مبلغ ساخته شده است که جهانی وزارت می میرد در آتلانتا در 74

آتلانتا (AP) — مبلغ راوی Zacharias که ساخته شده بین المللی وزارت است که تلاش برای دفاع از مسیحیت در زمینه فکری

توسط MORVARIDEASIA در 30 اردیبهشت 1399

آتلانتا (AP) — مبلغ راوی Zacharias که ساخته شده بین المللی وزارت است که تلاش برای دفاع از مسیحیت در زمینه فکری کرد در گرجستان است. او 74.

Zacharias درگذشت, شنبه در خانه اش در آتلانتا پس از یک نبرد کوتاه با سارکوم راوی Zacharias بین المللی وزارتخانه در بیانیه ای گفت.

این کشیش بیلی گراهام دعوت Zacharias به موعظه در افتتاحیه کنفرانس بین المللی برای گرد مبلغان انجیلی در آمستردام در سال 1983 سازمان گفت.

او شهرت به عنوان یک مدافع فکری "اعتبار" از مسیحیت وزارت گفت.

وزارت ماموریت "کمک متفکر باور و مؤمن فکر می کنم" آن گفت: در اعلام مرگ Zacharias.

Zacharias "شاهد اعتراض و پرسش از دیگران و نه به عنوان چیزی که باید رد اما به عنوان یک فریاد از این دل که بود جواب داد:" مایکل Re وزارت رئیس جمهور در بیانیه ای گفت:.

در احساسی پیام تصویری ورزشکار حرفه ای Tim Tebow خواست برای نماز برای Zacharias " خانواده و وزارت.

"بنابراین من فکر می کنم آن را واقعا مهم در زندگی به قهرمانان و به خصوص در ایمان و یکی از قهرمانان من در ایمان است که مردی به نام راوی Zacharias," Tebow گفت: در یک ویدیو ارسال شده در Instagram.

"راوی الهام گرفته شده است و میلیون ها نفر از مردم در سراسر جهان" اضافه شده Tebow که برنده فوتبال کالج را Heisman جایزه در سال 2007 شناخته شده است که صریح و روشن و خاموش میشه در مورد ایمان مسیحی خود را.

"این بود که خود را نجات دهنده عیسی مسیح که پدر من همیشه می خواستم بیشتر به بحث در مورد گفت:" دخترش سارا دیویس مدیر عامل شرکت از وزارت.

"حتی در روز نهایی خود را تا زمانی که او فاقد انرژی و نفس به صحبت با او از هر مکالمه به عیسی و آنچه خداوند انجام داده بود," او گفت:. "او همیشه شگفت زده است که خدا در زمان 17 ساله شکاک را شکست داد و در ناامیدی و بی ایمانی و نام او را به یک زندگی با شکوه امید و اعتقاد در حقیقت کتاب مقدس — پیام او را حمل در سراسر جهان برای 48 سال است."

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب