دانبار در سیاتل به نظر می رسد شکننده پس از سرقت اتهامات

رنتون بشویید. (AP) — Quinton دانبار یک آرزو برآورده زمانی که در حال انجام قرارداد اختلاف با واشنگتن فرود آمد و

توسط MORVARIDEASIA در 26 اردیبهشت 1399

رنتون بشویید. (AP) — Quinton دانبار یک آرزو برآورده زمانی که در حال انجام قرارداد اختلاف با واشنگتن فرود آمد و او را در یک محل بسیار خوب تاریخ فیلدینگ standout, cornerbacks.

سیاتل در حال رفتن به خانه خود را برای حداقل یک فصل و او احساس می کند او یک فرصت برای ایجاد یک علامت با Seahawks.

"هنگامی که من برای اولین بار شنیده در مورد تجارت من هیجان زده" دانبار گفت: در طول یک ویدئو کنفرانس پنج شنبه. "منظورم این است که بهتر مناسب بهتر مربیگری. آنها برنده فرهنگ — بدیهی است که برنده شده است در حالی که برای. من احساس می کنم مانند دفاع از خود است که من هستم. ... در حال رشد کردن (ریچارد) شرمن و (Brandon) براونر و آن نوع از بچه ها. شما می دانید که که من سعی کردم به مدل بازی من پس از یک بار من ساخته شده انتقال. بنابراین آن را یک فرد کامل برای من است."

به جای آدرس آن cornerback نیاز از طریق آژانس و یا پیش نویس Seahawks فرود آمد و یکی از برترین جوان, cornerbacks در لیگ از طریق تجارت در ماه مارس است. سیاتل فرستاده پنجم-دور پیش نویس انتخاب به ردسکینز به زمین دانبار بود که در آینده از بهترین فصل های خود را حرفه ای جوان و همچنین مشتاق به خارج از واشنگتن است.

6-پا-2 با اسلحه دانبار متناسب با قالب, cornerbacks سیاتل دوست دارد که در آن سیستم دفاعی است. او همچنین دارای مهارت است. دانبار تا به حال حرفه ای-بهترین چهار interceptions فصل گذشته برای ردسکینز. او آغاز شده است 17 از 18 گذشته بازی او را برای واشنگتن اما از دست رفته پنج بازی فصل گذشته با مصدومیت همسترینگ.

"او یک بازیساز و ما باید عمق در گوشه و ما نیاز به پوشش مردم و ما باید قادر به بازی کردن واقعا خوب" پیت کارول مربی گفت. "بخش همچنان در حال گرفتن سخت تر و چالش برانگیز است. عالی بازیکنان در آینده. و بنابراین برای ما به شکل یک فرصت برای رسیدن به Quinton و همه که فوق العاده است."

سیاتل به وضوح یک طرح برای دانبار که در حال حاضر به معنی آموزش او چگونه به بازی cornerback در آن سیستم دفاعی است. این تصمیم تنها تقویت این باور که تجارت ساخته شده بود که وجود خواهد داشت یک رقابت با تره گل برای شروع ، Shaquill گریفین تثبیت شده به عنوان استارت در سمت چپ.

دانبار است تجربه بازی در نقاط مختلف در حالی که در واشنگتن نیز می تواند به سیاتل برخی دفاعی انعطاف پذیری. دانبار به حال با ردسکینز که در آن با شکل گیری او را تا پایان بازی اسلات cornerback نقش.

"من فکر می کنم در حال حاضر آنها نمی خواهند به پرتاب بسیاری در من پس من احتمالا فقط شروع کردن که در سمت راست. و هنگامی که شما می دانید من یاد بگیرید که از طرف راست و سپس آسمان محدود است و من فقط باز کردن برای کمک به این تیم با این حال من می توانم."

در حالی که گریفین به خوبی در سال گذشته گل اغلب در بر داشت خود را گرفتن برداشت در, به ویژه هنگامی که سیاتل را بدون زرق و برق تصویب عجله موفق به فشار مخالف quarterbacks. گل بود که ایمنی در کالج قبل از حرکت به cornerback شده است سیاتل استارت برای دو فصل گذشته.

هر چه نقش او به پایان می رسد تا پر دانبار یک سال اجاره برای سیاتل در حال حاضر با قرارداد خود را تنظیم به پایان می رسد پس از این فصل است. یکی دیگر از standout فصل هر چند می تواند زمین دانبار سنگین payday در رایگان آژانس در سال آینده.

"من می دانم آنچه که من انجام وقتی که من در این زمینه من فکر میکنم که در من" دانبار گفت. "که همه چیزهای دیگر را از خود مراقبت. این وضعیت با واشنگتن احترام چیزی. ... بنابراین من لازم نیست هیچ نگرانی در سیاتل."

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب