رواندا می گوید: 3 سربازان زخمی در حمله افراد مسلح در نزدیکی بوروندی

کیگالی رواندا (AP) — رواندا نظامی روز شنبه گفت که سه تن از سربازان زخمی شدند در یک حمله انجام شده توسط افراد م

توسط MORVARIDEASIA در 7 تیر 1399

کیگالی رواندا (AP) — رواندا نظامی روز شنبه گفت که سه تن از سربازان زخمی شدند در یک حمله انجام شده توسط افراد مسلح ناشناس از همسایه بوروندی.

حمله جمعه شب هدفمند رواندا نیروهای دفاعی' موقعیت دفاعی در منطقه جنوب Nyaruguru, 1 کیلومتر (0.62 مایل) از مرز بروندی سخنگوی گناه Munyengango گفت.

او گفت که مهاجمان در درگیری با ارتش و سپس فرار به سمت مرز با پشت سر گذاشتن چهار نفر از آنها مرده و تجهیزات نظامی از جمله سلاح و رادیو.

"حمله نیروی سرچشمه گرفته و عقب نشینی به بروندی از طریق بوروندی نیروی دفاع و موقعیت در Gihisi در Bukinanyana کمون, Cibitoke, استان" ارتش در بیانیه ای گفت.

آن اضافه شده است که "ما اطمینان رواندا که عمل خواهد شد در برابر آن مسئول است."

بوروندی دولت نظر نیست. آن را قبلا رد اتهامات توسط رواندا. آخرین جمله حمله توسط افراد مسلح از بروندی دو نفر کشته در سال 2018 در منطقه است.

Munyengango گفت: حمله' قصد این زمان بود که به مردم آسیب در داخل یک مدل ایجاد کرد برای آوارگان داخلی است که حفاظت شده توسط نیروهای دفاعی.

روابط بین رواندا و بوروندی شده است تیره و تار بیش از اتهامات توسط دادستان دولت است که شورشیان مخالف آن هستند که آموزش دیده و مسلح در رواندا که آن را انکار می کند.

مردم بروندی و رواندا در حال حاضر صبر کنید تا ببینید که آیا بوروندی جمهور جدید Evariste Ndayishimiye و دولت او را تسهیل کرد.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

آخرین مطالب