LA آمریکا بانک برج های فروخته شده به مرکز تجارت جهانی توسعه دهنده

لس آنجلس (AP) — بانک ایالات متحده برج یکی از بلندترین ساختمان غرب رودخانه می سی سی پی و نقطه عطفی در مرکز شهر

توسط MORVARIDEASIA در 1 مرداد 1399

لس آنجلس (AP) — بانک ایالات متحده برج یکی از بلندترین ساختمان غرب رودخانه می سی سی پی و نقطه عطفی در مرکز شهر لس آنجلس فروخته خواهد شد به توسعه جدید مرکز تجارت جهانی در نیویورک است.

سنگاپور شرکت املاک و مستغلات OUE گفت: آن را به فروش 73-طبقه آسمان خراش منهتن مبتنی بر سیلوراستاین خواص در تخفیف پس از اقامت در خانه سفارشات برای مبارزه با کروناویروس کاهش آن اجاره درآمد.

قیمت از $430 میلیون بود زدم 34 درصد از OUE ارزیابی ساختمان در گزارش سالانه خود در سال گذشته لس آنجلس تایمز گزارش روز دوشنبه. معامله را در ماه سپتامبر.

این برج استوانه ای با آن متمایز شیشه ای-paneled تاج باز در سال 1989.

بسیاری از کسب و کار دفاتر را بسته اند و یا کارکنان خود را کار کرده اند از خانه پس از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اولین صادر اقامت در خانه سفارش در اواسط ماه مارس که بسته شده اما ضروری کسب و کار مانند بازار. دیگر کسب و کار شده اند مجاز به بازگشایی اما بسیاری از دفاتر بسته باقی می ماند.

"با توجه به اقدامات اجرا شده توسط دولت های ایالتی در ایالات متحده آمریکا در پاسخ به COVID-19 گیر مستاجر در ملک را کاهش داده یا به طور موقت تعطیل عملیات خود را و درآمد اجاره از اموال شده است به همان نسبت تحت تاثیر قرار" OUE در بیانیه ای گفت.

بیش از یک پنجم از بانک ایالات متحده برج مربع نیست اجاره به مستاجران, بار گفت: با استناد به اطلاعات املاک و مستغلات ارائه دهنده CoStar.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن