باغ وحش دنور بازگشایی با COVID-19 مقررات در محل

دنور کارکنان باغ وحش شده اند گفتن مطبوعات که حیوانات نمی توانند بفهمند که چرا مردم متوقف شد, توقف برای بازدید

توسط MORVARIDEASIA در 19 خرداد 1399

دنور کارکنان باغ وحش شده اند گفتن مطبوعات که حیوانات نمی توانند بفهمند که چرا مردم متوقف شد, توقف برای بازدید است. که در مورد تغییر است.

باغ وحش که بسته شده پس از 17 مارس خواهد بود بازگشایی برای عضو سپاس در روز چهار شنبه, ژوئن 10 و دوشنبه 11 ژوئن و پس از آن به بقیه عمومی در روز جمعه, ژوئن 12.

"ما فراتر از آن هیجان زده به استقبال جامعه ما از دوستان و همسایه ها که ایستاده اند در کنار ما و ارائه چنین مهم و معنی دار حمایت در حالی که ما بسته شد" یادداشت برت Vescolani, رئيس جمهور و مدیر عامل باغ وحش دنور.
به نگه داشتن آن دسته از دوستان و همسایگان امن باغ وحش را به اقدامات احتیاطی زیر:

فروش بلیط آنلاین: همه بلیط خریداری شود/آنلاین محفوظ در DenverZoo.org/Visit از جمله افتخاری عضو قدردانی روز بلیط و نمی خواهد در دسترس برای خرید در باغ وحش دنور. آنلاین بلیط مورد نیاز برای تمام مهمانان از جمله اعضا (رایگان) و کودکان زیر 2 و زیر (رایگان).

محدود بهنگام پذیرش: برای حمایت از امن فیزیکی فاصله باغ وحش محدود خواهد شد و تعداد بازدید کنندگان در هر روز. بهنگام بلیط با مبهوت 15 دقیقه ورود به ویندوز محدود خواهد شد و تعدادی از مهمانان از ورود به باغ وحش در هر زمان. پذیرش خطوط نیز مشخص شده برای فاصله.

بهداشت و شستن دست: دستشویی و بالا لمسی مناطق خواهد بود ضد عفونی اغلب در یک برنامه. دیگر بالا-سطوح تماس مانند میز و صندلی تمیز خواهد شد بلافاصله پس از استفاده. ضد عفونی کننده دست و شستن دست ها-ایستگاه های قرار داده شده در سراسر محوطه دانشگاه—از جمله در دستشویی اصلی باغ وحش ورود و خروج, ورود و خروج درب در تمام ساختمان ها و تمام مناطق ناهار خوری.

یکی از راه پردیس: یک مسیر یک طرفه در سراسر محوطه دانشگاه ایجاد شده است به اجازه می دهد تا مهمان برای مشاهده اکثریت آن زیستگاه های حیوانات و باغ در حالی که حفظ مناسب فیزیکی فاصله. یک "برش های کوتاه" برجسته یک منطقه کوچکتر برای کوتاه تر بازدیدکننده داشته است نیز در دسترس خواهد بود.

باغ وحش کارکنان: همه باغ وحش کارکنان ملزم به پیروی از پروتکل های دقیق به منظور حفظ ایمنی همه در محوطه دانشگاه. آنها باید خود را به درجه حرارت بررسی می شود قبل از شروع کار و نیاز به پوشیدن ماسک و حفظ فاصله حداقل 6 فوت از مهمانان داوطلبان و کارکنان دیگر.

مهمان مسئولیت: مهمانان خواسته به انجام بخشی خود را در نگه داشتن باغ وحش دنور یک محیط امن از جمله ماندن در خانه اگر کسی در خانواده خود بیمار احساس می کند با حفظ فاصله فیزیکی از حداقل 6 پا شستن دست های خود را اغلب احترام یک طرفه جریان ترافیک و باقی مانده در تایید مسیرهای. همه مهمانان سنین 3 و بیش از مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن ماسک یا پوشش به عنوان موظف شهر و شهرستان دنور.

جاذبه های نمایشگاه و برخورد: به طور منظم برنامه ریزی شده حیوانات تظاهرات و برخوردهای اصلاح شده است برای به حداقل رساندن تماس با ما و ارائه به صورت فیزیکی از راه دور. ساختمان های, جاذبه های, نمایشگاه ها و مناطق بازی بسته خواهد شد نگه می دارد به مهمانان کارکنان و حیوانات امن با استثنا از جدیدترین جاذبه Stingray یارو باز در اواسط ماه ژوئن.

خرید و ناهار خوری: این باغ وحش دارای خود را اصلاح ناهار خوری خدمات مطابق با همه دولت موظف COVID-19 روش های ایمنی با توجه به آماده سازی و خدمات از تمام مواد غذایی و آشامیدنی موارد. آن هدیه فروشگاه Kibongi بازار باقی خواهد ماند و باز با ایمنی تغییرات از جمله یک راه ترافیک جریان فاصله صفحه نمایش و در دسترس ضد عفونی کننده دست. مهمان همچنین می توانید خرید در هر زمان از باغ وحش آنلاین جدید هدیه فروشگاه.

"ما هوشیار باشند و در تعهد ما برای محافظت از این جامعه و رفته اند از طریق جامع برنامه ریزی و آماده سازی به طوری که مهمانان ما می توانید احساس امن و راحت در حالی که اتصال با ما 3,000 حیوانات" می افزاید: Vescolani.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فروش بلیط و سیاست رفتن به باغ وحش دنور وب سایت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب