دومینو گسترش گزینه های تحویل خانه, خرید حرکت آنلاین

شیوع کروناویروس است برخورد یک شوک به اقتصاد جهانی با سرعت بی سابقه ای. زیر تحولات دوشنبه مرتبط ملی و جهانی پاس

توسط MORVARIDEASIA در 9 تیر 1399

شیوع کروناویروس است برخورد یک شوک به اقتصاد جهانی با سرعت بی سابقه ای. زیر تحولات دوشنبه مرتبط ملی و جهانی پاسخ, محل کار و گسترش ویروس.

________________________

مواد غذایی خدمات:

— Domino's Pizza در حال حاضر ارائه carside تحویل سرویس اجازه می دهد مشتریان به ماندن در اتومبیل های خود را در حالی که یکی از شرکت پیتزا را به کارگران ارائه سفارش خود را به آنها.

زنجیره ای روز دوشنبه گفت که مشتریان می توانند انتخاب های جدید تماس با ما carryout گزینه ای که با قرار دادن یک سیم کارت اعتباری به صورت آنلاین سفارش دهید. آن را در دسترس در ایالات متحده فروشگاه.

هنگامی که یک مشتری مکان carside تحویل سفارش آنلاین و آنها را وادار به اضافه کردن وسیله نقلیه خود را رنگ و مدل است که خواهد شد مورد استفاده برای شناسایی آنها را زمانی که آنها در فروشگاه می رسند. مشتریان همچنین می توانید انتخاب کنید که در آن آنها می خواهم خود را به منظور قرار داده شده – مسافر سمت صندلی عقب تنه و یا گزینه ای برای تصمیم گیری زمانی که آنها می رسند.

— شرکت مادر Burger King, Popeyes و Tim Hortons فروش می گوید: در حال بهبود حتی بیشتر آمریکای شمالی رستوران ها تنها ارائه takeout و تحویل. رستوران مارک های بین المللی گفت: Popeyes' همان فروشگاه-فروش — و یا فروش در مکان های باز حداقل یک سال — در بالا 20% در محدوده اواسط ماه ژوئن به لطف محبوب ساندویچ مرغ. برگر کینگ فروش آمریکا شد که پایین تر از 30 درصد در ماه مارس در حال حاضر مسطح در مقایسه با سال گذشته است. Tim Hortons فروش هنوز هم پایین تر از 15%; حدود 10% از نام تجاری رستوران در کانادا باقی می ماند بسته شده است.

حمایت از مادران و میآید: امریکن اکسپرس گفت: آن را کنار بگذارند تا 200 میلیون دلار برای کمک به خار هزینه در کسب و کارهای کوچک.

این برنامه شامل خواهد شد بیشتر از پول نقد به برنامه برای cardmembers. برای هر $10 AmEx دارنده کارت صرف در یک کسب و کار کوچک آنها را دریافت $5 بازگشت به $50. مانند دیگر شرکت های کارت اعتباری, AmEx, کدهای هر یک از آن تجار در آن سیستم اندازه صنعت و بنابراین cashback تنها در کسب و کارهای کوچک.

AmEx نیز صرفنظر از 10 میلیون دلار است که به طور مستقیم به سیاه و سفید متعلق به کسب و کارهای کوچک در قالب کمک های مالی برای کمک به مقابله با "چالش آنها با توجه به نژادی و نابرابری اجتماعی."

جایزه خلاصه:

— آمازون پرداخت 500 میلیون دلار پاداش به کارگران خط مقدم آن. این شرکت متوقف پرداخت $2 ساعت یک جایزه در پایان ممکن است.

آمازون گفت: full-time انبار و غذاهای کل کارگران شاغل توسط این شرکت در ماه ژوئن دریافت خواهد کرد $500 در حالی که کارگران پاره وقت را دریافت خواهد کرد $250. مدیران را دریافت خواهد کرد $1,000. کسانی که شروع به بسته تحویل کسب و کار با آمازون را دریافت 3000 $و رانندگان آنها را دریافت کنید همان پاداش به عنوان انبار کارگران است. کسانی که تحویل بسته برای حداقل 10 ساعت با استفاده از آمازون فلکس خدمات را دریافت خواهد کرد $150.

— بهبود صفحه اصلی زنجیره ای لاو است توزیع دور دیگری از پاداش به کارگران آن است. در مورسویل کارولینای شمالی-شرکت بر اساس روز دوشنبه گفت که تمام وقت ساعتی کارگران دریافت خواهد کرد $300 و پاره وقت و کارگران فصلی را دریافت 150 دلار در ماه جولای— مطابق با بودجه ارائه شده به همه ساعتی کارگران در دو ماه مارس و آوریل. جدید پاداش به میزان 100 میلیون دلار در سرمایه گذاری به کارگران آن است.

سفر:

— مسافران در فرودگاه فرانکفورت آلمان بزرگترین و عمده ای بین قاره ای hub قادر خواهد بود برای به دست آوردن یک سایت coronavirus تست قبل از وي ،

فرودگاه اپراتورهای آلمانی حامل لوفت هانزا و تحقیقات پزشکی شرکت Centogene در حال باز کردن یک پیاده روی در مرکز تست در نزدیکی ترمینال اصلی دوشنبه ،

سریع تست ارائه نتایج در عرض دو تا سه ساعت هزینه خواهد شد 139 یورو ($156). به طور منظم آزمایش با نتایج موجود در ظرف شش تا دوازده ساعت — توصیه شده برای مسافران که می توانید تست روز قبل از خروج — هزینه 59 یورو است.

دولت مرکزی و بانک:

سال های دور سینما و قمار و کودکان در اردوگاه های تابستانی بازگشایی در یونان روز دوشنبه در حالی که کنسرت, کنفرانس های تجاری و نمایشگاه ها و رویدادهای هنری می تواند یک بار دیگر برگزار می شود در آخرین مرحله از این کشور را کاهش مستند اقدامات است.

آن را نشانه اولین بار داخل سالن تئاتر خواهد بود قادر به کار از آنجا که مستند تحمیل شد در ماه مارس ،

در چهارشنبه پروازهای بین المللی اجازه خواهد داشت در فرودگاه منطقه ای در سراسر کشور. در حال حاضر گردشگران می توانند پرواز کنند به تنها آتن و تسالونیکی. یونان شده است مشتاق به جذب بازدید کنندگان خارجی به گردشگری باعث می شود تا بخش قابل توجهی از اقتصاد آن است.

— پارلمان آلمان امضا کرده است در یک طرح دولت برای کاهش مالیات بر فروش و ارائه پول بیشتر برای خانواده ها است که امید است باعث تحریک صرف و کمک به اقتصاد به عنوان coronavirus محدودیت ها کاسته.

مجلس در روز دوشنبه تصویب این طرح به پایین در این کشور مالیات بر ارزش افزوده از 19 درصد به 16 درصد برای یک سال و نیم شروع ژوئیه 1. کاهش مالیات برای مواد غذایی و سایر ضروریات خواهد بود کاهش از 7% به 5% تحت این طرح است.

علاوه بر این نمایندگان مجلس با تصویب یک بار پرداخت پاداش 300 یورو ($335) هر کودک به خانواده ها است. اول 200 یورو پرداخت خواهد شد در ماه سپتامبر به دنبال اضافی 100 یورو در ماه اکتبر.

این اقدامات بخشی از 130 میلیارد یورو بسته محرک پیشنهاد شده توسط آنگلا مرکل صدر اعظم دولت که همچنین شامل مشوق های مالی برای برقی و خودروهای هیبریدی است. آنها در حال انتظار برای دریافت تایید نهایی از مجلس سنا بعد شنبه.

بازار سهام در حال افزایش در وال استریت دوشنبه چنگ زدن به برخی از زمین آنها را از دست داده در هفته گذشته.

خانه شکار: صفحه اصلی خریداران برخورد با نگرانی های جدی در سلامتی و یا مسائل دیگر هم اکنون می توانید با استفاده از یک پلت فرم امن برای دور زدن خانه سنتی فروش روند در طول بیماری همه گیر.

HomeQuickie.com روز دوشنبه اعلام کرد یک سیستم است که خودکار تمام خانه فروش روند ارائه دسترسی به فروش و بازاریابی و بستن ابزار است که صنعت حرفه ای استفاده کنید. این برنامه ارائه می دهد کامل سلف سرویس گزینه برای تخت $1,495 هزینه یا کارشناس پشتیبانی از 2% کمیسیون در قیمت فروش نهایی.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de