چگونه برخی از کارخانه های لبنی در پاسخ به Black Lives Matter جنبش

مانند هر کس دیگری با یک آگاهی های مدنی بسیاری از کلرادو ماشین منگنه نگاه به درون در هفته گذشته درخواست خود را

توسط MORVARIDEASIA در 19 خرداد 1399

مانند هر کس دیگری با یک آگاهی های مدنی بسیاری از کلرادو ماشین منگنه نگاه به درون در هفته گذشته درخواست خود را برای حمایت از جنبش به پایان نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس.

برای برخی از, آن ساده بود پست های رسانه های اجتماعی در #blackouttuesday یا تاکید سیاه زندگی مهم است. برای دیگران آن را لینک به منابع مالی و کمک های مالی برجسته سیاه و سفید متعلق به کسب و کار و یا تعهد به "آیا بهتر است." حداقل نیم دوجین (از جمله سیاه و پروژه اسب و اژدها Cheluna Dos Luces و دست چپ) sasay آنها شرکت در سراسر کشور دم پروژه از تگزاس را اب و هوای روح دم شرکت. به نام سیاه و سفید زیبا است.

و هنوز هم وجود دارد چند کارخانه های لبنی که در ادامه به همه چیز فکر می کنم از طریق تلاش برای تصمیم می گیرید که چگونه آنها می توانند به حرکت فراتر از کلمات و تصاویر برای تبدیل شدن به یک بخشی از املاک و تغییر پایدار است. در اینجا برخی از راه هایی که کلرادو ماشین منگنه پاسخ داده اند در Facebook.

رمان, رشته, دم
دنور

رمان های زیادی است که یکی از چند کلرادو کارخانه های لبنی با مالکیت یافت و خود محوری به کانون توجه است. صاحبان آن پاسخ داد در راه های مختلفی. در اینجا یکی از پیام های خود را:

تنها راه ما شروع برای پایان دادن به نژاد پرستی است که اگر هر یک از ما — صرف نظر از رنگ پوست دین, زمینه, تمایلات جنسی, جنسیت و هر چه طول می کشد آن را بر خودمان را از خانه یاد بگیرند و در مورد هر یک از دیگر. هر یک از ما نیاز به آن را بر خودمان باز به درس تاریخ — به خصوص اگر آنها ما را ناراحت کننده است. یک دلیل وجود دارد آنها ما را ناراحت کننده است. چون ما می دانیم که این درست نیست. آموزش خودمان را در مورد نژادپرست تاریخچه و نژادپرستی نظاممند که رانده اند که ایالات متحده آمریکا از زمان آغاز آن ما شروع به خودمان از آن است. ما شروع به دیدن یکدیگر برابر مردم احترام و درک هر یک از دیگر تجربیات. این کافی نیست که به لیست سیاه متعلق به کسب و کار و آن را به اندازه کافی برای قرار دادن مربع سیاه و سفید در رسانه های اجتماعی و خود پت در پشت. این به طور موقت رفع. کسانی که قطراتش به کمک یک گروه بر روی زخم گلوله. دانش و درک کلید رو به جلو است. در زیستی ما شما می توانید پیدا کردن لینک برای دریافت اطلاعات بیشتر. ما خواهد شد به روز رسانی این اطلاعات در طی چند روز آینده. از آن خواهد شد در مورد هر دو ما چگونه به اینجا رسیدیم و در مورد چگونه ما می توانیم از این. ما می پرسند که شما را در یک نگاه. ما می پرسند که شما را به تلاش برای یادگیری است. این معنی خواهد بود که بیشتر به ما از های ما در آبجوسازی و یا گرفتن عکس از ما آبجو. ما قدردانی از حمایت شما ما دیدن شور و شوق خود را و ما ترجمه آن است.


دست چپ دم
Longmont

دست چپ ماموریت است که برای ساخت یک جامعه قوی تر در اطراف آبجو. آنچه که ما می گویند در کلمات ما را به عمل قرار داده. ما مفتخریم اعلام کنیم که گام های اولیه است که ما در حال بدست گرفتن در ادامه و تلاش مداوم به مبارزه برای ارزش های ایمنی و پیشرفت از مردم در جوامع ما. از امروز شروع و در ادامه از طریق غرور ماه 50 درصد خود را در اتاق مزه خرید تمشک, شیر, چاق و چله در حال اهدا به مرکز سیاه, سهام, "حمایت از رهبران موسسات و برنامه های اجتماعی و اقتصادی و عدالت در سلامت را برای جامعه+ مردم آفریقایی تبار." هفته آینده ما دم در همکاری با اب و هوای روح دم شرکت. و شگفت انگیز سیاه و سفید زیبا است پروژه. کمک های مالی بهره مند شوند Black Lives Matter 5280. به عنوان یک صنعت ما باید یک راه طولانی برای رشد و یادگیری; وعده ما باید در خط مقدم از این اتهام.

Spangalang دم
دنور

لطفا فراموش نکنید که رسانه های اجتماعی سکوت نشانه بی تفاوتی و یا عدم. رسانه های اجتماعی می تواند یک ابزار فوق العاده است, اما آن را نیز می تواند ارائه نادرست حس موفقیت. ما در حال کار با رهبران جامعه سیاه و سفید در اینجا در پنج امتیاز به آمده تا با بتن عملی موارد است که ما را پشتیبانی می کند و شرکت را در مورد تغییرات جامعه ما به شدت نیاز دارد. یکی از این رهبران خواسته است که ما در پست موضع ما در رسانه های اجتماعی. آنها خواسته ایم ما را به ماه مارس با آنها خواسته ایم ما به فروش کالا است که می تواند به نفع سازمان است که در حال مبارزه برای تغییر آنها خواسته ایم ما برای حمایت از سیاه و سفید متعلق به کسب و کار آنها خواسته ایم ما را به گوش دادن. پایان دادن به نژادپرستی سیستماتیک در کشور ما را بسیار زیاد پایدار تلاش کنند. من امیدوارم که هر کسی که زمان صرف شده برای نشان دادن حمایت در رسانه های اجتماعی می کند همان وقتی که می آید زمان برای رای دادن و نگه داشتن ما از مقامات منتخب پاسخگو باشد. سیاه زندگی کاملا توجه و بحث است که هنوز هم ارزان است.


Weldwerks دم
گریلی

سیاه و سفید زندگی می کند مهم است. WeldWerks متعهد است در هر دو کلمه و عمل به برابری نژادی و خشونت پلیس در آمریکا است. ما شروع خواهد شد با اهدای $5,000 برای زندگی مهم 5280 و 5000 دلار به کمپین صفر در تلاش برای بصورتی پایدار و محکم حمایت از کسانی که در حال حاضر در حال مبارزه با مبارزه خوب است. ما شما را تشویق به نگاه به آن دسته از سازمانها (و امثال آنها) برای یادگیری در مورد کار خود را و چگونه شما می تواند کمک کند. و لطفا می دانم این است که یک نشانه پاسخ. ما تغییر خواهد کرد ما استقرار تیز چشم انداز ما را در این تلاش پیگیر. ما بهتر خواهد بود برای همه.


بریستول دم
کلرادو اسپرینگز

اگر کسی می داند ما به خوبی می دانند که ما یک مقدار زیادی از زمان به فکر می کنم همه چیز را از طریق قبل از عمل کنیم. ما زمان را صرف مشاهده و پردازش و آموزش خودمان. در این مورد مسلما زمان بیش از حد. ما را با انزجار و ناامیدی وحشتناک مرگ یک انسان به نام جورج فلوید و افزایش بسیاری از خشمگین اما صلح دوست ارواح که در حال گریه کردن است که به اندازه کافی به اندازه کافی است. ما از صمیم قلب به توافق برسند. در عین حال که ما به وزن ، چه به عنوان یک فرد سفید متعلق به کسب و کار می گویند که ما نمی گذشت و یا بی دست و پا—و یا حتی بدتر, خود خدمت? اما می گویند هیچ چیزی در بیانیه ای در خود و برای خود. امروز ما بسیار کسب و کار ما به عنوان یک مجموعه ای از افرادی که می خواهم شما بدانید که ما بصورتی پایدار و محکم بر این باورند در احترام به کرامت و عزت هر انسان است. مردم از رنگ غم انگیز رد شده است این احترام برای بیش از حد طولانی است. به اندازه کافی به اندازه کافی است. این است که یک بیانیه سیاسی این ضروری است برای ما و بشریت است. یکی از ما ارزش شرکت در این مورد میگوید: "ما معتقدیم در ساختمان جامعه از طریق آبجو با ایجاد ارتباط, روابط, دادن و تمرین باز دل نوازی." ما همیشه در زندگی به این ارزش ؟ هیچ. آیا صنعت ما اولویت بندی تنوع و فراگیر? به سختی. می تواند ما را بیشتر ؟ بله. همیشه بله. که هرگز روشن تر. ما لازم نیست که تمام پاسخ. اما آنچه که ما می تواند به شما بگوید در این لحظه است که ما را به تجدید تلاش های ما به زندگی می کنند تا به استانداردهای ما برای خودمان تنظیم و به دنبال فرصت های جدید برای انجام این کار چرا که اگر ما زندگی می کنند زندگی روزمره ما با استفاده از این در ذهن ما می تواند کمک به جامعه ما برای تغییر شروع در آن ابتدایی ترین سطح. در حال حاضر ما دل درد برای فلوید ، دل ما درد برای همه کسانی (از جمله خود ما کارکنان و مشتریان و دوستان) که ناعادلانه رفتار به سادگی به دلیل راه آنها متولد شدند. دل ما درد برای کشور ما که بدیهی است که مقدار زیادی از کار را به انجام. و شروع کار با همه ما است. بیایید به آن برادران و خواهران.

How Some Breweries Are Responding to the Black Lives Matter Movement

خانه مادر بزرگ

خانه مادر بزرگ
دنور

ما حساب های رسانه های اجتماعی شده اند و آرام در طول این هفته به صورت ترکیبی از دلایل. سلام محتاط رویکرد ما بازگشایی taproom به منظور اطمینان حاصل شود ما این کار را با خیال راحت به عنوان امکان پذیر است و در حالی که من چندین اطلاعیه ها را در مورد ما رسمی بازگشایی که می توانید صبر کنید. آن را نیز احساس ناراحت کننده به پست مورد فروش آبجو در طول این هفته داده می شود بسیار مهم تر از اعتراضات در حال وقوع است. آن را دشوار است برای پیدا کردن کلمات برای بیان احساسات و نحوه مناسب انجام این کار از طرف این کسب و کار. من می خواستم به تعادل من تمایل به گوش دادن به کسانی که در مقابله با ادامه نژادپرستی به عنوان بخشی از زندگی روزمره خود را در حالی که همچنین با ابراز حمایت از من برای مبارزه برای ایجاد تغییرات سیستماتیک. این کسب و کار از صمیم قلب پشتیبانی از معترضان خواستار عدالت و اصلاحات برای پایان دادن به سابقه طولانی از خشونت بی معنی با اجرای قانون علیه آمریکایی های سیاه و سفید. تظاهرات رخ داده در این آخر هفته شد و در درجه اول صلح آمیز است. در حالی که برخی از تخریب و سرقت اموال هرگز نتیجه مورد نظر ما نیست از آن چشم پوشی من درک سرخوردگی از به طور مداوم به تماشای تظاهرات مسالمت آمیز انجام نمی به اندازه کافی. من تشخیص می دهم که همه چیز را می توان در حالی که زندگی انسان نمی تواند. ما تماس با ما مقامات منتخب (Michael B., Hancock, Jared Polis) به همچنین اولویت بندی زندگی انسان بر اموال و تعادل نیاز به حفظ نظم و امنیت با میل به deescalate تنش به جای ملاقات با آنها با خشونت بیشتر. بهترین راه برای جلوگیری از یک قیام است که پرداختن به علل ریشه ای که منجر به آن شد. من خواهد بود در انجام بهترین من برای آموزش بیشتر خودم را در مورد آنچه که همه ما باید انجام دهید برای اطمینان حاصل شود که کسانی که به طور مستقیم تحت تاثیر این بی عدالتی نیست مبارزه در این نبرد به تنهایی. من نیز اهدای 500 دلار امروز به زندگی ماده 5280 از طرف خانه مادر بزرگ.

اسب و دم اژدها
فورت کالینز

تشکر بزرگ و تحسین به مارکوس باسکرویل از اب و هوای روح دم شرکت. برای ایجاد این سیاه, زیبا, همکاری, دم, و برای اجازه دادن به اسب و اژدها در آن شرکت کنند. لطفا زمان را به خواندن مارکوس پیام در مورد این همکاری آبجو. H&D اهدا خواهد شد از فروش از ما نسخه سیاه و سفید زیبا به کلرادو عدالت کیفری اصلاحات ائتلاف. دیگر کارخانه های لبنی در اطراف ما نیز دم خود را نسخه از این آبجو و اهدا به گروه در مناطق خود کار به سمت یک جامعه عادلانه تر. ما ایستاده در همبستگی با مردم است که به صورت بی عدالتی نژادپرستانه و تعصب سیستم حتی به عنوان ما درک می کنیم که بسیاری از ما از یک قسمت و محصول از این سیستم. ما تعهد به آموزش بهتر خودمان و کار برای مبارزه با نژاد پرستی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن