یازده متمایز کلرادو Whiskeys به نوشیدن این تابستان

وجود دارد چیزی در مورد کلرادو است که به قرار زیرند در این حالت یک مزیت است. کوه های راکی ذوب برف های محلی رشد

توسط MORVARIDEASIA در 22 خرداد 1399

وجود دارد چیزی در مورد کلرادو است که به قرار زیرند در این حالت یک مزیت است. کوه های راکی ذوب برف های محلی رشد دانه و خشک آب و هوا تمام عوامل که منجر به متمایز ارواح به خصوص ویسکی. بزرگ وجود دارد ویسکی سازان سراسر کشور پس از پیدا کردن یک بطری در محلی خود را مشروب فروشی و یا اتاق مزه آسان است. این یازده تولید کنندگان در حال ساخت یک یا بسیاری از whiskeys ارزش پور زمان بعدی شما ولع مصرف یک طعم و مزه از صدمین دولت است. مطمئن شوید که برای تماس های آینده قبل از مراجعه شما به عنوان مشروب به آرامی بازگشایی خود مزه اتاق پس از همه گیر shutdown.

The Four Grain Straight Whiskey at Block Distilling, released December 15, 2019.گسترش

چهار دانه مستقیم ویسکی در بلوک تقطیر منتشر شده 15 دسامبر 2019.

چاق, لیس زدن کاوینگتن

بلوک تقطیر

2990 Larimer, خیابان

303-484-9033
بلوک را distiller و مالک Kraig ویور نورد اولین بوربن در پایان 2019, چیزی, بنابراین با پیش بینی که اتاق مزه بود یک ساعت شمارش معکوس مارک آن زمان تا روح خواهد بود به اندازه کافی بالغ به بطری و نوشیدنی. چهار دانه در زمان چهار سال برای تولید ویور توضیح می دهد بنابراین برنامه ریزی برای بوربن شروع قبل از او باز RiNo تقطیر با برادرش, Kameron و همسرش میشل. به چهار دانه او سالها وقت صرف تحقیق ویسکی با خواندن پیر مش صورتحساب کور مزه, نمونه تک دانه ارواح در سراسر کشور و در نظر گرفتن یادداشت ها در طول راه. محصول نهایی ترکیبی از جو, چاودار, جو malted و قرمز و سفید گندم همه باز تخمیر مقطر و سالخورده به درجات مختلف. عرضه دسته اول محدود است اما شما هم اکنون می توانید انتظار نمره بطری هر سال پس از بوربن یک پروژه در حال انجام. تصور کنید که در چند سال قادر به جرعه پرواز محفوظ بطری در اتاق مزه.

Bottles of booze at Boulder Spirits, formerly Vapor Distillery.گسترش

بطری مشروب الکلی در بولدر ارواح قبلا بخار تقطیر.

چاق, لیس زدن کاوینگتن

بولدر ارواح

5311 غربی خیابان بولدر
303-997-6134


بولدر ارواح در اصل به نام بخار تقطیر اما با وجود این تغییر نام این شرکت هنوز هم باعث می شود همان بزرگ قهوه ای ارواح. در واقع تقطیر اتحاد گسترده تر آن محدوده به تک مالت whiskeys در سبک های مختلف از جمله اصلی یک peated تک مالت و مالت تک سالخورده در بندر casks. نیز وجود دارد یک راست بوربن. همه آنها سالخورده در بشکه های بلوط و برش با Eldorado چشمه آب قبل از ریختن مایعات. نظارت بر عملیات مالک/distiller Alastair Brogan بومی اسکاتلند آورده که خانواده اش و 1000 گالن مس Forsyths هنوز هم همراه برای سوار شدن. انتخاب کنید تا یک بطری حدود 55 دلار و لذت ببرید.

Whiskey from Breckenridge Distillery.

ویسکی از Breckenridge رسومات.

چاق, لیس زدن کاوینگتن

Breckenridge رسومات

1925 جاده فرودگاه Breckenridge

970-547-9759
سر به کوه برای هوای تازه و یک انتخاب بزرگ از باور نکردنی ارواح در Breckenridge رسومات. در واقع تقطیر در حال حاضر ارائه می دهد نه مختلف whiskeys برای فروش. شروع با امضای بالا چاودار بوربن و سپس حرکت بر روی پورت چلیک به پایان رسید ویسکی بالا-اثبات بوربن و هنرهای تاریک آمریکایی تک ویسکی مالت. برای اولین بار اجرا می شود که 45 دلار یک بطری برنده جوایز متعدد است و یکی هر بوربن عاشق باید به دنبال. همراه با کیفیت و متعادل ارواح Breckenridge رسومات شناخته شده به عنوان جهان بالاترین رسومات پس از افتتاح آن در سال 2008.

Deerhammer رسومات

321 East Main Street, Buena Vista
719-395-9464


پس از راه اندازی در سال 2010 Deerhammer اختصاص داده شده به ساخت ویسکی. صاحبان امی و لنی عکس ساخته شده خود هنوز هم از استفاده repurposed ماشین آلات زیادی از آمد که از فراورده های لبنی. امروز Deerhammer سه اصلی whiskeys از جمله single malt, بوربن و درخت گردوی امریکایی-دودی ذرت را داراست. بوربن می شود عطر و طعم خود را از کلرادو-رشد ذرت, San Luis دره قرمز بهار گندم دودی سرد جو دوسر و جو بوداده. اگر شما به دنبال سعی کنید این روحیه اما نمی خواهید به درایو بیش از 100 مایل به آنها را پیدا کنید, سعی کنید مولی روحیه مناسب بریزید و یا Mondo Vino در میان دیگر مترو دنور مغازه ها تخصص.

رسومات 291

1647 جنوبی Tejon خیابان کلرادو اسپرینگز
719-323-8010


ترک کار خود را به عنوان یک مد نیویورک عکاس پشت مایکل مایرز ساخته شده اول خود را هنوز هم در کلرادو اسپرینگز از مس photogravure صفحات. رسومات 291 اضافه کرده است عکسهای بیشتر از آن و برنده جوایز متعدد از جمله یکی برای سگ سفید کلرادو ویسکی چاودار است که تنها در دسترس در کلرادو. کارخانه یا محل تقطیر جدید نیست به سفید ویسکی و پس از افتتاح در سال 2011 مایرز نیز یک نسخه با بوربن مش. "که من 291 تازه کلرادو ویسکی و این چیزی است که من مجموعه ای را به جای ودکا رم و تکیلا," او توضیح می دهد که اضافه کردن که سفید ویسکی نیست ساده ترین روح را به فروش برساند. "اما زمانی که bartenders طعم آن گفتند: وای این واقعا خوب است.'"

فراتر از آن, رسومات 291 شناخته شده است خود را برتر چاودار است که دور spiciness و دارچین و برشته نان یادداشت ها. مایرز در حال حاضر ارائه می دهد بیش از ده whiskeys (با شروع در $70); او می گوید که او را دوست دارد به آزمایش با بشکه مشهد صورتحساب مواد تشکیل دهنده و زمان بنابراین شما می توانید انتظار بیشتر دسته ای کوچک قهوه ای ارواح در هر زمان داده شده.

Principium is one of several new products from Golden Moon.گسترش

Principium یکی از چندین محصول جدید از طلایی ماه.

چاق, لیس زدن کاوینگتن

طلایی ماه رسومات

412 بنفش خیابان طلایی

303-993-7174
طلایی ماه رسومات مالک استفان گولد آغاز شد و با این ایده که یک روز او را ویسکی و یک مقدار خوبی از آن است. اولین بطری های او تولید شد تفنگ جنگنده آمریکایی بوربن و دو چلیک چاودار است که هنوز هم امروز ساخته شده. اما پس از گسترش قابل توجهی از کارخانه یا محل تقطیر در سال گذشته گلد تبدیل است ،

یکی از این محصولات جدید است Principium مقطر آب از malted barley رشد در کلرادو و در نزدیکی متحده است. دانه malted در طلایی و روح سالخورده در جدید آمریکا بلوط casks. نیز وجود دارد Golden Moon سه گانه ساخته شده با مواد تشکیل دهنده همان Principium اما سه گانه-آب مقطر در شیوه ویسکی ایرلندی. این یکی برای حدود یک سال در بشکه های بلوط قبل از اتمام در استفاده بلوط casks. طعم و مزه آنها را در کنار هم ببینید که چگونه متفاوت تکنیک ها و فرآیندهای در نتیجه منحصر به فرد ارواح. دو اجرای 69 دلار و اسلحه جنگنده خط $34.

There are rigorous rules to follow before a distillery can call its bourbon bonded.گسترش

وجود دارد دقیق قوانین را دنبال کنید قبل از اینکه یک کارخانه یا محل تقطیر می توانید تماس خود را بوربن پیوند می خورند.

حسن نیت ارائه میدهد قوانین ویسکی خانه

قوانین ویسکی خانه

1420 جنوبی Acoma خیابان
720-570-1420


این که آیا شما در بازار برای بوربن یا واقعا کلرادو چاودار شش سال قوانین ویسکی خانه هیچ کاری نمی کند اما ویسکی و آن را به خوبی. بوربن شروع می شود به صورت محلی رشد ذرت موروثی و گندم و چاودار و جو malted. پیدا کردن بطری برنده جایزه بوربن در راست و باند و چلیک سبک (نگاه کنید به رسومات وب سایت برای جزئیات بسیاری است که هر یک از سبک های مختلف). این ویسکی چاودار ساخته شده است با 100 درصد سن لوئیس دره موروثی چاودار است و به عنوان ادویه آن را به عنوان صاف و بدون توجه به نسخه شما نوشیدن.

در حالی که این شش بطری را تشکیل می دهند بخش عمده ای از آنچه در قوانین ویسکی خانه ایجاد وجود دارد تخصص بطری ویسکی موجود از زمان به زمان به عنوان به خوبی. یکی دیگر از جنبه های منحصر به فرد از این ویسکی است که باعث می شود آن را. به جای یک استاد distiller وجود دارد یک تیم کامل از قرار زیرند کار مزه و ساخت تمام تصمیم گیری در مورد آنچه به پایان می رسد تا در بطری.

Leopold Bros. makes a fine whiskey, among other things.گسترش

لئوپولد وارنر باعث می شود خوب ویسکی, میان چیزهای دیگر.

چاق, لیس زدن کاوینگتن

لئوپولد Bros.

5285 ژولیت خیابان
303-307-1515


لئوپولد وارنر می کند بسیاری از ارواح خوب است که آن را هیچ جای تعجب آن سه whiskeys نیز برندگان. لئوپولد برادران مستقیم بوربن است صاف و پر از توست شکلات یادداشت و یک بیت از یک میوه ای کمرنگ. آن را لمس ادویه به لطف دو ردیف جو malted سمت راست وجود دارد و Abruzzi میراث چاودار که همراه با ذرت در مشهد. یکی دیگر از مورد علاقه آمریکایی دسته کوچک ویسکی بود که برای اولین بار ساخته شده در سال 2010 و آب مقطر است و قطع به قبل از ممنوعیت استاندارد 98 اثبات است. در نهایت وجود دارد مریلند-سبک ویسکی چاودار که کارخانه یا محل تقطیر به طور مداوم به فروش می رساند از. در واقع آن را به فروش می رسد در حال حاضر و یک دسته جدید را نمی توان آماده است تا 2022 — بنابراین اگر شما در حال حاضر یک بطری را از آن گذشته است. بسیاری از دانه ها استفاده می شود به این قهوه ای ارواح آمده از کلرادو مزارع. بطری در اطراف شروع $35.

The American whiskey from Mythology Distillery in Sunnyside.گسترش

آمریکا ویسکی از اساطیر رسومات در Sunnyside.

چاق, لیس زدن کاوینگتن

اساطیر رسومات

3622 Tejon خیابان
720-458-0501


بطری از دو سال از اساطیر رسومات ورزشی برخی از زیباترین برچسب های در کسب و کار به خصوص جهنم خرس آمریکایی ویسکی مخلوطی از راست چاودار و چهار و پنج سال سن بوربن. پس از تقطیر محصول رقیق شده به پایان رسید و با کلرادو برف. آن را تند و میوه ای با صاف وانیل اورتون. نیز وجود دارد یک نسخه نادر سالخورده در Dominio IV syrah بشکه های شراب که به ارمغان می آورد غنی ادویه یادآور سقوط پخت. این یکی سخت تر برای پیدا کردن و همیشه در دسترس است اما نسخه استاندارد در دسترس است آنلاین برای $60.

دولت 38 تقطیر

400 شرکت های بزرگ دایره طلایی
720-242-7219


دولت کوچک 38 تقطیر ساخت پررنگ بطری مستقیم کلرادو گندم و مستقیم کلرادو ویسکی چاودار به عنوان به خوبی به عنوان یک بوربن و اسکاتلندی به سبک ذغال سنگ-دودی را داراست. این دو برای اولین بار گران تر هستند در حدود 100 دلار در هر, و وجود دارد, عرضه محدود. اما برای کسانی که به دنبال به صرف کمی کمتر بوربن با رایحه شکلات و قهوه اجرا می شود 45 دلار یک بطری و پاداش اضافه شده با استفاده از مواد تشکیل دهنده منابع از کشاورزان محلی. چشم پوشی نیست peated گزینه یا به خصوص اگر شما مانند دود در شیشه ای. $55 یک بطری این یکی سلیقه مانند آن می آید مستقیم از اسکاتلند به لطف قهوه-دودی جو است که باعث می شود تا خمیر و یادداشت ها از سنگ و چوب گیلاس.

Stranahan's was the first legal distillery in Colorado when it opened in 2002.گسترش

Stranahan بود اولین حقوقی رسومات در کلرادو در هنگام افتتاح آن در سال 2002.

چاق, لیس زدن کاوینگتن

Stranahan آمریکایی ویسکی

200 جنوبی Kalamath خیابان
303-296-7440


Stranahan را آغاز محلی ویسکی شوق در دنور و آن را رشد فوق العاده پس از افتتاح در سال 2002. آغاز شده توسط Jess گرابر و جورج Stranahan این رسومات در حال حاضر متعلق به Proximo ارواح. Stranahan واقعا تنها باعث می شود یک ویسکی آمریکایی single malt. این تکرارها به طور منظم منتشر شده و از جمله سالانه برف ریزه که می آمیزد whiskeys سالخورده در بشکه روش و مدت زمان. نیز وجود دارد یک بشکه یک شری چلیک و الماس اوج کوچک دسته ای ویسکی مخلوط از انواع بشکه. Stranahan را آسان برای پیدا کردن در فروشگاه ها مشروب, اما شما مجبور به ایستادن در خط (برخی از انجام آن به صورت روز) در کارخانه یا محل تقطیر به صورت سالانه انتشار برفدانه هر زمستان.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب