دنور می تواند رای دهندگان به تصویب شورای اسلامی از کلید شهرداری منصوب

اکثریت شورای شهر دنور پشتیبانی از درخواست رای دهندگان اگر شورا باید تصویب اقتدار بیش کلیدی شهرداری منصوب تضمین

توسط MORVARIDEASIA در 21 خرداد 1399

اکثریت شورای شهر دنور پشتیبانی از درخواست رای دهندگان اگر شورا باید تصویب اقتدار بیش کلیدی شهرداری منصوب تضمین که یک اندازه گیری به دنبال این منشور تغییر خواهد زمین در ماه نوامبر سال 2020 رای گیری.

"این پیشنهاد به دنور صوتی از طریق خود را به طور مستقل انتخاب شورای نمایندگان" Councilwoman آماندا ساویر گفت: در 9 ژوئن شورای کمیته شنوایی درست قبل از پیشنهاد فرستاده شد به کامل کرد.

Westword تایید کرده است که حداقل هفت councilmembers تصویب خواهد شد قرار دادن ابتکار عمل در انتخابات که از حمایت کافی برای اطمینان حاصل شود که ساکنان را وادار به رای دادن در آن را در ماه نوامبر.

اگر مورد تایید رای دهندگان این طرح را ایجاد یک تغییر در این شهرستان منشور دادن councilmembers قدرت به تایید شهرداری قرار ملاقات برای چهارده کلیدی رهبری.

در حال حاضر کسانی که ملاقات صرفا به شهردار; این پیشنهاد خواهد تغییر برخی از قدرت از قوه مجریه در دنور یک شهرستان است که قوی-شهردار شکل دولت است. دیگر شهرستانها در سراسر کشور با یک قوی-شهردار دولت در حال تقسیم در مورد این موضوع. برخی مانند کلرادو اسپرینگز و بالتیمور نیاز به شورای تایید شهرداری قرار ملاقات; مانند بوستون و فیلادلفیا نیست.

در ژوئن 9, شنوایی ساویر گفت که پیشنهاد "جهات قوی-شهردار نوع حکومت" اما همچنین می "را تعادل بیشتر به سیستم."

او با اشاره به این که این طرح تنها نیاز به یک پیشنهاد انتصاب آمده است قبل از اینکه شورای اگر یک عضو درخواست آن را. اگر همه councilmembers توافق بر انتخاب و سپس وجود خواهد داشت هیچ جلسه و قرار ملاقات خواهد بود نهایی ظرف سی روز.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

شورا هنوز هم نمی خواهد که این توانایی را به وزن در شلیک گیری از انتصاب و نه می شود آن را قادر به متوقف کردن شهردار از انتصاب موقت دپارتمان سر زمانی که جای خالی بوجود می آیند. زمان دائمی انتصاب خواهد بود موضوع به روند تصویب. و خارج از چهارده کلید شهرداری منصوب — سر آتش پلیس و کلانتر بخش و همچنین مدیر امنیت عمومی که نظارت آنها; دادستان شهرستان; رئیس جامعه برنامه ریزی و توسعه; و دیگر موقعیت های بالا — دیگر انتصاب مانند گروه طالبان رهبری خواهد بود موضوع به تصویب شورای اسلامی.

اگر چه شهردار Hancock است و نه در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر در این طرح کارکنان شهرداری ابراز شک و تردید در جلسات عمومی است. "قطعا وجود دارد برخی از نگرانی در مورد اثر خنک کننده آن ممکن است در این روند برای پیدا کردن متقاضیان واجد شرایط" گفت: Skye استوارت شهردار را قانونی مدیر پاییز گذشته.

برخی از councilmembers همان نگرانی است.

"من نگرانی اصلی این است که آیا چشم انداز نیاز به رفتن را از طریق سیاسی شورای تایید روند را حفظ نامزدها از حال استخدام اگر موقعیت فعلی خواهد بود در معرض خطر باید از آنها رد می شود می گوید:" عضو شورای کوین فلین که هنوز بلاتکلیف در این طرح است.

"نه قصد هر گونه انتقاد از انتخاب های فردی در اینجا اما قرار ملاقات اخیر رئیس جمهور از دانشگاه کلرادو و سرپرست دنور مدارس دولتی برجسته کردن این مشکل است. آنها تنها فینالیست چون دیگران که می توانست در این لیست نیست می خواهید هویت خود را فاش باید از آنها نمی تواند انتخاب" فلین می افزاید.

اما حتی اگر دیگر اعضای شورا که در حصار رای برابر با اشاره به ابتکار عمل به رای هواداران در حال حاضر باید به رای آنها نیاز دارید.

ساویر و همکار councilmember کاندی CdeBaca هر دو از آنها که به درگیری علنی با Hancock دولت کار کرده اند در این طرح از پاییز گذشته. CdeBaca در اصل پیشنهاد منشور تغییر که می توانست تبدیل کلانتر موقعیت به انتخاب یک; هنگامی که او دریافت نمی کند قوی خرید از دیگر اعضای شورای او همکاری با ساویر در این طرح در حال حاضر.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب