اخراج می تواند هزاران نفر از Coloradans در تلو تلو خوردن

کلرادو شاهد موجی از ساکنان که نمی تواند از پرداخت اجاره خود را به دلیل اخراج furloughs و کاهش پرداخت در پاسخ ب

توسط MORVARIDEASIA در 28 تیر 1399

کلرادو شاهد موجی از ساکنان که نمی تواند از پرداخت اجاره خود را به دلیل اخراج furloughs و کاهش پرداخت در پاسخ به اقتصادی کاهش در آورده با این بیماری همه گیر کوروناویروس. و در هیچ جا وجود دارد برای بسیاری از آنها را به رفتن.

کتی Alderman, معاون رئیس جمهور, ارتباطات و سیاست عمومی در کلرادو ائتلاف برای بی خانمان ها می گوید که افزایش تقاضا به تازگی غرق پناهگاه بی خانمان که کمی به هیچ فضایی. صدها چادر اندود شده در پشت تنومند خیابان مرکز بهداشت در 21 و چاق و چله, خیابان, یادداشت های او در حالی که بلافاصله پشت سر آنها دو خالی با نام تجاری جدید در بازار-نرخ آپارتمان های لوکس ساختمان.

"بسیار قابل توجه" او می گوید.

در حالی که او باور ندارد که مشفق به تنهایی مسئول بی سابقه ای افزایش بی خانمانی او می گوید که آنها در حال ایفای نقش است. و بحران تازه آغاز شده است. "ما یک بی خانمان پاسخ سیستم که کشیده است به باریکترین ما تا کنون بوده است — با منابع و نیروی انسانی و مکان" او می افزاید. "و این ایده که به نحوی ما قادر خواهد بود برای کمک به یکی دیگر از 800 یا 1000 نفر در هفته های آینده فقط ژرف. این باعث می شود بسیاری از اضطراب برای ما. چگونه می خواهیم برای کمک به مردم پیدا کردن خانه؟"

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

در جولای 12, فرماندار Jared پلیس تمدید و اصلاح یک فرمان اجرایی الزامی است که سازمان های دولتی کمک به جلوگیری از اخراج مستاجران از لحاظ اقتصادی صدمه COVID-19. این سفارش که انقضای سی روز از تاریخ 12 متحده که صاحبخانه باید ارائه مستاجر با سی روز' اطلاع از هر گونه پیش فرض برای عدم پرداخت که رخ داده است و یا پس از مارس 10 قبل از تشکیل پرونده اقدام برای ورود اجباری و حکم ادامه توقیف. معمولی متوجه اخراج مورد نیاز است و ده روز پس از تحت این فرمت هر کسی که دریافت اخطار در ماه آینده بیست روز اضافی به پاسخ قبل از صاحبخانه آغاز اخراج.

جدید به منظور گسترش ژوئن 13 حکم که به کارگردانی اجرایی مدیر اداره امور محلی به کار با صاحبخانه برای کمک به افرادی که قادر به پرداخت اجاره و ممنوع صاحبخانه/وام دهندگان از شارژ هزینه های اواخر و یا مجازات. آن را نیز تشویق می کند شهرداری ها و حوزه های قضایی به حالت تعلیق محدودیت هایی که جای محدودیت در چگونه بسیاری از مردم زندگی می کنند در یک خانواده و همچنین محدودیت در چگونه بسیاری از مردم روز می توانید اقامت در اتاق های هتل ها.

اما Teva Sienicki مدیر عامل شرکت مترو, مراقبت, مقابل خط ضد گرسنگی سازمان در دنور می گوید که منظور نخواهد جلوگیری از بالا بودن تعداد اخراج اقدامات دادگاه ها را ببینید در ماه های آینده: "چه کسانی هستند که می توانند کار پیدا کنند کسانی که هنوز در تلاش برای دسترسی به مزایای بیکاری قرار به پرداخت اجاره و آب و برق, بهداشت و درمان و قرار دادن غذا روی میز را برای خانواده خود را?" او می پرسد, در بیانیه ای. "اجازه دادگاه برای حرکت رو به جلو با اخراج در طول بهداشت عمومی و فاجعه اقتصادی ایجاد خواهد شد بی خانمانی و گرسنگی و بحران زمین شناسی اندازه و دامنه."

با توجه به وکیل دارن اوکانر صاحبخانه هنوز پر کردن حرکات با وجود فرماندار سفارش; حرکات فقط در حال پردازش توسط دادگاه. "آنها در حال نشستن در یک صف در دادگاه های سراسر کشور و وجود دارد خواهد بود یک سیل از اجرای در هفته های آینده," او می گوید. "اگر Jared پلیس نیست اقدام به زودی ما در مورد به دیدن هزاران نفر اگر نه ده ها هزار نفر از مردم در حال بیرون کردند."

جک Regenbogen یک وکیل متخصص در مسکن که با این نسخهها کار با کلرادو مرکز در قانون و سیاست موافق پیش بینی سیل اخراج اعلامیه به عنوان هر سفارش منقضی می شود. در حالی که Regenbogen اذعان دارد که فرماندار را به مستاجران اضافی بیست روز به تلاش برای دسترسی به منابع مالی و یا پیدا کردن مسکن جدید او می گوید که بیشتر باید انجام شود. "این عمل یا نه انفعال — توسط فرماندار واقعا هیچ کاری نمی کند برای جلوگیری از آمدن جزر و مد از اخراج آوارگی و بی خانمانی," او می گوید. "این کاملا ناامید کننده بود برای دیدن."

با پشتیبانی از بیش از نود و سازمان ها و افراد شاغل در مسائل مربوط به مسکن Regenbogen ارسال نامه ای به پلیس درخواست برای گسترش این دستور اجرایی برای گسترش پایه حفاظت در برابر اخراج به عنوان کلرادو دادگاه رزومه اخراج جلسات.

در این نامه خواستار اجرای چهار سیاست: مناسب طرح بازپرداخت از صاحبخانه قبل از اقدام به جمع آوری و یا شروع یک اخراج; فرصت برای مستاجران به پرداخت اجاره عقب افتاده تا 48 ساعت پس از یک قاضی مسائل یک حکم اعاده; اطلاعات در مورد تلفنی دادگاه موارد شامل به عنوان یک پیوست به هر دادگاه احضار و در دسترس در زبان انگلیسی و اسپانیایی; و روشن در مورد اینکه آیا اموال تحت مراقبت عمل به عنوان یک پیوست به اخراج دادخواست.

Regenbogen می گوید که او بدون دریافت پاسخ از پلیس ،

در پاسخ به یک پرس و جو از Westword, سخنگوی پلیس کونور کاهیل ارسال این بیانیه گفت: "ولایت در زمان جسورانه اقدام به تصویب یک مهلت قانونی برای اخراج کلرادو در حالی که اقتصاد یخ زده بود تحت ماندن در خانه در بهار امسال برای جلوگیری از از دست دادن عظیم زندگی از COVID 19. در حال حاضر که کلرادو اقتصاد باز است ما گرفته اند عقل سلیم مراحل را به اطمینان حاصل شود که مستاجرها باید از این فرصت برای دریافت روی پای خود بایستند. در جولای 12, فرماندار Polis تمدید اجرایی خود را به منظور اطمینان حاصل شود که مستاجرها زمان برای کار کردن مناسب طرح بازپرداخت. این طرح محافظت از هر دو مستاجر و صاحبخانه."

ضد اخراج فعالان نیست سنجاق همه امید خود را به فرماندار ، در حالی که دستور اجرایی را می توان مهم ژاک نویمان بنیانگذار COVID-19 اخراج دفاع پروژه اشاره می کند که این مهم برای مستاجران تجربه اخراج به کمک های حقوقی. "همه شواهد هر دو در کلرادو و از طریق مطالعات انجام شده در خارج از کلرادو نشان می دهد که به طور متوسط مستاجران با مشاور تجربه اخراج در یک نرخ پایین تر و علاوه بر این به طور کلی بهتر نتایج مالی" او می گوید.

کلرادو در حال حاضر به برداشتن گام اضافه شده به ارائه کمک های حقوقی برای مستاجرها تجربه اخراج.

بدون اخراج بدون نمایندگی ابتکار که به نظر می رسد بر روی تخته سنگ های رای در ماه نوامبر به دنبال ارائه جهانی حقوقی رایگان, مشاور آموزش و پرورش و اجاره کمک به تمام تخته سنگ مستاجران رو اخراج. با توجه به کمپین صندلی روی Arango این خواهد بود که جامع ترین و پیشرفته ترین ضد اخراج برنامه در کشور است.

Arango انتظار برای دیدن یک "سونامی" از اخراج در پایان این ماه نه تنها در بولدر اما در سراسر کشور است. "باید برای فدرال راست-به-مشاور برنامه فراهم می کند که یک مدافع برای کسانی که تجربه اخراج. حتی قبل از COVID بحران به وجود آمده در حال رشد اخراج اپیدمی" او می گوید. "ما باید بهتر مستاجر حفاظت و مستاجر حقوق. این یک تراژدی است."

دولت در حال حاضر اخراج کمک های حقوقی صندوق تاسیس شده در سال 2019 کلرادو توسط مجمع عمومی به گسترش و در دسترس بودن کمک های حقوقی برای افراد بی بضاعت که در حال تجربه یک اخراج و یا در معرض خطر فوری از اخراج. این برنامه در حال حاضر به دنبال افرادی که می توانند با ارائه چنین کمک; مهلت به درخواست برای این سال مالی جولای 27.

2021, $600,000 خواهد شد در دسترس از طریق این برنامه با اضافی $350,000 از طریق خانه بیل 1410 فراهم می کند که COVID-19-مربوط به مسکن کمک به Coloradans با تخصیص بودجه فدرال از مراقبت عمل می کنند.

در سطح شهرستان دنور وزارت مسکن ثبات بودجه اخراج دفاع برنامه آن آغاز شده به عنوان یک دنور شورای شهر برنامه آزمایشی در سال 2018 اما در حال حاضر دریافت بودجه سالانه.

با توجه به نویمان گسترده ترین راه حل برای اخراج بحران خواهد بود فدرال اجاره امداد از طریق قهرمانان قانون که به تصویب مجلس نمایندگان ایالات متحده در ماه مه بود اما در نظر گرفته شده "dead on arrival" در مجلس سنا. این عمل را در ارائه 100 میلیون دلار در اجاره کمک و مستاجرها در تلاش برای پرداخت اجاره خواهد دسترسی به منابع مالی آن از طریق محلی و برنامه های دولت است.

سنا تنظیم شده است برای بازگشت به کار ژوئیه 20, از طریق, اوت 7 و کلرادو ائتلاف برای بی خانمان ها را Alderman است برگزاری به امید برای عبور از برخی از نسخه عمل می کنند. سناتور مایکل بنت است که در حمایت از آن او اشاره می کند اما سناتور کوری گاردنر هنوز به دادن حمایت خود را. "ما نیاز به هر دو ما سناتورها به درگیر در این موضوع" Alderman می گوید.

در حال حاضر او می افزاید: فرماندار باید تمرکز در بیشتر ایالت های اکشن است که می تواند کمک به جلوگیری و یا حداقل کاهش سرعت اخراج/بی خانمانی چرخه. "ما خیلی محدود از نظر پیدا کردن بودجه" او می گوید. "فرماندار می تواند گام و یا ارائه یکی دیگر از تاخیر در اخراج — به ویژه کسانی که مربوط به COVID — و یا نیاز به صاحبخانه برای ورود به برنامه بازپرداخت."

نویمان آن طول می کشد یک قدم بیشتر: او معتقد است یکی دیگر از مهلت قانونی است, بهترین عمل برای پلیس. "من فکر می کنم در نهایت تا زمانی که بخش هایی از اقتصاد در حال تعطیل ما باید قوی تر حمایت در محل برای مستاجران شامل یک فرمان اجرایی قرار می دهد که یک مهلت قانونی برای اخراج تا وضعیت اضطراری اعلام شده است بیش از," او می گوید. "این خیلی دیر است. چیزهایی وجود دارد که باید انجام شود که واقعا کاهش خطر است."is.gdclck.ru
آخرین مطالب