Douglas County طلاق Tri-County Health بیش ماسک دستور

با Tri-County Health Department مجموعه به تصویب یک ماسک دستور برای, Douglas, Arapahoe و آدامز شهرستانهای سه من

توسط MORVARIDEASIA در 20 تیر 1399

با Tri-County Health Department مجموعه به تصویب یک ماسک دستور برای, Douglas, Arapahoe و آدامز شهرستانهای سه منتخب کمیسیون در شهرستان داگلاس آماده به طلاق بخش.

"بلافاصله موثر ما در هیئت مدیره به کارگردانی کارکنان برای شروع این کار از ایجاد یک جداگانه عمومی وزارت بهداشت است که مناسب نیازهای Douglas County" شهرستان کمیسر راجر کبک گفت: در 9 ژوئیه در بیانیه ای اعلام این شهرستان را به قصد خروج از وزارت بهداشت آن را با کار می کرد برای بیش از پنجاه سال است.

کمیسیون تصمیم یک روز پس از Tri-County مدیره بهداشت رای دادند پنج به چهار به نفع تصویب یک ماسک مورد نیاز برای هر کسی که در داخل رسانه های خرده فروشی مواد غذایی مانند داستان ها و همچنین خارج اجتماعی فاصله شش پا و یا بیشتر امکان پذیر نیست. گروه حرکت باعث شده جدید COVID-19 موارد در ادامه به افزایش در هر سه شهرستان در اواخر ماه ژوئن.

که دستور خواهد شد که برای نود روز است اما در عین حال به اثر اجازه می دهد تا برای شهرداری های فردی برای انتخاب کردن. آن را نیز اجازه می دهد تا استان ها به انتخاب کردن از طرف خود unincorporated areas. در واقع دکتر جان داگلاس مدیر اجرایی Tri-County Health Department, پیشنهاد که اجباری ماسک حکم ممکن است لازم برای Douglas County اما هیئت مدیره تصمیم به ایجاد آن جهانی است. و این کمیسیون در پاسخ خود اعلام استقلال است.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

"ما سوال قابل اجرا و اثر بخشی ماسک دستور سفارش باور است که اعتماد شهروندان ما و جامعه کسب و کار به ادامه انجام آنچه انجام می دهند بدون یک دستور است که بهترین رویکرد" کمیسر Lora توماس گفت: در همین بیانیه است.

این کمیسیون را تشکیل بمب خود را در بخش بهداشت و درمان برای سال, اما این ایده برداشت بخار در اوایل COVID-19 همه گیر در زمانی که در ماه مارس دولت جمهوری نمایندگان مجلس به نمایندگی از بخش هایی از شهرستان داگلاس پرسید: این کمیسیون به قطع روابط با Tri-County بیش از آن صدور یک "پناهگاه در محل" منظور مبارزه با گسترش ویروس.

"این است که درک ما که حداقل دو نفر از شما مخالف این دست سنگین استفاده از قدرت دولتی. به کسانی که در مخالفت با این اقدام با تشکر از شما برای ایستادن برای قانون اساسی و با اکثر ترکیبات خود را در اینجا در شهرستان داگلاس. از نظر ما غیر قابل قبول است که یک قرارداد آژانس بهداشت می تواند به نوعی نادیده گرفتن اراده اکثریت ما منتخب و پاسخگو Douglas County کمیسیون" نمایندگان مجلس نوشت: در حالی که نشان می دهد این شهرستان از چین با "یا El Paso County Health و یا ایجاد یک جدید آژانس های بهداشتی است.

در حال حاضر در کمیسیون در حال پیگیری گزینه دوم.

در جولای 9 ایمیل برای کارکنان در Tri-County Health Department, مدیر اجرایی, جان داگلاس ابراز غم و اندوه بیش کمیسیون' حرکت می کند.

"وجود دارد هرگز یک زمان خوب برای چنین تصمیم گیری اما وقوع آن در میان COVID همه گیر است به خصوص به چالش کشیدن" داگلاس نوشت. "روند خروج از یک منطقه در بخش بهداشت و درمان نیاز به یک سال پس از این تغییر را نمی قریب الوقوع خواهد بود و انتظار ما این است که ما ادامه خواهد داد به ارائه خدمات به شهرستان داگلاس برای 12 ماه آینده. ما آگاه هستند که این توسعه را ایجاد سوال برای همه کارکنان ما و ما را به آغاز روند تعیین چه این انتقال را معنی TCHD و همه کسانی که در اینجا کار می کنند به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. هدف ما این خواهد بود برای نگه داشتن رفاه کارکنان ما و سلامت ساکنان شهرستان داگلاس اولین و مهمترین در ذهن ما به عنوان مدیریت این تغییر است."

در حالی که کمیسیون در حال فریم تصمیم خود را به عنوان یکی از آزادی های شخصی اجازه می دهد ساکنان شهرستان داگلاس را انتخاب که رویکرد به COVID-19 همه گیر است و ظاهرا نتیجه عکس در ایالات متحده, که در آن سه متحده فقط شکست تمام سوابق برای موارد جدید و اکثریت قریب به اتفاق کشورها افزایش تعداد.

اگر چه Douglas County اتحاد موارد کمتر از دو نفر دیگر شهرستانهای استان در سه شهرستان منطقه آن شماره در حال رشد بیش از حد.

"در مورد ماسک دستور انتخاب کردن" توضیح کمیسر آبه Laydon "ما ملاحظه ای مطلوب بهداشت عمومی داده های آماری با جامعه فعلی 75% ماسک-پوشیدن داوطلبانه انطباق مشاهده شده توسط TCHD و بر اساس دکتر داگلاس' توصیه که یک ماسک اختیارات لازم نیست برای Douglas County رهبری ما را به این نتیجه گیری."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب