حفاری به رزومه برای سال 1921 تولسا مسابقه کشتار گور

TULSA, Okla. (AP) — تولسا سر گرفته خواهد شد آزمون حفاری از پتانسیل گورهای بینام و از سال 1921 تولسا نژاد قتل ع

توسط MORVARIDEASIA در 18 تیر 1399

TULSA, Okla. (AP) — تولسا سر گرفته خواهد شد آزمون حفاری از پتانسیل گورهای بینام و از سال 1921 تولسا نژاد قتل عام پس از تلاش متوقف شد در ماه مارس به دلیل شیوع کروناویروس مقامات شهرستان اعلام کرد.

این بیماری همه گیر است محدودیت های مسافرتی را ساخته اند آن را دشوار برای تیم باستان شناسی برای رسیدن به Tulsa Oaklawn گورستان برای معاینه شد که در ابتدا مجموعه ای برای شروع, آوریل 1. دولت باستان شناسی در دانشگاه اوکلاهما شامل دانشمندان از خارج از دولت.

آزمون های حفاری است که انتظار می رود برای شروع دوشنبه آینده تولسا جهان گزارش روز سه شنبه.

Tulsa شهردار G. T. به bynum گفت: شهرستان خود را متعهد به این پروژه که با هدف شناسایی پتانسیل گورهای بینام و از ده ها تن از افرادی که کشته شدند با اوباش در Tulsa Greenwood منطقه در سال 1921.

"در گذشته 99 سال دیگر هیچ سازمان و یا نهاد دولت منتقل شده است این دور به یک تحقیق که به دنبال حقیقت به آنچه اتفاق افتاده است در تولسا در سال 1921" به bynum گفت. "ما به عنوان رزومه کاری با آزمون حفاری ما در حال گرفتن تمام اقدامات احتیاطی برای انجام این کار تحت محیط امن ممکن است."

در 31 ماه مه و ژوئن 1 در سال 1921 سفید اوباش غارت شده و سوخته Tulsa, سیاه, Greenwood منطقه به زمین. مهاجمان با استفاده از هواپیما استفاده می شد که در جنگ جهانی اول به رها کردن پرتابه برای از بین بردن کسب و کار خانه ها و کلیساها در طول تاریخ سیاه و منطقه است.

آپارتاید به قتل عام کشته شدند تا 300 Black مردم و بازماندگان مجبور شدند به اردوگاه های اقامت اجباری نظارت اعضای گارد ملی.

در حال حاضر تولسا شهردار گفت که او امیدوار است که پیدا کردن قبرها را شفا و عدالت است.

در همین حال رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه گذشته برگزار شد اولین کمپین تجمع در Tulsa 19,000-صندلی BOK مرکز پس از همه گیر تعطیل بسیاری از ایالات متحده آمریکا اواخر ماه مارس است. این تجمع در ابتدا برنامه ریزی شده برای Juneteenth تعطیلات, جشن روز در سال 1865 که همه سیاه بردگی مردم آموخته بودند آزاد از اسارت. اما این تجمع بود تحت فشار قرار دادند به یک روز بعد پس از انتقاد. این تجمع آرنا واقع شده است و کمتر از یک مایل از خاطرات در Greenwood منطقه که شناخته شده به عنوان سیاه و سفید وال استریت.

آزمون حفاری کمک خواهد کرد که دانشمندان کشف کردن که آیا انسان باقی مانده در منطقه و طبیعت تدفین. این ترکیب با دیگر داده های جمع آوری شده در این سایت ارائه خواهد شد دانشمندان اطلاعات مورد نیاز در مورد نحوه ادامه بررسی است.

مقامات شهرستان پیش بینی است که آزمون های حفاری را در سه تا شش روز با آغاز کار ساعت 7 صبح هر روز و در حدود 3 بعد از ظهر دسترسی عمومی به Oaklawn گورستان معلق خواهد شد در طول آزمون حفاری.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب