دنور پاسیو برنامه همچنان با وجود توقف در دیگر واریانس

اگر چه شهردار مایکل Hancock فقط اعلام کرد که "در حال حاضر ما در حال هدف قرار دادن دکمه مکث در بهداشت عمومی ما

توسط MORVARIDEASIA در 26 تیر 1399

اگر چه شهردار مایکل Hancock فقط اعلام کرد که "در حال حاضر ما در حال هدف قرار دادن دکمه مکث در بهداشت عمومی ما سفارش واريانس درخواست به دولت" که مکث می کند تاثیر نمی گذارد برنامه های کاربردی برای, هوای آزاد, گسترش رستوران ها و کافه ها در دنور.

مکث در واريانس درخواست باعث شده اخیر افزایش COVID-19 نفر در کلرادو. "این سنبله اخیر بسیار مورد اما ما در یک محل که در آن اگر ما متمرکز بماند ما می تواند این روند" هنکاک گفت.

خود را اعلام می گذارد "واريانس درخواست برای دهانه دیگر, نه برنامه های کاربردی کسب و کار برای این برنامه می گوید:" اریک Escudero مدیر ارتباطات وزارت مالیات و مجوز.er که.

در جولای 15, شهر دریافت کرده 303 تکمیل برنامه های کاربردی برای گسترش فضاهای باز در پیاده رو در کوچه ها در پارکینگ و حتی در خیابان. از آن 271 شده اند تایید Escudero یادداشت برای 89 درصد تصویب رای دادن.

نه تنها چنین بسط دهد رستوران ها محدود به 50 درصد از ظرفیت عادی (یا پنجاه نفر هر کدام که کمتر است) بیشتر اتاق به گسترش اجتماعی فاصله, اما آن را نیز اجازه می دهد تا آنها را به ارائه بیشتر صندلی برای مشتریان که احساس راحتی بیشتری ناهار خوری خارج از منزل.

برای یک لیست از گزینه های ناهار خوری در منطقه مترو دیدن جدید ما دنور رستوران دایرکتوری.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن