دنور ضد شورش پلیس Instagram منجر به حرفه ای خودکشی — در حال حاضر

در میان جریان تظاهرات در دنور زیر در مرگ بازداشت جورج فلوید دنور اوقاف فسخ استخدام افسر توماس McClay بیش از یک

توسط MORVARIDEASIA در 14 خرداد 1399

در میان جریان تظاهرات در دنور زیر در مرگ بازداشت جورج فلوید دنور اوقاف فسخ استخدام افسر توماس McClay بیش از یک شوخی بسیار بد: یک Instagram پست نشان دادن او و دو همکار پلیس مجهز برای مبارزه با بیش از یک عنوان است که بار خوانده شده "بیایید شروع یک شورش."

اما McClay ماندن از کار اخراج شدند ؟ بر اساس شواهد از گذشته که به سختی تضمین شده است.

شده اند وجود دارد چندین بار در طول دهه گذشته یا تا زمانی که اخراج دنور افسران ابقاء و یا دریافت امداد پس از جذاب خود را اخراج با بدنام ترین نمونه شامل سفت Murr و دوین جرقه.

بیش از یازده سال پیش در آوریل 2009 Murr و جرقه ضرب و شتم مایکل DeHerrera در حال حاضر از بین رفته LoDo باشگاه به نام 5 درجه پس از او و همراه, Shawn Johnson, سعی کردم به استفاده از زنان ، DeHerrera بر روی گوشی های با پدرش آنتونی DeHerrera یک دیرین عضو پوبلو کلانتر در طول این رویداد.

Murr و جرقه در ابتدا با توجه به صرف سه روز تعلیق سنگزنی تا DeHerrera — اما در سال 2011 پس از یک جامعه داد و بیداد بر سر این موضوع که دستگیر شد در ویدئو مجازات آنها افزایش یافته بود به ختم. این عمل موجب طولانی جنگ در دادگاه به پایان رسید که در ماه مارس سال 2020 وقتی کلرادو دیوان عالی کشور حاضر به شنیدن شهر دنور درخواست تجدید نظر از دادگاه بدوی حکم در افسران به نفع. به عنوان یک نتیجه جفت شدند از لحاظ فنی واجد شرایط برای rehiring توسط دنور اداره پلیس و نه سال' ارزش پرداخت که مسلما بیش از 500 ، 000 دلار برای هر. در آخرین گزارش شهر دنور با همکاری با وکلای مدافع برای Murr و جرقه برای رسیدن به قطعنامه ای که می تواند شامل یک ملاحظه حل و فصل پول نقد.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

همچنین این موضوع از سابقه. به عنوان مستند در ما 2019 پست "هشت برابر دنور پلیس فرار گرفتار در رسانه های اجتماعی" دپارتمان نظم و انضباط بوده است meted در موارد متعدد نقض DPD رسانه های اجتماعی, سیاست, اما هیچ یک از برجسته مجریان قانون از کار اخراج شدند — اگر چه چند شروع به پریدن کرد و قبل از آنها می تواند تحت فشار قرار دادند.

برجسته ترین مورد در خلاصه درگیر بتنی کندلریا که ناگهان در سمت چپ او کار جدید در ارتباطات و بازاریابی برای دنور کلانتر بخش در ماه دسامبر سال 2018 پس از آن KNUS رادیو میزبان جولی هیدن و چاک Bonniwell مشترک بحث پست از Facebook صفحه از جمله یکی که خواندن "به F*ck خودتان امریکا است."

افسر اسکات مورفی نیز استعفا داد و پس از اینکه به روی فرش زیرا او نوشته شده انتقادی عکس از آن رئیس رابرت سفید; معاون ان رومرو را نیز برای استفاده شخصی او Facebook حساب برای تماس با پسر یک زندانی در دومی از طرف; و معاون دیوید Quintana ترک پس از یک زندانی سابق در دنور زندان گفته است که پس از او حبس او "به دنبال او profile on Facebook, ارسال عکس های خود در داخل و خارج از مدرسه و آغاز یک رابطه صمیمی که منجر به بارداری است."

در مقابل افسر دانیل Veith جریمه شد فقط دو روز برای "ارسال مقاله و اظهار نظر...سوال توانایی رهبری فعلی DPD دولت" و افسر Damian فیلیپس بود ضربه با پنج جریمه روز پس از او "به اشتراک گذاشته شده در تصویر در Facebook به تصویر می کشد خونین خودرو با یک دست قطع بر روی کاپوت همراه با, عنوان," من نمی دانم منظور شما از معترضان در اتوبان. من از طریق با هیچ مشکلی.'" Beefs با دیگران افسر دانیل سیاست و کاپیتان Kenneth Juranek, نیست, پایدار.

چون McClay های اخیر استخدام شد و هنوز هم در آزمایشی وضعیت زمانی که این حادثه رخ داده است اشاره کرد دنور پلیس محافظ, انجمن, او ممکن است قدرت کمتر به اختلاف خود را pink-لغزش از هشت تایی بالا. سپس دوباره اخراج توسط دنور اداره پلیس نیست همیشه پایان خط.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن