کالیفرنیا مجموعه, اولویت های جدید برای کسانی که تست شده است برای coronavirus به عنوان تقاضا موج

مقامات دولت تصویب دستورالعمل جدید شنبه ترسیم که باید اولویت بندی برای COVID-19 تست در کالیفرنیا به عنوان موارد

توسط MORVARIDEASIA در 25 تیر 1399

مقامات دولت تصویب دستورالعمل جدید شنبه ترسیم که باید اولویت بندی برای COVID-19 تست در کالیفرنیا به عنوان موارد رسید و شهرستانهای گزارش تاخیر نتایج آزمایشگاهی.

قوانین جدید علامت یک حرکت به دور از Newsom دولت قصد دارد برای هر کسی از جمله کسانی که بدون علائم آزمایش این ویروس در کالیفرنیا است. این دستورالعمل به جای اتخاذ ردیف که اولویت بندی تست از بيماران مبتلا به کروناویروس علائم دیگر علامتی مردم و سپس بالاتر خطر در افراد بدون علامت با توجه به مقامات بهداشتی دولت.

"امروز تست دستورالعمل های ... مجموعه ای از اولویت ها — Tier 1 و Tier 2 اولویت — که نگاه واقعا تمرکز اولیه ما تست در افرادی که علائم," دکتر گفت: علامت Ghaly دولت وزیر بهداشت و خدمات انسانی در طول یک جلسه در روز سه شنبه. از جمله از طریق آزمایش او گفت: "ما می توانیم واقعا مهم است تلاش در سرکوب بیماری انتقال است."

تغییر می آید به عنوان کالیفرنیا گزارش بیش از 330,000 تایید COVID-19 موارد و همچنین افزایش بستری شدن در بیمارستان و رای مثبت آزمون بیش از دو هفته گذشته. برخی از استان ها گزارش تنگناها در آزمایشگاه تست که منجر به تاخیر در نتایج جستجو و یا کمبود تجهیزات به عنوان مردم بیشتر به دنبال آزمایش.

تبلیغات

دولت جدید تست دستورالعمل عبارتند از:

ردیف 1:

  • بیمارستان بیماران مبتلا به COVID-19 علائم
  • تست توسط دولت های محلی و مقامات بهداشت به منظور بررسی شیوع و مدیریت
  • تماس نزدیک از کسانی که تست مثبت برای ویروس

ردیف 2:

  • هر کسی با COVID-19 علائم
  • افراد بدون علائم است که زندگی یا کار می کنند در معرض خطر تنظیمات; کسانی که کار می کنند در معرض خطر تنظیمات و قرار گرفتن در معرض مکرر به مردم و یا به سایر افرادی که ممکن است این ویروس مانند ماهر در خانه های سالمندان در مراکز مراقبت در منزل برای سالمندان در پناهگاه بی خانمان و تادیبی امکانات بهداشت و درمان در دفاتر و خدمات اضطراری
  • بیمارستان بیماران که نیاز به تست قبل از بستری در بیمارستان و یا یک عمل پزشکی و یا پس از تخلیه به یکی دیگر از تسهیلات مراقبت

ردیف 3:

  • کارگران که مکرر تعاملات با مردم و یا نمی تواند حفظ شش پا از فاصله از دیگران از جمله کسانی که در خرده فروشی, تولید مواد غذایی, خدمات, کشاورزی, مواد غذایی, تولید و حمل و نقل عمومی و آموزش و پرورش و مراقبت از کودکان.

ردیف 4:

  • افراد بدون علامت که شامل زودتر ردیف "اما به اعتقاد آنها یک خطر برای فعال آلوده"
  • روال تست توسط کارفرمایان


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن