با وجود بحران بودجه L. A. مقامات به پاداش های جدید به افسران با درجه کالج

اداره پلیس لس آنجلس است به جایزه افسران که دارای تحصیلات دانشگاهی حدود 41 میلیون دلار پاداش در آینده بودجه سال

توسط MORVARIDEASIA در 6 خرداد 1399

اداره پلیس لس آنجلس است به جایزه افسران که دارای تحصیلات دانشگاهی حدود 41 میلیون دلار پاداش در آینده بودجه سال حتی به عنوان هزار شهر دیگر کارکنان در صورت کاهش دستمزد در میان یک بحران مالی در شهرستان سالن.

شهردار اریک Garcetti و شورای شهر امضا جدید پلیس لس آنجلس "آموزش و پرورش مشوق" در تابستان گذشته هموار کردن راه برای افسران با همکاران درجه به دریافت اضافی $190 هر دو هفته و کسانی که با لیسانس' درجه اضافی $290.

آموزش و پرورش پاداش به اثر رفت در ماه گذشته فقط به عنوان پیش بینی درآمدهای مالیاتی از هتل ها و رستوران ها و فروشگاه های خرده فروشی کاهش یافت به عنوان یک نتیجه از coronavirus خاموش شدن ناگهانی.

در علاوه بر این به کسانی که پرداخت افسران پلیس لس آنجلس در مسیر دریافت 4.8 درصد در پرداخت افزایش حقوق در سال مالی شروع می شود که ژوئیه 1. را افزایش می دهد و پاداش بخشی از شهر, جدیدترین قرارداد با لس آنجلس پلیس محافظ لیگ اتحادیه است که نشان دهنده رتبه و فایل افسران.

تبلیغات

سه سال قرارداد ارائه می دهد آخرین شواهد که L. A. مالی چالش های سوخت نه تنها با COVID-19 همه گیر اما با Garcetti و تصمیم شورا برای ارائه بیشتر سخاوتمندانه پرداخت و مزایای کارگران شهرستان.

بودجه شهرستان تحلیلگران هشدار داد در پاییز گذشته که گران تر حقوق و دستمزد توافق با کارکنان اتحادیه های کارگری خواهد به نوبه خود پیش بینی بودجه مازاد به کسری بودجه در سال آینده.

پلیس اتحادیه قرارداد است که انتظار می رود هزینه LAPD حدود 123 میلیون دلار در بودجه سال آینده با توجه به شهر تحلیلگران مالی. در طول همان دوره Garcetti امیدوار است به امن $139 میلیون دلار در furloughs از حدود 16,000 غیر نظامی شهر کارگران که خواسته شده را به 10% کاهش پرداخت.

رشد افسر پلیس حقوق و مزایای آید به عنوان سیاه و سفید زندگی می کند ماده Ktown برای همه, و, دیگر, فعال, گروه های فشار برای کاهش در هزینه های اجرای این استدلال که این شهر صرف بیش از حد در پلیس لس آنجلس و به اندازه کافی در مسکن و خدمات اجتماعی.

تبلیغات

سنبله فریدمن یک سازمان با حمایت گروه زمین بازی LA گفت: شهرستان رهبران باید رول پرداخت از افسران پلیس لس آنجلس و با استفاده از پس انداز برای پرداخت افزایش بی خانمان خدمات امداد پرداخت به مستاجرها و چشم انداز صفر Garcetti برنامه برای کاهش تعداد مرگ و میر در سراسر شهر بود.

"بسیاری از شهرستان کارکنان خواسته شده را به یک مدل موی در حال حاضر و زیبا ، و در میان این بحران فکر نمی کنم L. A. پلیس اتحادیه باید خیلی منحصر به فرد و قدرتمند است که خود را افسران نیست رو همین وضعیت" گفت: فریدمن که گروه تایید شده برنی ساندرز در طول های اخیر دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه.

LOS ANGELES, CA – APRIL 13, 2018: New Los Angeles Police Officer Teresa Altamirano, center, durin

بازرسی در طول فارغ التحصیلی ورزش برای افسران پلیس در لس آنجلس آکادمی پلیس در سال 2018 است.

(آل Seib / لس آنجلس تایمز)

Garcetti معاون رئیس ستاد مت Szabo دفاع را افزایش می دهد و پاداش و گفت که آنها نیاز به نگه داشتن پلیس لس آنجلس حقوق رقابت با آن در دیگر مکان های عمومی-ایمنی سازمان. اگر چه پاداش به اثر رفت ماه گذشته آنها توسط شورای نگهبان تأیید شدند در ماه اوت زمانی که اقتصاد هنوز قوی و coronavirus هنوز یک تهدید است.

تبلیغات

نه ماه بعد با خیلی از شهرستان ها هنوز تعطیل شهردار است که به دنبال کاهش به خدمات از قبیل تعمیرات خیابان پیرایش درخت حذف گرافیتی و شهر 311 عمومی=خدمات تدریس خصوصی در خانه.

با وجود آن کاهش شهردار تیم نمی خواست اتحادیه پلیس برای به تعویق انداختن آینده را افزایش می دهد و پاداش Szabo گفت. افسران در حال کمک به بی خانمان ها کمک رسانی با تیم های تست سلامت و ارزیابی کار و تکالیف در پناهگاه های اضطراری ،

"در حال حاضر زمان به درخواست ما خط مقدم اولین پاسخ دهندگان به مذاکره مجدد تماس در وسط یک بیماری همه گیر" Szabo گفت.

اعضای شورای برنامه ریزی به بررسی Garcetti بودجه بیش از ماه آینده. هزینه های طرح را افزایش می دهد پلیس لس آنجلس بودجه 7.1% حتی اگر نزدیک به 2,400 از بخش های غیر نظامی کارکنان میله میله برای دریافت پرداخت به کاهش است.

تبلیغات

مقایسه مسکن و جامعه سرمایه گذاری بخش — که می فرستد بازرسان به دنبال نقض در ساختمان را ببینید 9.4 درصد کاهش تحت Garcetti بودجه. بخش خدمات حیوانات که در عمل پناهگاه های حیوانات و عقیم و خنثی برنامه های است که در مسیر دریافت 14.5 درصد کاهش.

LA City parks and recreation staff along with volunteers from the Salvation Army set up cots

لس آنجلس شهر کارکنان در پلیس لس آنجلس و دیگر سازمان های اختصاص داده شده اند به کار در اورژانس پناهگاه بی خانمان به عنوان بخشی از شهر coronavirus پاسخ.

(Brian van der Brug/لس آنجلس تایمز)

باب Schoonover رئیس جمهور از خدمات کارکنان بین المللی اتحادیه های محلی 721 یکی از اتحادیه های کارگری که اعضای آن روبرو هستند furloughs دهی زنگ هشدار بیش از برنامه ریزی شده کاهش است. او گفت اعضای اتحادیه — که شامل درخت طرمرس متولیان سرایداران و دیگران نیز در حال اعزام به کمک این شهر coronavirus پاسخ.

"اعضای ما قویا بر این باورند جایگزین های دیگر وجود دارد و کمتر مضر راه حل را در نظر بگیرید قبل از اضافه کردن فشار بیشتر بر LA کار خانواده او گفت:" در ایمیل.

تبلیغات

اجرای قانون کارشناسان می گویند آموزش و پرورش پاداش می تواند کمک به ادارات پلیس جذب افسران که آشنا هستند با حقوقی اساسنامه, آموزش در فن آوری و یا ماهر در خنثی کردن شرایط تنش. تحقیقات نشان داده است که افسران که درآمد در مقطع کارشناسی و تحصیلات تکمیلی به طور کلی بهتر است در "برخورد با پیچیده و چالش برانگیز شرایطی گفت:" رئیس پلیس میشل مور.

"خود را به فرایند تصمیم گیری و توانایی خود را برای حل کردن مسائل پیچیده آگاه است و بهبود یافته توسط خود را در معرض آموزش عالی" او گفت:.

بیش از 6,300 افسران و یا نزدیک به دو سوم از رتبه و فایل خواهد بود واجد شرایط برای آموزش و پرورش پاداش با توجه به بودجه شهرستان است تحلیلگران. کریگ Lally رئیس پلیس محافظ لیگ گفت: پاداش خواهد اطمینان حاصل شود که این شهرستان از مزایای داشتن "بیشتر واجد شرایط با تحصیلات اداره پلیس است."

"ماهیت کار پلیس تکامل یافته و انتظارات و خواسته های قرار داده شده بر افسران پلیس افزایش یافته است," او گفت:. "علاوه بر اینکه افسران پلیس ما نیز در حال حاضر درمانگران درمان مواد مخدر مشاوران و مددکاران اجتماعی و EMTs در میان بسیاری از چیزهای دیگر."

تبلیغات

پیت سفید, مدیر اجرایی antipoverty گروه لس آنجلس جامعه اقدام شبکه استدلال کرد که پلیس لس آنجلس نباید مسئول برای چنین مأموریتهایی. زمانی که افسران پلیس در پاسخ به افرادی که تجربه بی خانمانی, بیماری های روانی یا سوء مصرف مواد مسائل نتیجه بیشتر احتمال دارد برای پایان دادن به خشونت ها از اگر یک مددکار اجتماعی در پاسخ او گفت:.

"آخرین فرد شما می خواهید برای ارسال به مقابله با یک فرد رفتن را از طریق یک فرم از بیماری روانی است که فرد با نشان و اسلحه گفت:" که گروهی است که به دنبال یک کاهش در لس آنجلس بودجه. "زیرا این نتایج اغلب بار بد است."

Los Angeles City Councilman Paul Koretz

لس آنجلس عضو شورای شهر پل Koretz تصویر در سال 2017 گفت: او طرفدار افزایش می دهد و "متوسط" پاداش برای افسران در اداره پلیس لس آنجلس.

(Irfan Khan / لس آنجلس تایمز)

پلیس محافظ لیگ لیگ بازی کرده است و نقش مهمی در انتخابات شهر در طول دهه گذشته صحه نامزدها و قرار دادن پول خود را در پشت مبارزات. در ماه فوریه برای مثال اتحادیه صرف نزدیک به $45,000 در mailers ترویج عضو شورای دیوید ریو مبارزات انتخاباتی برای انتخاب مجدد در یک دریاچه نقره ای-به-شرمن اوکس منطقه.

تبلیغات

منتقدان بارها و بارها شکایت کرده است که این شهرستان را به مقامات منتخب تایید عمومی کارمند حقوق و دستمزد موافقت نامه بدون بررسی جزئیات ، زمانی که این شورا در زمان پلیس اتحادیه قرارداد در تابستان گذشته آنها تا به حال هیچ بحث و به اتفاق آرا به آن رای دادند.

اعضای شورا نیز نمی هر گونه سوال بپرسید در طول پرسنل جلسه کمیته نامیده می شود به بررسی پلیس جدید قرارداد.

عضو شورای Paul Koretz که ریاست این کمیته گفت: شرایط قرارداد کمک کرد تا این شهر برای جلوگیری از "خطر اختلاف کار." افسران که قرار دادن زندگی خود را در خط خود را شایسته دریافت هر دو هزینه زندگی را افزایش می دهد و "متوسط پاداش" گفت: Koretz که در حال اجرا است برای کنترل شهر در سال 2022.

"تا به حال ما شناخته شده است که ما را از 10 سال از بازیابی به بدترین رها در تاریخ کشور ما کل ما 2019 بودجه می شده اند متفاوت" Koretz گفت. "شایستگی از این انگیزه است که هنوز هم وجود دارد."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب