اورنج کانتی رستوران نزدیک برای تمیز کردن به عنوان coronavirus موارد همچنان به صعود

یک تعداد انگشت شماری از اورنج کانتی رستوران را به طور موقت بسته شده در هفته گذشته به تمیز کردن و پاکسازی فضاها

توسط MORVARIDEASIA در 12 تیر 1399

یک تعداد انگشت شماری از اورنج کانتی رستوران را به طور موقت بسته شده در هفته گذشته به تمیز کردن و پاکسازی فضاهای خود را, برخی از پس از کشف که کارکنان شده است شما با COVID-19 صاحبان کسب و کار گفت.

Bluegold/LSXO در اقیانوس آرام در شهر هانتینگتون بیچ گفت: در یک Instagram پیام که روز شنبه آن را برنامه ریزی شده به روز سه شنبه از طریق شنبه برای نشان دادن آن "تعهد به ماندن امن و ارتقاء سلامت است."

"در طول این زمان ما خواهد شد مراقبت از کارکنان عمیق تمیز کردن فضا و سفت ایمنی ما برنامه ای را به شما و خانواده خود را امن و سرگرم کننده تجربه" رستوران نوشت.

قرمز, O, یک رستوران مکزیکی در مد جزیره در ساحل نیوپورت همچنین اعلام کرد که آن را به طور داوطلبانه بسته شدن برای تمیز کردن عمیق.

تبلیغات

نه رستوران گفت: بسته شدن آن شد و در نتیجه کارمند تست مثبت برای کروناویروس که باعث COVID-19.

دیگر رستوران ها مشخص تر شده اند در مورد دلیل بستن آنها بودند که برای اولین بار گزارش شده توسط اورنج کانتی ثبت نام کنید.

این دیلن در تیخوانا نوشت: در Instagram هفته گذشته که آن را بسته و پس از یک کارمند آزمایش مثبت است. رستوران اشاره کرد که کارمند بود بدون علامت و همیشه عینک, ماسک, در حالی که کار. دیگر کارکنان را گزارش کرده اند علائم.

"آنها به دنبال تست خود را هنگامی که آنها از دست داده و احساس خود را از طعم و مزه در دوشنبه" رستوران نوشت. "ما انجام داده اند همه چیز را در قدرت ما برای ارائه یک محیط امن برای همه است. کارکنان, ماسک, خود بطری ضد عفونی کننده دست و ما چند مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه های اطراف رستوران و همچنین مردم اختصاص داده شده برای تمیز کردن بالا و تماس با سطوح میان بسیاری از اقدامات دیگر."

تبلیغات

Cha برای چای در نزدیکی UC Irvine, پردیس است که انتظار می رود به بازگشایی روز شنبه پس از حدود یک هفته ای باعث بسته شدن توسط یک کارمند تست مثبت است. رستوران نوشت: در رسانه های اجتماعی است که کارمند آزمایش مثبت پس از رفتن به یک نوار با دوستان که در آن صورت پوشش نمی شد استفاده می شود.

کلنسی بار در مهر و موم ساحل نیز اعلام کرد که بسته شدن موقت در روز شنبه پس از یک یا بیشتر از افرادی که اخیرا برای بازدید از نوار تست مثبت برای ویروس. روشن نیست که این بار قصد دارد برای بازگشایی شده است.

اورنج کانتی مقامات بهداشتی کاهش یافته است برای تایید یا رد این که آیا هر گونه خاص رستوران بسته است که با توجه به کوروناویروس. لس آنجلس نگه می دارد یک لیست آنلاین از کسب و کار که در آن کارکنان باید آزمایش مثبت است. از صبح روز چهارشنبه, 58, رستوران ها و فروشگاه ها و دیگر محل های کار کرده بود تایید موارد در میان کارکنان خود countywide.

مقامات در اورنج کانتی باید گفت که اگر یک کارمند در هر کسب و کار گزارش داشتن COVID-19 خدمات بهداشت عمومی تیم را در رسیدن به این مرکز برای ارائه راهنمایی.

تبلیغات

"اگر وجود دارد یک خوشه از موارد بسته به تعداد موارد و اندازه امکانات ما ممکن است هر دو دستور که همه کارکنان آزمایش می شود و/یا یک مرکز نزدیک برای یک دوره از زمان تا زمانی که آن را به وضوح امن برای بازگشایی," مارک Meulman رئیس عملیات برای اورنج کانتی خدمات بهداشت عمومی در بیانیه ای گفت: در ماه گذشته.

بیچوود BBQ و دم است که مکان در ساحل هانتینگتون بیچ و مهر و موم ساحل, چهارشنبه اعلام کرد که قصد دارد به طور دائم خود را گل سرسبد محل بر خیابان اصلی در مهر و موم در ساحل. آبجوسازی صاحبان اشاره به چالش های عامل یک فضای کوچک در میان بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان یک دلیل کلیدی برای تصمیم خود به بازگشایی شده است.

روز چهارشنبه اورنج کانتی مقامات بهداشت دستور داد تمام بارها ماشین منگنه و brewpubs که ارائه نمی دهد ناهار خوردن در وعده های غذایی به آغاز و در نیمه شب یکشنبه یک حرکت کارشناسان بهداشت می گویند لازم است در نور نگران افزایش coronavirus موارد است.

اورنج کانتی تایید 10 اضافی coronavirus مربوط به مرگ و میر و 779 جدید COVID-19 مورد در روز سه شنبه بزرگترین واحد-تعداد روز از عفونت های جدید در این شهرستان گزارش شده از این بیماری همه گیر رسید. روزانه شمارش به ارمغان می آورد تعداد کل coronavirus موارد در اورنج کانتی به 13,843. مقامات گزارش کرده اند 340 مرگ و میر countywide.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب