتی قبل از پایان ماه. رستوران نیاز به قادر به دفعات مشاهده شده در آن اتفاق می افتد در چند هفته آینده.

در حال حاضر صندلی در فضای باز است که به شدت تنظیم شده برای اطمینان از دسترسی و ایمنی عابر پیاده. موانع دیگر شامل مسیرهای اتوبوس سطل زباله حذف ترافیک خودرو و کسب و کار تحت پوشش بیمه. "وجود دارد مقدار زیادی از موانع قانونی است که اگر ما در تلاش برای انجام این کار قبل از COVID را یک سال و نیم برای غلبه بر" Bossler یادداشت ها. "وجود دارد و رفتن به نیاز به برخی از تصمیم گیری های دشوار و پذیرش برخی از سطح از خطر است."

اما اگر دنور می توانید یک راه برای کاهش محدودیت و در برخی مناطق به خودرو ترافیک این امر به نوبه خود پیاده روها و خیابان ها به فضای باز جمع آوری لکه های را که به مصرف کنندگان اعتماد به نفس بیشتری به بیرون رفتن و حمایت از کسب و کارهای محلی در یک محیط امن.

و آن است که همه ما یک راه بیشتر برای جشن کلرادو زیبا تابستان است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن