تخلیه در جریان آتش سوزی و سوختگی در نزدیکی آویلا ساحل

آتش سوزی آغاز شد بعد از ظهر دوشنبه در نزدیکی آویلا ساحل در سان لوئیس Obispo County, باعث, مقامات نزدیک به 101

توسط MORVARIDEASIA در 27 خرداد 1399

آتش سوزی آغاز شد بعد از ظهر دوشنبه در نزدیکی آویلا ساحل در سان لوئیس Obispo County, باعث, مقامات نزدیک به 101 بزرگراه و تخلیه ساکنان آتش و سازمان های اجرای قانون گفت.

آتش شروع به سوختن حدود 3 بعد از ظهر در نزدیکی تقاطع آویلا ساحل درایو و 101 شرق آویلا ساحل, سان لوئیس Obispo County Fire Department گفت. 4:45 p. m. آتش در حال گسترش به 300 هکتار بخش گفت. آن را 0% موجود از 5 بعد از ظهر با توجه به کال آتش.

101 بسته شده به عازم شمال ترافیک در نزدیکی پیسمو بیچ. سان لوئیس Obispo شهرستان کلانتر با اشاره به نیاز به نگه داشتن ثانویه مسیرهای باز به اولین پاسخ دهندگان خواسته مردم را به خودداری از سفر غیرضروری بین سن لوئیس اوبیسپو و پوسته ساحل منطقه است.

مقامات تاسیس یک تخلیه مرکز در پارکینگ یک خارج شده و در 1168 W. شعبه سنت در ارریو گراند. نمایندگان در حال تخلیه ساکنان از گرگ دره جاده بلوط زنده Lane, هندی جاده دستگیره و مونته جاده و همچنین به عنوان کسانی که زندگی در محله بالا Mattie با جاده و شرق 101 بخش گفت.

تبلیغات

بخش کلانتر صادر کرده است یک هشدار به تخلیه ساکنان زندگی در منطقه شرق 101, بین شمال Bello خیابان و قیمت, دره عمیق و باریک, جاده, معنای زندگی مردم در این منطقه باید "آماده به تخلیه در یک لحظه متوجه" این بخش گفت: در توییتر. "اگر شما را مجبور به تخلیه سر جنوب است."

"این یک پویا وضعیت" کلانتر بخش اضافه شده است. "اگر شما احساس می کنید شما را در معرض خطر ترک منطقه بلافاصله."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب