محیط زیست تجمع در برابر ویلیام Pendley را BLM نامزدی

ویلیام پری Pendley که یک بار نوشت که "پدران موسس در نظر گرفته شده تمام اراضی متعلق به دولت فدرال به فروش می رس

توسط MORVARIDEASIA در 24 تیر 1399

ویلیام پری Pendley که یک بار نوشت که "پدران موسس در نظر گرفته شده تمام اراضی متعلق به دولت فدرال به فروش می رسد" در ماه گذشته رسما معرفی شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای تبدیل شدن به مدیر گروه داخلی اداره مدیریت زمین که مدیریت 247 میلیون هکتار از زمین های عمومی که عمدتا در کشورهای غربی.

Pendley شده است و خدمت در این پست به طور موقت برای یک سال; اعلام Pendley موقعیت در حال حاضر می تواند تبدیل به رسمی شده است را محکوم کرد توسط گروه های زیست محیطی در سراسر کشور است.

"واقعا وجود دارد هیچ کس کمتر واجد شرایط منجر به پل می گوید:" جسی Prentice-دان سیاست مدیر در مرکز غربی در اولویت است. "او اساسا خود را صرف تمام حرفه ای به دنبال تضعیف این سازمان است که او در حال حاضر قرار است منجر شود."

Pendley بومی وایومینگ به عنوان دفتر سرپرست از ژوئیه گذشته به لطف یک سری از پسوند های مجاز توسط وزیر کشور دیوید برنارد که مطرح شد در تفنگ و با حضور در دانشگاه کلرادو شمالی. حتی قبل از آن شد رسمی Pendley نامزدی را به چالش کشیده بود در دادگاه فدرال در ماه مه توسط کارمندان دولتی برای مسئولیت زیست محیطی که استدلال می کرد که برگ برنده دولت دور سنا قانون اساسی "مشاوره و رضایت" نقش مهمی در تایید بالا-سطح کارکنان.

پل به حال نه سنا تایید مدیر در طول مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

"ما [همکار] می گویند برگ برنده دولت یک الگوی اجتناب از انطباق با قوانین کلیدی در انتصاب مقامات و این فقط یک مثال دیگر می گوید:" پیتر جنکینز ارشد مشاوره در همکار.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

Pendley به عنوان وزارت کشور معاون دستیار وزیر انرژی و مواد معدنی از سال 1981 تا 1984 تحت داخلی وزیر جیمز وات در دولت ریگان. در سال 1977 وات تاسیس کرده بود کلرادو مبتنی بر کوه متحده حقوقی بنیاد که از او شکایت و دنبال نرم افزار-کسب و کار و قوانین مربوط به محیط زیست برای سال. وات در نهایت استعفا داد و از کشور خود را در موقعیت پس از گزارش خود با انتقاد روابط به صنعت ، در سال 1984 Pendley خود را مورد انتقاد قرار گرفت توسط یک کمیسیون مستقل برای فروش منابع زغال سنگ در پودر حوضه رودخانه در 100 میلیون دلار ضرر به مالیات دهندگان.

و از سال 1989 از طریق 2018, Pendley خدمت به عنوان رئیس جمهور از کوه متحده حقوقی بنیاد اغلب تحت پیگرد سازمان های فدرال به چالش حفاظت از قوانین و مقررات از جمله بنای یادبود ملی نامگذاریهای.

او در سمت چپ که پست برای پیوستن به پل. در معرفی او را به صورت دائمی کارگردانی تهمت اشاره کرد که Pendley "کار کرده است برای افزایش فرصت های تفریحی و دسترسی به ملت ما زمین های عمومی افزایش نگرانی برای تاثیر از اسب های وحشی و burros در اراضی عمومی و افزایش آگاهی از اداره های متعدد-استفاده از ماموریت."

Pendley منتقدان قطعا افزایش آگاهی از آنچه او می تواند انجام دهد به پل در آینده با توجه به گذشته حرف و عمل. یک نمونه:

در تاریخ 7 نوامبر 2013, Pendley گفت یک مقاله نویس در واشنگتن آزما که محیط زیست "می خواهم یک جهان تخیلی که در آن آنها استفاده نمی کند هر چیزی و محروم از هر کس دیگری از مقرون به صرفه انرژی به طوری که آنها نمی تواند استفاده از هر چیزی است."

طی یک سخنرانی در محافظه کارانه عمل سیاسی کنفرانس در تاریخ 7 مارس 2014, Pendley گفت: "شما نمی توانید درک جنگ در برابر سوخت های فسیلی و بدون درک آنچه که در هسته اصلی جنبش زیست محیطی و زیست محیطی این افراط گرایان...آنها باور نمی در انسان است. آنها نگران سلامت و رفاه است."

در ژانویه 19, 2016, مقاله برای ملی نقد و بررسی با عنوان "دولت فدرال باید به دنبال قانون اساسی فروش اراضی غربی," Pendley نوشت: "پدران موسس در نظر گرفته شده تمام اراضی متعلق به دولت فدرال به فروش می رسد. پس از همه, صلاحیت بیش از املاک و مستغلات است که قانون مالکیت داده شد به آمریکا." با توجه به این که قطعه دیوان عالی کشور تا به حال به درستی و دقت تفسیر اموال بند در سال 1984 برگزاری این بند موجب قانون اساسی وظیفه به دور از منابع زمین.

در مقاله دیگری نوشت: او برای ملی بررسیدر سپتامبر 25 سال 2017 Pendley استدلال کرد که پس از آن وزیر کشور Ryan Zinke توصیه که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت کاهش اندازه چهار آثار ملی نبود گسترده به اندازه کافی.

در تاریخ 1 نوامبر 2018 در مقاله ای نوشت برای واشنگتن آزما در وایومینگ وکیل محاکمه و 2018 اولیه حزب جمهوری خواه فرمانداری نامزد هریت M. Hageman او با اشاره به "سوپ الفبا از آژانس های فدرال است که روستایی غرب مجازی مستعمره."

در سپتامبر 10, 2019 نماینده ایالات متحده جو Neguse سوال Pendley مورد 2016 ملی نقد و بررسی مقاله در BLM شنوایی. "این باعث بسیاری از زنگ هشدار برای کسانی از ما که مراقبت عمیقا در مورد اراضی عمومی — که آنها حفظ شود برای استفاده و لذت بردن از نسل های آینده — که بیانیه ماموریت در BLM وب سایت" Neguse گفت. Pendley در پاسخ اشاره کرد که او "هرگز حمایت عمده فروشی دفع و یا انتقال آن سرزمین" — اما او اختلاف چیزی کمتر از عمده فروشی. کنگره باعث می شود تصمیم گیری در مورد اختیار زمین و پل اطاعت, Pendley و افزود: "ممکن است مورد شرایط خاص که در آن ما را انتقال و یا دور."

انتقال ساخته شده است که بزرگترین عناوین این بود اعلام کرد که پل ستاد خواهد حرکت از Washington, d. C., به Grand Junction, انتقال که تکمیل شد در این ماه. به عنوان سرپرست و مدیر Pendley ترویج این حرکت به عنوان بخشی از یک گسترده تر فشار به عدم تمرکز دولت با چهل و موقعیت رفتن به کلرادو (هر چند همه گیر کاهش می یابد که تعداد).

اما Prentice-دان مرکز غربی اولویت های مشخص حرکت می کند به عنوان "بدبینانه تلاش برای تخلیه این صنعت از رهبری و واقعا آب کردن توانایی خود را به اندازه کافی مدیریت سرزمین ما. ... دیده ایم دهه تجربه قدم زدن به بیرون درب زیرا مردم نمی خواهید به ترک خانواده خود را در مدارس و جوامع خود و ریشه کن زندگی خود را برای یک حرکت است که معنا ندارد." او تخمین می زند که 97 درصد از پل کارکنان در حال حاضر مشغول به کار در غرب می سی سی پی و می گوید که این حرکت فقط به صنعت بیشتر قدرت در حالی که از بین بردن آن را از نظارت در سی

در حال حاضر که Pendley نامزد شده است منتقدان در حال انتظار برای دیدن اگر سنا خواهد شد برگزاری یک جلسه که در آن او را مجبور به توضیح مواضع خود را. "رئیس کمیته سناتور [لیزا] Murkowsi از آلاسکا ادعا می کند که آن را به گرفتن برخی از اولویت اما من شگفت زده خواهید شد اگر این جلسه برگزار شد بسیار به زودی می گوید:" همکار جنکینز که پیش بینی می کند که هنگامی که شنوایی برگزار می شود وجود خواهد داشت به اندازه کافی اطلاعات marshaled در برابر Pendley به اطمینان حاصل شود که او مورد تایید نیست.

سناتور مایکل بنت در حال حاضر رفته رکورد علیه او: "من به مخالفت با ویلیام پری Pendley نامزدی را برای تبدیل شدن به مدیر دفتر مدیریت زمین به دلیل سیاست های خود را منعکس نمی کند کلرادو ارزش ها و تعهد به حفاظت از محیط زیست. کسی که خود را صرف حرفه ای کل مخالف این ایده بسیار از زمین های عمومی است نا مناسب منجر به یک زمین مدیریت آژانس است."

سناتور کوری گاردنر هنوز رتبهدهی نشده است گفت: آیا او را حمایت Pendley را نامزدی; دفتر خود پاسخ داده است به درخواست برای اظهار نظر.

صرف نظر از اینکه او را تایید نظیر است در مورد آنچه Pendley می توانید انجام دهید به عنوان سرپرست در این میان است. "او حتی نمی باور بسیار اساسی شعار که ما باید حتی ملی اراضی عمومی و در حال حاضر او را برای رفتن به مسئول از مدیریت یک دهم از کشور" جنکینز می گوید. "این دیوانه است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب