خشکسالی باعث اولیه شروع آتش فصل به احتمال زیاد در شمال کالیفرنیا

گسترش و تشدید خشکسالی در شمال کالیفرنیا حاکی از اوایل شروع به آتش سوزی فصل ملی و بین آتش مرکز پیش بینی بالاتر

توسط MORVARIDEASIA در 14 اردیبهشت 1399

گسترش و تشدید خشکسالی در شمال کالیفرنیا حاکی از اوایل شروع به آتش سوزی فصل ملی و بین آتش مرکز پیش بینی بالاتر از عادی بالقوه برای بزرگ آتش سوزی توسط نیمه تابستان.

کوه برف شده است در زیر به طور متوسط در سراسر سیرا بالا جنوبی آبشار و حوضه بزرگ و آژانس هشدار می دهد که این مناطق نیاز به نظارت نزدیک به عنوان سوخت در ادامه به خشک کردن. این آژانس همچنین به نقل از یک گرم و خشک الگوی در اورگان و مرکزی و شرقی واشنگتن و اختصاص تمام این مناطق بالاتر از میانگین احتمال آتش سوزی در ماه جولای.

بارش نرمال در آوریل و بالا-ارتفاع برف در شمال کالیفرنیا به اوج خود رسید و در اوایل ماه آوریل در 60-70 درصد از نرمال بارش برف-به-محتوای آب. اما با گرمتر و خشک کن و ممکن است پیش بینی های برف انتظار می رود که رفته اوایل ماه ژوئن چند هفته زودتر از حالت عادی است. چشم انداز تماس برای پوست های معمولی تا کمی گرمتر و خشک کن-از-شرایط متوسط از طریق اوت و در نتیجه خشک و سوخت شرایط.

la-me-drought-and-fire-DROUGHT_Artboard 2.jpg

شمال کالیفرنیا و شمال غربی اقیانوس آرام در حال گریبانگیر توسط گسترش خشکسالی است.

(پل Duginski / لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

جدید ترین خشکسالی نظارت بر اطلاعات منتشر شده در روز پنجشنبه نشان می دهد شرایط در سراسر آسیای مرکزی و شمال کالیفرنیا شمالی نوادا بسیاری از اورگان و مرکزی و شرقی واشنگتن است. شرایط خشکسالی گسترش شرق از طریق چهار گوشه منطقه و به شمال غربی کانزاس است.

بسیار از شمال غربی کالیفرنیا و غربی اورگان در خشکسالی شدید و یک پچ از شمال غربی کالیفرنیا و جنوب غربی اورگان در نظر گرفته شده است در خشکسالی.

ملی و بین آتش مرکز نقشه نشان می دهد که یک زیر-عادی بالقوه به صورت عمده آتش سوزی در امتداد یک نوار ساحلی — نشان داده شده با رنگ سبز — از سن دیگو به منطقه خلیج در به رسمیت شناختن اواخر فصل باران. برخی از کالیفرنیای جنوبی مکان های در و یا بالاتر از طبیعی برای فصل بارندگی, اما سمت شمال در امتداد ساحل بسیاری از آنها در زیر. برای مثال سانتا ماریا است که در 77 درصد از نرمال به صورت فصل به عنوان از آوریل 1. سان فرانسیسکو می ایستد در 49 درصد است.

Climatologist لایحه Patzert می یابد این گمراه کننده است. با اشاره به نقشه او می گوید: "بارش باران در زمستان فقط سوخت تا این منطقه ساحلی. به این مناطق یک ماه به خشک نگهداشتن و سبز و قرمز خواهد بود."

تبلیغات

Patzert شگفتی در مورد اضافه کردن اولیه شروع آتش فصل به بهداشت عمومی و مشکلات اقتصادی در حال حاضر در ارتباط با شیوع کروناویروس. "چگونه می توانم به شما در مبارزه با آتش سوزی در یک بیماری همه گیر" او شگفتی به نقل از محله های نزدیک از آتش نشانان در این زمینه است و مردم مجبور به پناه در مراکز تخلیه. "این ترس و وحشت را در نظر بگیرید. من مطمئن هستم که آتش نشانان در حال تجربه بالا, نگرانی های پیش بینی بلند دیگری در آتش شود."

"و نه از مه خاکستری و دل تنگی ژوئن که تمایل به خلق و خوی ما رطوبت پایین و دمای بالا در اوایل تابستان با فشار بالا به نظر می رسد ساختمان بیش از غرب است که خشک خواهد شد ما و ترویج اولیه آتش فصل" گفت: Patzert. "این یک الگو تبدیل شده است که بیشتر در دهه گذشته منجر به زودتر و طولانی مدت fire فصل است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن