دنور را با رای خود در تصویب شورای اسلامی برای شهرداری منصوب

آمده نوامبر دنور رای دهندگان را وادار به وزن در این که آیا دنور شورای شهر باید به تصویب اقتدار بیش کلیدی شهردا

توسط MORVARIDEASIA در 25 تیر 1399

آمده نوامبر دنور رای دهندگان را وادار به وزن در این که آیا دنور شورای شهر باید به تصویب اقتدار بیش کلیدی شهرداری منصوب از جمله رئیس پلیس و کلانتر.

"این پیشنهاد به دنور صوتی از طریق خود را به طور مستقل انتخاب شورای نمایندگان" Councilwoman آماندا ساویر که دفاع و پشتیبانی با اشاره رای گیری ابتکار به حال تلفظ در شورای کمیته جلسه در تاریخ 9 ژوئن. و همکاران او موافقت کرد در کامل (اگر مجازی) جلسه شورای جولای 13, دادن پیشنهاد به اتفاق آراء تصویب و حرکت آن بر روی انتخابات ماه نوامبر.

اگر اندازه گیری عبور می کند و سپس انتصاب کلید سر گروه نیاز به تصویب شورای اسلامی. در حال حاضر شهردار صلاحدید بیش از کسانی که قرار ملاقات.

دنور قوی-شهردار سیستم می دهد که قوه مجریه گسترده طول و عرض جغرافیایی برای تنظیم جهت و اجرای این شهرستان است. برخی دیگر شهرداری با شهردار نوع حکومت مانند کلرادو اسپرینگز و بالتیمور نیاز به تایید شورای اصلی قرار ملاقات. دیگران مانند بوستون و فیلادلفیا نیست.

یافته و با توجه به پیشنهادهای متعددی برای کشیدن قدرت دور از دفتر شهردار. در ژوئن 9 کمیته شنوایی ساویر گفت که ابتکار عمل "جهات قوی-شهردار تشکیل دولت" بلکه "آوردن تعادل بیشتر به سیستم."

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

شورای اخیرا به تصویب ابتکار اسپانسر شده از طرف Councilwoman دبی اورتگا با اشاره به یک اندازه به انتخابات ماه نوامبر است که در صورت تصویب خواهد به شورای توانایی استخدام مشاور حقوقی. در حال حاضر شورا تنها می توانید مشاوره حقوقی از دادستان شهرستان و در حالی که councilmembers خود را تعیین مشاور حقوقی در که کسانی که وکلای گزارش به دادستان شهرستان که پس از آن گزارش به شهردار.

شورا نیز رای به زودی در مورد اینکه آیا برای مراجعه به یک اندازه به انتخابات که به councilmembers قدرت به آغاز جدید هزینه های طرح و یا حرکت در اطراف بیش از حد بودجه در اواسط سال به جای فقط رای آری یا نه در شهردار بودجه سالانه. شورای رای خواهد داد که اندازه گیری است که تحت فشار قرار دادند توسط Councilwoman رابین Kniech در ژوئیه 20.

و Councilwoman کاندی CdeBaca نیز تلاش برای به دست آوردن ابتکار عمل در رای گیری که ایجاد نامزدی کمیته برای موقعیت شهرستان و وکیل مستقل نظارت بر این مقام مسئول از بررسی اجرای قانون سوء. که ابتکار شنیده خواهد شد در یک کمیته شورای جولای 21.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب