'چشم ها بر روی شما:' مینیاپولیس همسایگان باند به نگهبانی

مینیاپولیس (AP) — دو مرد پا از سایه به عنوان ماشین خاموش خرید مجلل در خیابان به یک منطقه مسکونی واقع شده در لب

توسط MORVARIDEASIA در 14 خرداد 1399

مینیاپولیس (AP) — دو مرد پا از سایه به عنوان ماشین خاموش خرید مجلل در خیابان به یک منطقه مسکونی واقع شده در لبه دور از تظاهر کنندگان که از طریق مینیاپولیس. شب از نیمه گذشته بود. یک جفت تقسیم فلز جاده مسدود شده و مردان پا به دو طرف خودرو به عنوان آن را متوقف کرد. هر دو انجام شده تفنگ.

"شما اینجا زندگی می کنند?" یکی از مردان خواسته مودبانه اما با زور و اجبار. دست خود استراحت معمولی در تفنگ پرتاب شده در سراسر قفسه سینه خود را و یک تپانچه شد بسته به کمربند خود را.

"ما تعداد زیادی از افراد در اینجا" او ادامه داد: خوشحالم که راننده یک AP خبرنگار مطرح شده بدون خطر است. "ما نمی خواهیم هر کسی که صدمه دیده است."

یک هفته از ناآرامی های مدنی باعث شده است تا برخی از مینیاپولیس ساکنان در نزدیکی کانون خشونت به گام برای محافظت از خانه و محله. آنها نگردند تا در آتش و سطل و تشکیل نمرات شل محله سازمان — کمک یک خوشه از برنامه ها و رسانه های اجتماعی — به اشتراک گذاشتن آنچه که آنها به عنوان فعالیت های مشکوک.

آماده شدن برای شب هنگام در مینیاپولیس به معنای یک روال جدید برای بسیاری از: stashing قوطی های زباله به نگه داشتن آنها را از پرتاب شدن و یا آتش روشن کردن چراغ و باز کردن پرده. در برخی از محله های نزدیک بزرگ تظاهرات شاهدان می گویند آن را نیز شامل ساکنان مسلح با بیس بال خفاش crowbars و گاه به گاه تپانچه barricading خیابان های خود را به نگه داشتن خشونت آمیز معترضان به دور است.

صحنه های مشابه شروع به ظهور در سراسر کشور به عنوان عصبانی اعتراضات همراه با یک حس ترس و کاهش اعتماد به نفس است که پلیس را در حفظ صلح است. در شیکاگو به شدت مکزیکی روستای کوچک تحت محاصره ساکنان محله ایستاده بود به عنوان دیده بان مغازه ها بودند تخریب همراه مشغول تجاری ،

برای برخی از, آن همه نشانه ای از جامعه غرور و منطقی پاسخ هنگامی که پلیس شکسته است به عنوان آن را در مخرب ترین شب در مینیاپولیس هفته گذشته است. اما دیگران دیدن یک مشکل پنهانی در اضطراب و بسیج به خصوص آن را به عنوان به تا حد زیادی سفید محله هایی که دیده اند کمی و یا بدون آسیب است.

"وجود دارد یک حس از دولت شکست و به دولت شکست می آید خصوصی اقدامات برای محافظت از یک خانواده و یک جامعه" گفت: Omar Wasow دستیار استاد سیاست در دانشگاه پرینستون می نویسد که در مورد نژاد و سیاست های اعتراض و جنبش است. "شما را که شما لایه های آن را در طولانی و ریشه دار نژادپرستانه اساطیر است که می گوید: "من باید ترس و سیاه مردم یک تهدید' و شما می توانید یک نوع دایره--واگن رفتار است."'

پیتر Baggenstos احساس تنش در محله خود تا حد زیادی سفید, ثروتمند جیب مینیاپولیس حدود یک مایل از یک کشش از فروشگاه ها که تخریب شد. Baggenstos یک دکتر است که آفریقایی آمریکایی گفت که او حواس بسیاری از "منفعل پلیس" در شب به عنوان همسایگان نگه داشتن چراغ و تجارت پیام های متنی در مورد اتومبیل و یا مردم در خیابان پس از حکومت نظامی.

"شما کردم که احساس است که چشم ها بر روی شما," او گفت:.

به عنوان یک نتیجه, همسرش هشدار داده همسایگان زمانی که Baggenstos به خانه آمد دیر به تازگی رانندگی خود را تسلا. آن را نمی باید یک جبهه پلاک چیزی به احتمال زیاد به افزایش سوء ظن این روز است.

"مردم می خواهند برای به دست گرفتن کنترل بیش از آنچه که آنها احساس آنها در حال از دست دادن کنترل در این مورد آن شخصی خود را به خوبی بودن و این که خود را از اعضای خانواده" Baggenstos گفت. "اما آن را بدست و به این سطح که در آن خطرناک است. این باعث هر کس به پارانویا است."

او گفت: او به ویژه نگران افزایش شایعات و ادعاها در متن زنجیر و برنامه های فن آوری است که تبدیل مفاهیم قدیمی در یک محله سازمان دیده بان.

پس از تظاهرات اول فوران در مینیاپولیس هفته گذشته در واکنش به مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که در بازداشت پلیس همسایه ها در سراسر جنوب مینیاپولیس را با عجله برای به روز رسانی در برنامه های بعدی مانند درب GroupMe و شهروند که در حال سازماندهی شده توسط محله.

سه شنبه یکی GroupMe محله سازمان دیده بان گروه دارای عقاید 479 اعضای سازمان به هفت کوچکتر مناطق. اعضای شناسایی شده تنها با نام و عبور از خیابان های ارسال شده در یک جریان ثابت از توصیف از وسایل نقلیه مشکوک با صدای بلند ظاهر برای تلفن های موبایل نگرانی در مورد خارجی ها و اشیاء که ممکن است پر از accelerants استفاده می شود به آتش زدند.

"من حدس می زنم که در حال چمن, کیف" یک پوستر گفت.

ساکنان دلیل باید در حالت آماده باش. آتش سوزی و خرابکاری را ویران زیادی کشش از یک کریدور حیاتی در جنوب مینیاپولیس و گسترش فراتر از آن به جیب همسایه سنت پل و برخی از حومه. دولت در اجرای قانون مقامات گفته اند که آنها در بر داشت انبارها از مایعات قابل اشتعال در سراسر منطقه شهری و همچنین سرقت وسایل نقلیه بدون پلاک که آنها بر این باورند شده اند استفاده می شود به حرکت مواد.

در بدترین ضربه محله که در آن فروشگاه پس از ذخیره شد و گاهی به زمین سوخته و غارت شد بی باک, گروه, از همسایگان گاهی اوقات راه اندازی موقت موانع در گوشه و کنار خیابان ایستاده و پشت سر آنها ساعت ها با بیس بال خفاش ها و میله های فلزی.

اما بسیاری از تاکتیک های به مراتب کمتر مقابله.

مایکل Grunke 35 ساله زندگی می کند که در نزدیکی که در آن فلوید درگذشت, گفت که او و دیگر مستاجران در ساختمان جمع شده بودند و شلنگ و سطل آب. ساختمان مدیریت خرید کپسول آتش نشانی قبل از آنها به فروش می رسد در برخی از فروشگاه سخت افزار محلی. این گروه در آنجا ماند تا تمام شب ایستاده به تماشای او گفت: — راه خود را برای نشان دادن حمایت برای تظاهرات صلح آمیز است.

"این شد یک چیزی من می توانم انجام برای کمک به جامعه و مطمئن شوید که همه چیز نیست گرفتن تخریب و خدشه دار کردن حافظه جورج فلوید" Grunke گفت.

شادی Miciano, 47, زندگی با شوهرش و دو نوجوان کودکان در جنوب شهر منطقه که در آن فروشگاه های آسیب دیده شده اند اما تعداد کمی از ساختمان های سوخته. او گفت که او و شوهرش در آنجا ماند تا نگه داشتن سازمان دیده بان جمعه چرا که آنها احساس هیچ پلیس و یا آتش نشانان واکنش نشان خواهد داد.

"این چیزی است که نگران کننده به ما — اگر این راه آینده ما وجود دارد هیچ یک تماس برای کمک," او گفت:.

__

آسوشیتد پرس نویسنده سوفیا Tareen کمک از شیکاگو است.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب