در طول سفر ملی و گردشگری در هفته کشف دنور (تقریبا)

امروز نشانه شروع ملی, سفر و گردشگری, هفته, اما در این سال را جشن رفتن نیست دور. سفر و گردشگری باید متوقف شده ا

توسط MORVARIDEASIA در 14 اردیبهشت 1399

امروز نشانه شروع ملی, سفر و گردشگری, هفته, اما در این سال را جشن رفتن نیست دور. سفر و گردشگری باید متوقف شده است با این بیماری همه گیر کوروناویروس و حتی کسانی که سرمایه گذاری خارج شده اند هشدار توسط فرماندار Jared پلیس به ماندن در ده مایل از خانه.

اما این که به مردم یک فرصت برای کشف زادگاه خود را. و به عنوان بازدید از دنور می داند که وجود دارد مقدار زیادی به عشق در مورد دنور.

با هیچ بازدید کننده به انجمن خوش آمدید, Denver, گردشگری و کنوانسیون سازمان تصمیم گرفت که زمان مناسب برای جشن گرفتن این شهرستان با کسانی که در حال حاضر در اینجا. برای آن #LoveThisCityDenver کمپین بازدید دنور الهام — و یک موضوع — از پت Milbery "این شهر" نقاشی دیواری سری که عرضه در زمان برای دهمین سالگرد دنور هنرهای هفته در سال 2016. در lovethiscitydenver.com شما می توانید تمام شش از نقاشی های دیواری که در Milbery سری, بازی, چیزهای بی اهمیت بازی برای جوایز ارائه دلایل خود را برای این شهرستان به "بصری دنور" و جستجو به رفتن دنور یک لیست از تقریبا 900 رستوران ها ارائه مواد غذایی برای بلند کردن و تحویل در منطقه مترو.

در اولین هفته از این بیماری همه گیر, Visit Denver مشغول دست زدن به لغو و در حالی که آن را نمی تواند انجام بسیاری بلافاصله برای نابود صنعت مهمان نوازی آن می تواند برای مردم این شهرستان است. "ما نیاز به خارج شدن از افسردگی و تشخیص چیزهایی که در دنور" توضیح می دهد که بازدید دنور مدیر عامل ریچارد Scharf.
با #LoveThisCityDenver "مردم می توانید به اشتراک گذاری آنچه که آنها در مورد این شهر باید چیزی برای نگاه به جلو به محض این که شروع می شود برای به حداقل رساندن کمی."

و به جشن می گیرند در حال حاضر. "ما نیاز به مردم یک راه برای حمایت از کسب و کارهای محلی و جاذبه های," او اضافه می کند.

برخی از کسانی که کسب و کار و جاذبه های برجسته در بسته های جایزه برای مسابقه چیزهای بی اهمیت. "وجود دارد یک لیست طولانی که می خواهند به شرکت" Scharf, یادداشت ها و در حالی که اکثر داوطلب جوایز بازدید دنور ساخته شده یک نقطه از جبران آنها را از آنجا که آنها می خواهم از دست رفته به اندازه کافی کسب و کار در حال حاضر. گیلاس نهر محله بسته به تنهایی دارای ارزش حدود $600 و باید بزرگ staycation هستید که مردم می توانند در هتل اقامت دوباره او می گوید.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

در اینجا یک سوال: آیا Scharf را به مکان های مورد علاقه در دنور? "من نمی توانم به شما بگویم که" او پاسخ می دهد اما پس از آن نشت که او fa فن Bigsby را حماقت یک هنر و صنعت شراب سازی اجرا شده توسط چاد و مارلا Yetka در RiNo. "وجود دارد بسیاری از مردم خارج وجود دارد وجود دارد. آنها انجام آنچه آنها می توانند برای حفظ کسب و کار خود را و آنها را خلاق بودن. من فقط فکر می کنم آنها شسته و رفته زن و شوهر," او توضیح می دهد. "من لذت بردن از برخی از چیزهایی که آنها انجام می دهند در تلاش برای نگه داشتن مردم رفتن."

در واقع مردم نگه داشتن چیزهایی که ممکن است دلیل واقعی Scharf دوست دارد این شهر. "اگر شما واقعا فکر می کنم در مورد صنعت ما...به رانندگان و رستوران ها و هتل ها و موزه ها و هنر و فرهنگ و خرده فروشی...ما باید این افراد," او می گوید. "و صاحبان که اشتیاق تفاوت."

در حالی که بازدید از دنور جشن شهرستان برای مردم در حال حاضر در داخل و اطراف شهر در حال حاضر آن را نیز به فکر کردن در مورد زمانی که آن را می توانید شروع به بازاریابی دنور دوباره. کلرادو مرکز کنوانسیون تعطیل است از طریق حداقل ژوئیه مجهز به موقت مرکز بیمارستان. اما ممکن است هر از بزرگ جلسات هنوز آینده این تابستان به هر حال.

"هنگامی که ما شروع به صحبت کردن به بازدید کنندگان ؟" می پرسد Scharf. این سوال بزرگ در کسب و کار خود را, او می گوید: "این بیماری همه گیر به شدت نهفته گردشگری و مهمان نوازی نامتناسب. یک سوم از تمام مشاغل از دست رفته در صنعت ما است."

و حتی یک بار در جلسات مجاز و سفر می آید وجود دارد یکی دیگر از پرش از روی مانع. "این اولین بار است که پس از 9/11 که صنعت سفر است که تحت تاثیر ترس" Scharf یادداشت ها. "گرفتن یک هواپیما اقامت در هتل و غذا خوردن در یک رستوران...بسیاری از آنچه که ما باید انجام دهیم این است که غلبه بر ترس است."

برای انجام این کار مراجعه دنور در حال همکاری با نیروهای وظیفه در صنایع مختلف — رستوران و سرآشپزها مدیران هتل خرده مالکان و دیگران — مناسب پروتکل ها و روش های آنها بازگشایی و نحوه برقراری ارتباط است که به مصرف کنندگان است. "در پایان روز آن را واقعا نمی که می توانید آن را بهتر انجام دهید اما چگونه می تواند به شما به طور مداوم می گویند که ما پروتکل در محل به طوری که شما می توانید احساس امن" او می گوید. "ما باید به مردم اعتماد به نفس را ببینید."

"We Love, We Roam, We Paint in Color," the mural by Pat Milbery, Jason Graves and Pat McKinney that started the series.

"ما عشق ما پرسه زدن ما رنگ در رنگ" نقاشی دیواری توسط پت Milbery جیسون گریوز و پت مککیننی آغاز شده است که این مجموعه است.

پت Milbery

بازدید دنور با این نسخهها کار با حدود ده های مختلف سایت های بازاریابی و خدمات مطالعه روند گردشگری و "تلاش برای آماده شدن برای دفعه بعد ما بازار" Scharf می گوید. "چه اتفاقی خواهد افتاد بعدی ما احتمالا رفتن به دایره متحد المرکز در اطراف که بحث ما به...اول محلی و سپس منطقه ای و سپس ملی است."

در حال حاضر آن را همه محلی است. بازدید دنور می خواهد به ما یادآوری می کنند که چرا ما عاشق این شهر و مطمئن شوید که تمام کسانی که به دلایل می تواند زنده ماندن تا زمانی که بازدید کنندگان می توانند آنها را درک بیش از حد.

در حالی که این دیدار دنور کارکنان در نظر غیر ممکن است برای پیش بینی آینده شکل از این بیماری همه گیر آنها نیز به دنبال به گذشته و آینده با آن دسته از سوالات چیزهای بی اهمیت. چند مورد علاقه های شما:

چگونه تایتانیک بازمانده Molly Brown (مارگارت توبین قهوه ای) اقامت در شکل ؟

A. پیاده روی های طولانی در اطراف واشنگتن پارک
B. بوکس Rocky Balboa سبک با یک کیسه مشت زدن
C. طناب

(پاسخ صحیح: یک)

اگر شما رفت و برگشت در زمان به 1900s اولیه که در آن شما پیدا کردن یک ماشین الکتریکی کارخانه ؟

A. فیلمور سالن
ب. آنچه در حال حاضر Peyton منینگ را حیاط خلوت
C. دنور اتحادیه ایستگاه

(پاسخ صحیح: یک)

در سال 1859 دنور اول دولت شهرستان ایجاد شده است در چه ساخت ؟

A. یک کلیسا
B. سالن
C. بیمارستان

(پاسخ صحیح: ب)

Scharf می تواند پاسخ دهد که یکی از آخرین. او از اوایل تجربه در صنعت مهمان نوازی کار به عنوان یک متصدی بار در چه افسانه ای دنور آبیاری سوراخ ؟

A. صابون اسمیت دو عقاب نوار
B. Govn'rs پارک
C. دافی را Shamrock نوار

پاسخ درست این است, C, و آن را فقط به یکی دیگر از دلایل به عشق این شهرستان است.

بازدید دنور دور بعدی چیزهای بی اهمیت آغاز می شود ممکن است 4; پیدا کردن اطلاعات بیشتر در اینجا.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de