دکتر گوگل اشتباه است: آنلاین نشانه چکرز اغلب نادرست مطالعه می گوید:

خود تشخیص نشانه های سلامت از طریق آنلاین نشانه چکرز یا "دکتر گوگل" اشتباه است نزدیک به سه چهارم از زمان با تو

توسط MORVARIDEASIA در 4 تیر 1399

خود تشخیص نشانه های سلامت از طریق آنلاین نشانه چکرز یا "دکتر گوگل" اشتباه است نزدیک به سه چهارم از زمان با توجه به جدید Edith Cowan University تحقیقات منتشر شده در مجله پزشکی استرالیا.

در این بررسی که تجزیه و تحلیل 36 علامت-چک کردن برنامه های کاربردی و وب سایت ها در سراسر جهان گفت: 74 درصد از سایت های موفق به تولید صحیح تشخیص به عنوان اولین نتیجه.

تشخیص صحیح بود در سه نتایج تنها 52 درصد از زمان.

منجر نویسنده مطالعه و ECU کارشناسی ارشد دانشجو Michella تپه گفت: در یک نسخه که این یافته ها باید سریع مردم به توقف و فکر می کنم.

"در حالی که ممکن است وسوسه انگیز برای استفاده از این ابزار برای پیدا کردن آنچه شما ممکن است باعث علائم بسیاری از آنها غیر قابل اعتماد هستند و می تواند خطرناک باشد و در بدترین حالت" او گفت:.

هیل افزود که از این سایت نمی دانم کاربر تاریخ پزشکی "واقعیت این است که این وب سایت ها و برنامه ها باید بسیار با احتیاط به عنوان آنها به نظر نمی آید در کل تصویر."

یک مطالعه مشابه در سال 2015 در بر داشت تقریبا یکسان نتایج.

علامت-چک کردن سایت های برخی از, استفاده, با این حال. با توجه به هیل مطالعه سایت های ثابت بیشتر مفید در هدایت کاربران به دریافت یک نظر حرفه ای.

"ما در بر داشت مشاوره برای دنبال توجه پزشکی به صورت اضطراری و فوری موارد مراقبت مناسب بود حدود 60% از زمان, اما برای nonemergencies که کاهش یافته و به 30% به 40%" او گفت:.

هیل گفت که در حالی که علامت چکرز می تواند زمینه به یک تشخیص رسمی داده شده توسط ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی عدم کنترل کیفیت برای این برنامه ها و سایت های مساله اصلی است.

مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب