ال چپولتپک زنده از پک و بیشتر آنلاین کنسرت

برای کسانی که اشتیاق موسیقی زنده تا آنجا که ما در طول COVID-19 گیر باند در سراسر جهان در حال افزایش است به منا

توسط MORVARIDEASIA در 10 خرداد 1399

برای کسانی که اشتیاق موسیقی زنده تا آنجا که ما در طول COVID-19 گیر باند در سراسر جهان در حال افزایش است به مناسبت ارائه جریان کنسرت آرشیوی را نشان می دهد و بیشتر.

در هفته های اخیر دنور جاز صحنه گرفته big hits با تعطیلی زنده @ جک و لو Cour. ال چپولتپک کلاسیک دنور باشگاه جاز خواهد شد میزبانی زنده از پک هر یکشنبه در 8 p. m. در این هفته زندگی می کنند جریان سری ویترین تونی سیاه و دوستان و دیگر نوازندگان که بازی کرده اند که باز در سال 1933.

در زیر مطلب ارائه شده; یک را نشان می دهد که در حال بالا و مداوم سری به شرح زیر است. ما را به روز رسانی لیست به عنوان ما می شنویم در مورد اضافی حوادث.

Zouk Phuturescapes
از طریق سهشنبه, مارس 31

در سراسر جهان مجازی-با بیحوصلگی حرف زدن آخر هفته اتفاق می افتد از مارس 29 تا 31 در سراسر سه بار مناطق شامل سرپرستی یک سیستم مبتنی بر سنگاپور و دی جی های بین المللی و نوازندگان. صف شامل Diplo, Christina Novelli, گل یاس, Sokko, Yung بریج Koflow, کنجکاو LeNERD نش D Che'Molly و بیشتر. ایالات متحده رویداد اتفاق می افتد در 9 p. m. on May 29. تا 1000 مهمانان می توانند برای ثبت نام در هر مهمانی و میزبانی در ویدئو کنفرانس پلت فرم زوم.

ذبح کردن در خانه
از طریق پنج شنبه, آوریل 30

فلزی تزریق میزبان این مجازی فلزی و جشنواره هنر است که منافع MusiCares و جهانی ، اولیه صف شامل Tesseract, تاریک ترین ساعت دوازده پا نینجا, O'Brother Der Weg einer Freiheit, Silvertomb, Astronoid, Contracult جمعی Myrone و A. A. Williams. باند بیشتر خواهد شد اعلام کرد هر روز از طریق مارس 22.

قرنطینه می آید زنده
پنج شنبه, آوریل 30, 11 صبح

مجازی جشنواره موسیقی با بیش از شصت و هنرمندان از جمله الو, Anomalie, اندی Frasco, Arlo مک کینلی آرن Magner, آبی بزرگ, سام بد بو ملت بزرگ چیزی براندون "تاز" Niederauer برندان Bayliss کالیفرنیا Honeydrops و بیشتر. کمک های مالی خواهد شد تقسیم بین هنرمندان و PLUS1 COVID-19 صندوق امداد. رویداد — مدل مشهور پس از یک روز موسیقی ماراتن بروکلین زنده می آید و دنور می آید زنده — تاسیس شد برای جشن و حمایت از نوازندگان و ارائه طرفداران منحصر به فرد با موسیقی تجربه از آسایش خود را از نیمکت و جمع آوری پول برای گوشیهای COVID-19 امداد.

رمزی لوئیس 85 جشن تولد
دوشنبه, مارس 30 ظهر

گرمی برنده جایزه پیانیست و NEA, جاز, استاد رامزی, Lewis خواهد خود را جشن می گیرند 85 تولد در مد و اتصالات با دیجیتال برنامه در دسترس به مخاطبان در سراسر جهان. آنلاین یکی کنسرت که هزینه $20, علائم لوئیس اولین شنبه سالن برگزار خواهد شد که در آخرین شنبه هر ماه.

با هم متحد شدند: یک کنسرت برای کلرادو موسیقی صندوق امداد
دوشنبه, مارس 30 p. m. 6 تا 9 بعد از ظهر

Breckenridge آبجوسازی و KBCO در حال حاضر سه ساعته رویداد خواهد بود که بصورت زنده و پخش در KBCO و پخش CBS Denver شامل اجرای برنامه توسط Dave Matthews the Lumineers Brandi Carlile, Michael Franti ناتانیل Rateliff رشته پنیر حادثه و بیشتر. اطلاعات بیشتر و جزئیات بیشتر در مورد چگونه به سازمان دیده بان را می توان در CMRF سایت.

Tamir Handelman
شنبه ها در ساعت 7 بعد از ظهر از طریق ژوئن 27

این پیانیست جاز انجام, انفرادی, مجموعه ای از اتاق نشیمن خود را با تمرکز روی یک آهنگساز در هر هفته: هارولد آرلن (May 23), Miles Davis (30 مه) کنی بارون و Joao Gilberto (6 ژوئن), Chick Corea (13 ژوئن) کول پورتر (20 ژوئن), ارتباط فرانسوی (27 ژوئن).

Jorma Kaukonen
پنج شنبه, آوریل 30, 6 p. m.

عضو موسس جفرسون هواپیما و تن ماهی نقش خود را نهم قرنطینه کنسرت از خز صلح در مرتع پرورش احشام.

2B3
پنج شنبه, آوریل 30, 7 p. m.

جاز 2B3 پخش زنده-جریان کنسرت توسط الهه شعر و موسیقی عملکرد فضا در لافایت.

KGNU ارائه سهشنبه زنده در پنج: Michael DeLalla
یکشنبه, مارس 31, 5 p. m.

قسمت این هفته از KGNU هفتگی سری افکن گیتاریست و آهنگساز مایکل DeLalla; ایستگاه مدیر موسیقی و DJ ایندرا راج خواهد مصاحبه با او.

جک هدلی گروه
جمعه, ژوئن 1, 8 p. m.

خیره و الهه شعر و موسیقی, عملکرد فضا در حال حاضر بلوز گیتاریست و خواننده جک هدلی جریان زندگی می کنند از Mighty Fine Productions.

قورت تپه زندگی می کنند: آدم گلدشتاین
شنبه, ژوئن 2, 6 p. m.

آدم گلدشتاین گیتاریست و خواننده محلی سلتیک گروه Avourneen نقش Facebook Live concert.

گیب Mervine
شنبه, ژوئن 2, 8 p. m.

خیره ارائه ترومپت گیب Mervine و sextet جریان یک عملکرد از مایلز دیویس آلبوم نوع آبی از Mighty Fine Productions. این عملکرد نیز ادای احترام به درامر جیمی کاب درامر که در این آلبوم و فوت در 24 مه در سن 91.

ManyColors
یکشنبه, ژوئن 3, 8 p. m.

خیره ارائه کوارتت ManyColors که با استفاده از هیپ-هاپ فرمت برای کشف آکورد و نقوش معمولا این سایت متعلق به موسیقی جاز. نشان می دهد که جریان زندگی می کنند از Mighty Fine Productions.

از دست توسل تلویزیون
چهارشنبه طریق ژوئن 17 در 1 p. m.

تولید شده در رابطه با تازه تاسیس از دست رفت و آمد مکرر آنلاین شبکه های ویدئویی نشان می دهد ترکیبی جدید-کشف موسیقی, تاریخچه موسیقی الکترونیک و دی جی فرهنگ با گفتگوی بورسی کمدی/آموزنده پادکست. مهمانان شامل Cassy (3 ژوئن) Mathew Jonson (10 ژوئن) و درونی شهر شامل کوین و Dantiez Saunderson (17 ژوئن).

ویتنی
چهار شنبه, ژوئن 4, 6 p. m.

تخته سنگ تئاتر و روباه تئاتر فروش بلیط 15 $به $20 برای ویتنی زندگی جریان کنسرت به نفع NIVA (ملی مستقل برگزاری انجمن).

آنی غرفه سه نفر
چهار شنبه, ژوئن 4, 8 p. m.

خیره ارائه پیانیست جاز آنی غرفه جریان زندگی می کنند از Mighty Fine Productions.

ترور سالن: یک شب در روستا
چهار شنبه, ژوئن 6, 7 p. m.

ترور سالن زنده-جریان یک کنسرت از روباه تئاتر با یک Q&A جلسه پس از عملکرد. پذیرش رایگان است. پاسخ دهید به تماشای جریان زندگی می کنند. یک رویداد منحصر به فرد پوستر برای $29.95 (از جمله حمل و نقل). درآمد حاصل از اجازه می دهد که محل تحویل این رویداد بسیار ویژه با هیچ هزینه اخذ پذیرش.

دید از بالا, روح, باشگاه مجازی روح پارتی
چهار شنبه, ژوئن 6, 8 p. m.

خود را قرنطینه پیچ و تاب و با دنور داغترین روح اتفاق می افتد. همه قاتل هیچ باک '60s, soul, funk and R&B از طریق Twitch TV.

SunSquabi در تابستان 2020 مجازی بالا به پایین تور
پنج شنبه, 11 ژوئن تا اوت 27

الکترونیکی جم گروه SunSquabi را نشان می دهد که برگزار خواهد شد در مکان های مختلف در سراسر کلرادو از جمله سالن های استودیو های ضبط صدا و داخل bandmembers' خانه. SunSquabi نیز میزبان رویدادی منحصر به فرد از جمله پرسش و همانطور که با طرفداران در رسانههای اجتماعی همه تریک مجموعه فن-درخواست مجموعه و یک SunSquabi و دوستان شما در تنظیم. این گروه اولین تن جدید, موسیقی و تجسمی, اجزای, ارائه امکان بهترین تجربه بصری برای مخاطبان در همه جا. بخشی از درآمد حاصل خواهد شد به اهدا می خواهم کمک های بنیاد. بسته های 50 دلار به 100 دلار و شامل تمام کنسرت.

تصویر نشان می دهد: ادای احترام جشن جان Prine
چهار شنبه, ژوئن 11, 5:30 p. m.

تولید شده توسط Prine خانواده و آه پسر سوابق ادای احترام خواهد شد و شامل خانواده و دوستان به اشتراک گذاشتن خاطرات و آهنگ ها در حالی که جمع آوری پول برای چندین سازمان های خیریه از جمله نامی (اتحادیه ملی بیماری های روانی) و زنده که غم و اندوه مرکز ارائه رایگان جلسات مشاوره به هر کسی در میانه تنسی که تا به حال یک عضو خانواده می میرند COVID-19.

لذت گناه مجازی کاباره
جمعه, ژوئن 12, 7:30 p. m.

نیویورک-بر اساس کاباره گروه شامل بازیگران و رقصندگان خوانندگان و شخصیت برخی از آنها از کلرادو. این گروه که در آوردن آن guiltiest لذت مستقیما به خانه خود را از طریق زوم با انواع رقص و آواز عمل می کند که جشن تمام شادی هایی که با آمدن فصل تابستان است. دریافت رمز عبور به نمایش های پیام رسانی این شرکت از طریق وب سایت خود و یا رسانه های اجتماعی. وجود دارد یک پیشنهاد کمک مالی از $5 از طریق وب سایت خود یا Venmo.

خواهد Hoge: من خانه خود را به خانه تور
ژوئن 22, 4 p. m.; ژوئن 26, 4 p. m.

خواهد Hoge به طور موقت خواهد بود تجارت جاده ها برای وب در سراسر جهان با یک سری از رسانه ای از خانه اش در نشویل.

ایوان غرور: یک بلوگرس غرور عجیب و غریب-antine جشنواره
ژوئن 27 و 28

دو روز جریان, جشنواره, از جمله بیش از ده ساعت موسیقی زنده بیش از آنچه که می توانست غرور آخر هفته در سان فرانسیسکو. اجرای برنامه شامل بسیاری از نوازندگان با استعداد, خوانندگان و ترانه سرایان از جمله Amythyst Kiah و مولی تاتل.

مجازی SummitFest 2020
اوت 5 به 6

در حالی که اولین JBE سه گانه SummitFest است که به تعویق افتاد تا مرداد سال آینده, جک بارتون سرگرمی, میزبانی, مجازی, جشنواره, با مجازی نکته شیشه به طور مستقیم متصل به MusiCares COVID-19 صندوق امداد بهره موسیقی کارگران و نوازندگان که نمی توانید کسب یک زندگی دوباره تا اجتماعات بزرگ مجاز است.

در حال انجام:

Anythink حیاط خلوت سری کنسرت
دومین جمعه از ماه ژوئن تا آگوست 6:30 تا 8 بعد از ظهر
برای انجام این سنت از اتصال با جامعه از طریق موسیقی Anythink کتابخانه سری کنسرت میزبانی خواهد شد به طور انحصاری آنلاین. جریان زندگی می کنند از این سری در دسترس خواهد بود برای بیشتر Anythink جامعه از مشتریان محلی در آدامس شهرستان به کتابخانه حامیان و طرفداران موسیقی در سراسر جهان است. صف شامل واکر ویلیامز گروه (12 ژوئن) لئون و احیای (10 ژوئیه) و فندق Miller & جمعی (August 14).

خیره آنلاین مرحله
مداوم

نوازندگان محلی مانند جف جنکینز MaryLynn Gillaspie تام گرشوین آنی غرفه و بیشتر باید آپلود ویدئوها از خود بازی را از صفحه اصلی. شما می توانید از این نوازندگان از طریق خود Venmo/پی پال رسیدگی بالای فیلم های خود را.

مرده و شرکت
6 بعد از ظهر هر شنبه

ما آن را بپذیرد: مرده و شرکت نیست دنور گروه است. اما سپاسگزار مرده است از جمله روابط قوی برای سنگ قرمز پارک شهر و ما جم-گروه صحنه است که ما می شود بی مبالات به ذکر است رایگان یک شنبه شب کوچ تور گروه را آغاز کرده است. لحن در شنبه شب در مرده & Company, Facebook صفحه وجود دارد و شما می توانید کمک های مالی به MusiCares COVID-19 صندوق امداد.

گرمی موزه #MuseumAtHome
هر روز گرمی موزه انداختن جدید آرشیوی کنسرت برای شما برای لذت بردن.

خارش-O
از طاق سری کنسرت
8 بعد از ظهر هر شنبه

هر پنج شنبه, دنور 57-عضو گروه تئاتر تجربی از نقاب نوازندگان را زنده جریان HD-ثبت کنسرت از آن archives. انتظار می رود آیین ضرب وشتم و جادو با "k."

لویت غرفه دنور دیجیتال سری کنسرت
دنور بهترین در بیرون, محل می رود آنلاین با روزانه یک سری کنسرت برجسته برخی از بهترین هنرمندان محلی.

زندگی می کنند از این پک
یکشنبه 8 p. m.

هفتگی live-stream سری نمایشگاه نوازندگان که باید بازی افسانه ای دنور باشگاه ال چپولتپک.

هیولا انرژی شیوع ارائه: زندگی در محل
آغاز بکار در جمعه 29 مه 6 p. m.

مجازی جشنواره متشکل از نه قسمت که اتفاق می افتد جمعه و شنبه و یکشنبه در 6 p. m. بیش از سه دوره متوالی به تعطیلات آخر هفته در ماه مه و ژوئن هر یک از جمله های بالا برک آوت هیپ هاپ استعداد انجام از مکان های مختلف است.

Pickathon ارائه یک کنسرت در روز
هر روز ساعت 2 بعد از ظهر

سود برای ضبط آکادمی MusiCares COVID-19 امداد صندوق Pickathon آن باز می شود خزانه برای یک کنسرت کامل در روز به مدت شصت روز. هنرمندان در حال حاضر تایید شده شامل درایو-توسط كانون مارگو قیمت جف فاستونی, مک, DeMarco, تایلر Childers, Charles Bradley مخزن و Bangas تو آه می بیند مردم در زیر پله ها Damien Jurado, The Lone زیر, سابق, سحر و جادو, Foxygen اندرو پرنده Brownout الهی متناسب با, DakhaBrakha, ویوکس فارکا توره ویلی واتسون و بیشتر.

کوه های راکی مجازی جشنواره موسیقی
جمعه ها از 10 صبح تا 10:15 بعد از ظهر

اگر چه بوجود می آیند در جشنواره موسیقی فجر به تعویق افتاد تا سال 2021 این سازمان باید همکاری با کوه های راکی مجازی جشنواره موسیقی که زیر طاق کلرادو بر اساس گروهها و هنرمندان برای اولین بار موسیقی ارائه می دهد و فعالیت های تعاملی آنلاین هر جمعه.

راز رقص اعتیاد
راز رقص اعتیاد به یک مهمانی رقص و اجتماعی جامعه برای هوشیار-کنجکاو جنبش را زنده DJ مجموعه از طریق خود برنامه شروع آوریل 10. SDA است در حال حاضر رایگان برای پیوستن به و برنامه ای برای راه اندازی حوادث زندگی می کنند در دنور در این تابستان.

جریان با شن
روزانه 5 p. m.

موسیقی زیرزمینی ویترین روزانه زندگی می کنند-موسیقی نمایش با راهنمایی و کمک های مالی به طور مستقیم به هنرمندان است.

رشته پنیر حادثه: شب جمعه پنیر
جمعه 6 p. m.

هفتگی پخش از رشته پنیر حادثه کنسرت از گذشته جریان در گروه در Facebook صفحه و در Nugs.TV.

چه مجازی کنسرت ها و جشنواره های موسیقی شما به دنبال به جلو به در روز های آینده ؟ اجازه دهید ما می دانیم در editorial@westword.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب