کانتی فیرفکس را بالا دادستان پیاده سازی عدالت کیفری اصلاحات

کانتی فیرفکس مشترک المنافع وکیل استیو Descano می خواهد برای ایجاد تغییرات او معتقد هستند و نیاز به بهبود سیستم

توسط MORVARIDEASIA در 15 خرداد 1399

کانتی فیرفکس مشترک المنافع وکیل استیو Descano می خواهد برای ایجاد تغییرات او معتقد هستند و نیاز به بهبود سیستم عدالت کیفری.

در یک ویدیو ارسال شده به رسانه های اجتماعی Descano به تشریح سه اصلاحات او قصد دارد به پیاده سازی برای بهبود چگونه خود را در دفتر کار می کند و طول می کشد یک نگاه سخت در داده ها که ممکن است بازتاب مغرضانه و یا شیوه های کهنه.

"ما کشور — جامعه — هنوز نوشتن در واکنش به وقایع اخیر است. این مهم است که ما را آشکار اقدام در حال حاضر به اطمینان حاصل شود که تغییر واقعی شروع می شود را نگه دارید در حال حاضر" Descano گفت: در همراه انتشار پنج شنبه.

"همین دلیل است که من فوری اعلام کرد چند قدم که من به نهادینه کردن تغییر در محلی ما سیستم عدالت کیفری."

شهرستان مشترک المنافع را دادستان خواهد شد و تغییر در ساختار آن Descano گفت به ارمغان خواهد آورد ارزش های جامعه به دادگاه با تمرکز بر سیاست اصلاحات, جامعه, عدالت و دادگاه استراتژی است.

او همچنین ایجاد عدالت شورای مشورتی است.

"هدف از این سازمان خواهد بود برای شنیدن از محلی صدای بحث در مورد پتانسیل برای بهتر فرآیندهای تبادل اطلاعات گروه-فکر می کنم سیاست ایده ها و کمک به مبارزه برای ملموس عدالت اصلاحات. این گروه ساخته خواهد شد تا از نمایندگان جامعه از سراسر کانتی فیرفکس: روسای سازمان های غیر انتفاعی, طرفداران, فعالان, ایمان رهبران و صاحبان کسب و کار روزمره اعضای جامعه را به ملاقات با من و دفتر من به طور منظم" Descano گفت.

آخر ابتکار است به استخدام یک مدیر اطلاعات.

"ما نمی خواهد در یک اتاق باعث می شود که عدالت کیفری تصمیم گیری بر اساس روده شهود یا مفاهیم preconceived," Descano گفت. "ما را مورد مداقه قرار داده به درک بهتر ما از دادستانی گرایش و اطمینان حاصل شود که این شهرستان را در سیستم عدالت کیفری در خدمت همه منصفانه و به همان اندازه است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de