کارشناسان هیچ اثبات کودک آزاری افزایش در میان همه گیر

نیویورک (AP) — هنگامی که بیماری همه گیر کوروناویروس در زمان برگزاری در سراسر ایالات متحده در اواسط ماه مارس مج

توسط MORVARIDEASIA در 8 تیر 1399

نیویورک (AP) — هنگامی که بیماری همه گیر کوروناویروس در زمان برگزاری در سراسر ایالات متحده در اواسط ماه مارس مجبور مدارس نزدیک و بسیاری از کودکان را قفل شده در خانواده و ثروت با از دست دادن شغل و دیگر انواع استرس بسیاری از کودک-رفاه کارشناسان هشدار داده بود که احتمال افزایش سوء استفاده از کودکان.

پانزده هفته بعد نگرانی باقی بماند. در عین حال برخی از کارشناسان در خط مقدم از جمله متخصصان اطفال کمک کرد که صدا زنگ می گویند که آنها را دیده اند هیچ شواهدی از یک افزایش مشخص شده اند.

در میان آنها دکتر لری فریزر که سر کودک-برنامه حفاظت در پن استیت را هرشی مرکز پزشکی و رئیس ملی انجمن متخصصان اطفال و متخصص در کودک آزاری پیشگیری و درمان است.

فریزر گفت: او رو ورودی در روزهای اخیر از 18 از همکاران خود در سراسر کشور و "هیچ کس را تجربه کرده است و موجی از سوء استفاده آنها انتظار داشتند."

مشابه ارزیابی آمد از جری میلنر که در ارتباط با کودک-حفاظت سازمان در سراسر کشور به عنوان سر کودکان را در اداره فدرال وزارت بهداشت و خدمات انسانی. "من آگاه هستم از هر گونه اطلاعات است که اثبات که کودکان مورد آزار قرار گرفته در یک نرخ بالاتر در طول pandemic," او گفت: آسوشیتد پرس.

هنوز هم برخی از کارشناسان بر این باورند سطح واقعی از سوء استفاده در این بیماری همه گیر است که از نظر پنهان از آنجا که بسیاری از کودکان در حال دیدن نه معلمان و نه پزشکان و بسیاری از کودک-حفاظت سازمان را قطع کرده و در صفحه اصلی بازديد توسط caseworkers.

"وجود دارد هیچ سوال کودکان بیشتر در معرض خطر — و ما نمی قادر خواهد بود برای دیدن این کودکان تا زمانی که مدرسه بازگشایی" گفت: Marci همیلتون یک دانشگاه پنسیلوانیا استاد که سر کودک, ایالات متحده آمریکا یک مخزن فکر می کنم به دنبال جلوگیری از کودک آزاری و غفلت است.

چند متحده گفت: تماس به فرزند خود-سوء استفاده از خطوط تماس ویژه کاهش 40 ٪ یا بیشتر که به آنها نسبت داده شده به این واقعیت است که معلمان و پرستاران که مورد نیاز هستند به گزارش مشکوک به سوء استفاده دیگر با تماس مستقیم با دانش آموزان است.

"در حالی که تماس های پایین رفته اند که معنا سوء استفاده را متوقف کرده است" گفت: رژیم صهیونیستی است. کریس Sununu of New Hampshire است که در گزارش 50% افت در خط تماس.

اطلاعات جامع در سوء استفاده در این بیماری همه گیر در دسترس نخواهد بود برای چند ماه با توجه به میلنر.

و هر چه سطح کنونی از سوء استفاده وجود دارد هیچ سوال برخی از آن وحشتناک است.

گرجستان Boothe کودکان کمک یک آژانس خصوصی فراهم می کند که برخی از شهر نیویورک نگهداری خدمات گفت: برخی از کودکان در حال حاضر ورود به سیستم آورده بودند توسط ماموران پلیس بررسی خشونت خانگی گزارش.

"سطح شدت در برخی از این موارد غیر واقعی است," او گفت:.

فریزر پنسیلوانیا مبتنی بر متخصص اطفال گفت: برخی از همکاران او ثبت یک افزایش شدید در shaken baby syndrome و کودکان آسیب به سر در طول رکود اقتصادی سال 2008 که به آنها نسبت داده شده حداقل تا حدودی به استرس اقتصادی.

"با همه گیر ما شاهد بالا بودن نرخ بیکاری ، اخراج و ما فکر 'در حال حاضر ما در آن هستیم دوباره'," او گفت:.

او و دیگران اشاره کرده اند برخی از تغییرات در طول بیماری همه گیر -- برای مثال ، در اتفاقی صدمات ناشی از سوختگی می افتد و اتفاقات ناگوار در مزارع. آنچه آنها دیده نشده است افزایش سوء استفاده از کودکان.

فریزر دارای یک زن و شوهر از حدس بزند که چرا یک اثر حفاظتی در خانواده که در آن چند نفر قفل شده را با هم و کمک های مالی فدرال که کاهش استرس در برخی از خانواده های آسیب پذیر.

در نشویل, تنسی, Dr. Heather ویلیامز می گوید او و همکارانش که تخصص در کودکان-سوء استفاده از اطفال بودند آماده برای یک بیماری همه گیر سوخت افزایش و بر اساس تجارب سال 2008. در حال حاضر او شگفتی اگر اخیر تزریق فدرال کمک های بیکاری کمک کرده اند ممکن است دفع چنین افزایش می دهد.

"ما می شود واقعا هیجان زده هستیم اگر اشتباه" او گفت:.

در کودکان دفتر میلنر می گوید او احساس خشنودی که حفاظت از کودکان تلقی یک اولویت بالا در طول همه گیر اما او مشکل شد با تن از هشدار زود هنگام. او پیشنهاد کرد که برخی از آنان "نژادپرستانه شالوده" — ناعادلانه كليشه اي کم درآمد پدر و مادر از رنگ به عنوان مستعد ابتلا به سوء رفتار است.

"برای صدای زنگ, زنگ, چون معلمان نیست دیدن بچه ها هر روز که پدر و مادر در حال انتظار برای آسیب رساندن به بچه های خود را — آن را ناعادلانه توصیف بسیاری از پدر و مادر در خارج وجود دارد انجام بهترین بسیار سختی شرایط," او گفت:.

یکی از Milner به دستیاران ویژه, دستیار دیوید کلی اشاره کرد که در زمان عادی اکثریت زیادی از تماس ها برای کودکان-سوء استفاده از خطوط تماس ویژه ای نمی ماشه تحقیقات.

"ما می دانیم که اکثریت یافته از سوءرفتار هستند برای غفلت نه سوء استفاده فیزیکی یا بهره برداری, و ما می دانیم که قوی وجود دارد ارتباط بین غفلت و چالش های مرتبط با فقر" کلی نوشت: در ژوئن 12 مقاله در وقایع اجتماعی را تغییر دهید.

"اگر ما نگاهی دقیقتر ... ما ممکن است قادر به دیدن عمق حالت ارتجاعی است که در حال حاضر و قابل توجه تلاش های فقیر پدر و مادر را به در کوچکترین کسری از آنچه که بسیاری از ما."

نگرانی در مورد رفاه کودکان در میان همه گیر فراتر از سوء استفاده فیزیکی. وجود دارد نگرانی در مورد کودکان گم شده و واکسیناسیون به عنوان پدر و مادر خود را جست و خیز بازدید از دفاتر پزشکان.

برای کودکان با اینترنت و دسترسی هفته دور از مدرسه افزایش یافته است خطر از بهره کشی جنسی آنلاین به گفته دکتر الیزابت Letourneau. او سر جانز هاپکینز مور مرکز برای پیشگیری از سوء استفاده جنسی از کودکان.

اما Letourneau تشویق توسط یک روند اخیر — بیشتر کودکان مسن تر هستند و تماس با خطوط تماس ویژه خود را به گزارش استثمار و سوء استفاده است.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن