سانتا کروز رئیس پلیس زانو طول جورج فلوید اعتراض. دیگر پلیس به زودی به دنبال

سانتا کروز رئیس پلیس اندرو میلز می دانستم که او می خواست برای ایستادن در کنار جامعه خود در روز شنبه.به طوری که

توسط MORVARIDEASIA در 13 خرداد 1399

سانتا کروز رئیس پلیس اندرو میلز می دانستم که او می خواست برای ایستادن در کنار جامعه خود در روز شنبه.

به طوری که لحظه ای آمد و به رسمیت شناختن مرگ جورج فلوید در دست یک سفید, مینیاپولیس, افسر پلیس, میلز که در خدمت به عنوان رئیس برای مدت سه سال تا به حال هر قصد پیوستن به معترضان در اقیانوس آرام خیابان.

"من در حال حاضر مشخص در ذهن من بود که آن را درست انجام دهید" میلز گفت: در مصاحبه روز شنبه. او می خواستم برای ارسال یک پیام نه تنها برای جامعه بلکه برای گروه خود را "که مردم می دانند در راه بصری است که ما با جامعه و بخشی از جامعه."

در یک عکس گرفته شده توسط یک عکاس خبری محلی شهردار جاستین Cummings, برای اولین بار مرد سیاه و سفید به خدمت در موقعیت و کارخانه های جانبی توسط سمت پایین در سمت راست خود را, زانو, احاطه شده توسط معترضان حمل علائم و تقریبا تمام پوشیدن پوشش صورت یا ماسک. میلز او را می پوشد پلیس هیچ riot gear در چشم.

تبلیغات

فلوید درگذشت در مینیاپولیس بازداشت پلیس در هفته گذشته راه اندازی تظاهرات در شهرستانها در سراسر کشور. در حالی که مأموران اجرای قانون باید ramped تا تلاش برای کنترل آن اعتراضات برخی از روسای پلیس و رهبران محکوم عمل مینیاپولیس افسران و ارائه حرکات صلح با جوامع خود.

در نیوجرسی یک رئیس پلیس پیوست معترضان در ماه مارس برگزار شد و بخشی از یک نشانه آن است که خواندن "ایستاده در همبستگی." یک county sheriff در میشیگان ساخته شده آن را یک نقطه به نقطه را خاموش و خود را ضد شورش و راه رفتن با معترضان. هوستون رئیس پلیس بود تصویر استقبال از معترضان در ماه مارس.

در اوکلند روز یکشنبه یک ویدیو اسیر یک گروه از افسران پلیس محلی که زانو به عنوان میلز را یک روز زودتر.

روز جمعه میلز گذراند یک پیام در مورد کشتن خواستار اقدامات مینیاپولیس افسران درگیر "نقطه مقابل آنچه ما به عنوان پلیس خوب."

تبلیغات

"از افسران به حال یک وظیفه به گام و توقف این خشونت آمیز و حمله به," او نوشت: "و آنها شکست خورده است."

روز بعد او یک زانو طول یک تظاهرات سازماندهی شده توسط اعضای جامعه است که به رسمیت شناخته شده فلوید مرگ است. این تبدیل به یک ژست نمادین همیشه از NFL quarterback khezri شروع به زانو در طول سرود ملی به افتخار, سیاه, افراد کشته شده توسط پلیس آمریکا.

"من می دانم که کالین تصمیم به گرفتن یک زانو و بسیاری از کسانی که زانو زد با او بحث برانگیز" میلز گفت. "به عنوان یک رئیس پلیس و یک افسر پلیس برای بیش از 40 سال ... آن را به من باعث به مکث و توقف و فکر می کنم در مورد جوامع از رنگ است که ما پلیس و سعی کنید به درک. که من نمی تواند به طور کامل درک به عنوان یک ممتاز 63 ساله سفید."

"با توجه به زانو در این شرایط خاص" او ادامه داد: "من قطعا درک نماد."

تبلیغات

سانتا کروز نگهبان عکاس خبری Shmuel تالر بود پوشش اعتراض صبح روز شنبه با وجود آن که در روز خود را خاموش. یک عکاس پس از سال 1987 تالر گفت که او نگه داشته در یک چشم بر رئیس و نگاه برای یک فرصت برای جذب او نزدیک شد.

روز گذشت مسالمت آمیز تالر گفت و شنبه شب, عکس آغاز ساخت دور آنلاین, پیوستن به تصاویر و فیلم ها نشان داد که لحظه ای از وحدت بین مردم و اجرای قانون است.

"من دیده ام که نظرات این است که فقط در روابط عمومی است که آن معنا نیست که هر چیزی و من فکر می کنم این به آن معنا چیزی" تالر گفت. "این نه حل مشکلات جهان را, اما ما نیاز به شروع در جایی و ما باید به مردم شجاعت انجام آنچه نمی رود و یا عادی و من فکر می کنم این [عکس] متناسب با حق به آن است."

تبلیغات

کامینگز که در سال گذشته گفت: او با میلز برای بهبود پلیس از جمله تنظیم و یا منع فناوری نشان داده است که به طور مغرضانه در برابر مردم از رنگ.

در صبح روز شنبه در اعتراض کامینگز سوار دوچرخه خود را به اقیانوس آرام خیابان, جایی که او خال خال ارشد و متوقف به صحبت با او. هنگامی که زمان را به زانو کامینگز یافت رئیس در کنار او.

"برای افسران به ایمان چه اتفاقی افتاد که اشتباه من فکر می کنم که واقعا خوب گام اول" کامینگز گفت. "وجود دارد بدیهی است که کار بسیار بیشتری انجام دهید اما آن را اولین گام خوب است. و در اینجا در سانتا کروز ما در حال به طور مداوم در تلاش برای انجام بهتر."

میلز گفت: او می دانست که همه افسران پلیس موافق با تصمیم خود را به زانو زدن. "I don't care" او اشاره کرد.

تبلیغات

او گفت: او را به انجام آنچه او می تواند به فشار برای تغییر نه تنها پلیس بلکه در کاهش حبس و پرداختن به تعصب در سیستم دادگاه برای "تغییرات سیستماتیک" در انتخابات محلی و ایالتی و فدرال سطح.

"آن را کم عمق, نماد," او گفت: از زانو. "در حال حاضر ما باید برای قرار دادن ساختار سیاست تغییر از قلب در پشت آن است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن