با وجود coronavirus این کارشناسان پشتیبانی تظاهرات به دلایل بهداشتی

هر نوع گردهمایی بزرگ به ارمغان می آورد یک خطر گسترش coronavirus. در عین حال تعدادی از کارشناسان بهداشت و درمان

توسط MORVARIDEASIA در 21 خرداد 1399

هر نوع گردهمایی بزرگ به ارمغان می آورد یک خطر گسترش coronavirus. در عین حال تعدادی از کارشناسان بهداشت و درمان در حال حمایت از اعتراضات در سراسر کشور برگزار می شود در پاسخ به مرگ جورج فلوید.

این است که چرا ؟

بسیاری از کارشناسان بهداشت و درمان توجه داشته باشید که نژاد پرستی است که علت ریشه ای از دیرینه سلامت عمومی تفاوت که در تاریخ به تاسیس ایالات متحده است.

"نژادپرستی بحران بهداشت عمومی" گفت: دکتر پیتر چانه-هنگ استاد پزشکی و بیماری های عفونی پزشک متخصص در دانشگاه سان فرانسیسکو. "ما می خواستیم برای حمایت از مردم صدای ملی در این زمان از غم و اندوه و مصیبت است."

تبلیغات

چانه-هنگ یکی از صدها نفر از مردم -- در میان آنها کارشناسان بهداشت عمومی و کارشناسان بیماری های عفونی — که امضا طومار نشات گرفته در دانشگاه واشنگتن در حمایت از تظاهر کنندگان که در حال تلاش برای "تماس با توجه به فراگیر نیروی کشنده سفید برتری." چانه-هنگ ویرایش در این نامه و کمک به ارتقای آن است.

درخواست نت که مردم به طور چشمگیری بدتر سلامت تفاوت در امید به زندگی مادران و مرگ و میر نوزادان مزمن پزشکی, شرایط و نتایج از بیماری حاد مانند حملات قلبی و عفونت.

کسانی که بدتر سلامت دادخواست می گوید ریشه ای از دیرینه "سیستم های ظلم و ستم و تعصب که در معرض مردم رنگ به تبعیض در مراکز بهداشتی و کاهش دسترسی به مراقبت های پزشکی و مواد غذایی سالم, شرایط نا امن کار, جرم, حبس, قرار گرفتن در معرض آلودگی و سر و صدا و اثرات سمی از استرس است."

تبلیغات

در لس آنجلس, سیاه مردم دو بار به عنوان به احتمال زیاد به درگذشت از COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس از مردم سفید. برای هر 100,000, سفید ساکنان وجود دارد 15 تلفات مربوط به کوروناویروس. اما برای هر 100,000 ساکنان سیاه وجود دارد 31 COVID-19 مرگ و میر در میان L. A. ساکنان شهرستان.

برای هر 100,000 بومی هاوایی/ساکنان جزایر اقیانوس آرام وجود دارد 30 coronavirus مربوط به مرگ و میر. و برای هر 100,000 لاتین ساکنان وجود دارد 29 از جمله مرگ و میر. برای هر 100,000 آسیایی ساکنان آمریکا وجود دارد 21 مرگ و میر.

دادخواست و چانه-هنگ ارائه پیشنهادات زیر برای معترضان و کسانی که در حمایت از معترضان و همچنین برای سازمان های اجرای قانون و مقامات بهداشت عمومی:

تبلیغات

مشاوره برای معترضان

  • پوشیدن ماسک که کمک به نگه داشتن به طور بالقوه عفونی دهان و مایعات از قبل علامتدار یا بدون علامت افراد از گسترش به سایر مردم است.
  • باید نسخه پشتیبان تهیه ماسک در صورتی که شما با اسپری گاز اشک آور و یا اسپری فلفل و پاره کردن ماسک خود را خاموش.
  • پشتیبان ایستگاه — شبیه به کسانی که مورد استفاده در ماراتن به دوندگان فنجان آب — ممکن است مفید باشد. در اعتراض پشتیبان ایستگاه داوطلبان ممکن است کارکنان جداول با ضد عفونی کننده دست و ماسک.
  • سپر چهره ها جایگزین خوبی برای ماسک.
  • نشان می دهد با یک گروه از مردم که با هم ماندن به جای مخلوط کردن با بسیاری از دیگران است.

مشاوره برای مقامات دولتی

  • اجتناب از استفاده از گاز اشک آور و گاز فلفل اسپری و یا دیگر مواد شیمیایی که باعث تحریک سیستم تنفسی است. که باعث خواهد شد مردم به سرفه و فریاد و جیغ و این که "بیشتر کارآمد در انتقال [از] ویروس" چانه-هنگ گفت. از جمله مواد شیمیایی نیز باعث خواهد شد مردم به خود را خاموش ماسک و مالش چشم ها و بینی است. آنها همچنین التهاب مخاط تنفسی سیستم بدن بیشتر مستعد ابتلا به عفونت است.
  • هنگامی که مردم در حال بازداشت و یا مورد سوال است که باید رخ می دهد در خارج از منزل به جای داخل در یک ایستگاه پلیس یا زندان که به منظور تسهیل در انتقال بيماري چانه-هنگ گفت.
  • بازداشت مردم باید مجاز به نگه داشتن یک ماسک. اگر مقامات می خواهید برای دیدن چهره یک فرد را آنها باید فرد پوشیدن چهره سپر.

مدیر بهداشت عمومی در لس آنجلس, Dr. Barbara فرر است در میان کسانی که این نامه را امضا کرده اند. اما او هم گفته است که "نژادپرستی یک مسئله بهداشت عمومی."

تبلیغات

"این بسیار بالاتر از تعداد مرگ و میر ناشی از COVID-19 در میان سیاه و سفید و قهوه ای مردم نشانه ای از تاثیر نژادپرستی و تبعیض در سلامت و رفاه" فرر در روز جمعه گفت.

او تکرار این اظهارات دوشنبه. "من می خواهم به اذعان کرد که ما در یک جایی در تاریخ که در آن ما با آن روبرو هستیم بسیار مهم مسائل" فرر گفت: "و ما درگیر شدن در کار بسیار مهم و بسیاری متعهد در این لحظه در ادامه مبارزه برای پایان دادن به نژاد پرستی. و من این را تحسین همه کسانی که ایستاده اند برای عدالت است."

اما او خواست که با حضور در تظاهرات که در آن آنها قادر به نگه داشتن شش پا و دور از دیگران و جایی که آنها در اطراف مردم با پوشیدن پوشش صورت برای بیش از 15 دقیقه به خود قرنطینه برای 14 روز دوره کمون ویروس. که در مورد او گفت: به کسانی که بخشی از هر جمع زیادی از جمله در ساحل و یا یک مرکز خرید.

او گفت: در آن موارد مردم باید با ارائه دهندگان خدمات سلامت برای تعیین اینکه آیا آنها باید آزمایش می شود. افرادی که یادگیری آنها شده اند در تماس با کسی که آزمایش مثبت برای این ویروس نیز باید آزمایش فرر گفت.

تبلیغات

او تا به حال مشاوره نیز برای کسانی که شده اند در تماس با جمعیت یا آشکار مردم و زندگی با افراد مسن و یا کسانی که با زمینه ای شرایط پزشکی. او پیشنهاد پوشیدن چهره و پوشش در حالی که در اطراف آسیب پذیر مشاوره ازدواج و برای جلوگیری از آماده کردن غذا برای آنها و یا به اشتراک گذاری ظروف ملافه و حوله و برای تمیز کردن و ضد عفونی کردن سطوح مشترک بیشتر.

کارشناسان هشدار می دهند که با وجود منفی نتیجه آزمون یک فرد ممکن است به توسعه COVID-19; آزمون ممکن است انجام بیش از حد به زودی پس از قرار گرفتن در معرض ویروس قبل از اینکه به اندازه کافی ذرات ویروسی باید تکرار در بدن تشخیص داده می شود.

به همین دلیل حتی با یک منفی نتیجه آزمون را همچنان به خود قرنطینه برای 14 روز دوره کمون پس از اینکه بخشی از یک جمعیت بزرگ و یا گذراندن وقت با unmasked مردم فرر گفت.

"بخشی از یک اعتراض است که واقعا متفاوت تر از داشتن یک قرار گرفتن در معرض در داخل بازار و یا حتی در یک رستوران و یا در ساحل" فرر گفت. "به همین دلیل ما می گویند اگر شما فکر می کنم شما تا به حال قرار گرفتن در معرض امن ترین چیز برای انجام در این نقطه است که به خود قرنطینه برای کسانی که 14 روز برای دیدن اینکه آیا شما دچار علائم یا نشانه."

تبلیغات

بار نویسنده کارکنان دبورا Netburn کمک به این گزارش.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن