افراد مشهور و به اشتراک گذاری مهارت های خود را در eTown این آموزش من یک چیز

خود را برای پذیرش خود eTown میزبان نیک فرستر بسیاری از دوستان. مانند او آنها محدود به محله های خود را. در حالی

توسط MORVARIDEASIA در 1 خرداد 1399

خود را برای پذیرش خود eTown میزبان نیک فرستر بسیاری از دوستان. مانند او آنها محدود به محله های خود را. در حالی که آنها گیر کرده در داخل او امید آنها ممکن است قادر به او آموزش یک یا دو چیز در مورد یک یا دو چیز.

ETown, Boulder, رادیو, پادکست, و چند رسانه ای تولید رویداد/ضبط استودیو/سالن کنسرت است که مانند بسیاری از هر چیز دیگری توقیف به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

مصمم Forster, همچنین شناخته شده به عنوان یک عضو از مترقی بلوگراس, باند داغ ریزه, شروع آموزش من یک چیز. این یک سری از فیلم های آنلاین است که در آن یک موسیقیدان مانند Phish را نوازنده بیس مایک گوردون را نشان می دهد فرستر یک "عدم تغییر" روش برای بهتر متراکم یا کمدین/بانجو خداوند استیو مارتین نشان می دهد یک فوت که ظاهرا مست به جنس مخالف. (ریف ظاهرا با این نسخهها کار به عنوان فرستر همسر هلن نیز یک eTown میزبان swoons به شات برای یک لحظه.)

آنها نیز فقط از نوع ساقه گه.

"نقطه بود که همیشه واقعا ساده اول: من خانه وجود دارد هیچ گیگابایت, هیچ, نشان می دهد, و همه دوستان من صفحه اصلی" فورستر می گوید. "همه دوستان من هستند."

او می گوید که به جای فقط باید یک استاندارد زوم تماس در مورد چگونه همه را نگه داشته است در طول همه گیر — فرستر آیا صرف برخی از زمان در هر تصویری ساخت مطمئن شوید که همه خوب است — چرا دعوت دوستان خود را به یاد او چیزی ؟

"من فقط فکر می کردم هر کس چیزی برای تدریس," او می گوید. "آن قرار می دهد کمی متن در اطراف مکالمه و تماس بگیرید. من فقط گفت: "سلام حال شما چطور است؟'"

و آنها نه تنها بحث در مورد موسیقی است. مایک گوردون مکالمه هرزگرد و نه "کیهانی و منتشر" را به عنوان فرستر آن قرار می دهد. مارتین نیز به او می آموزد راز "از دست وتر" در بانجو است که قابل مشاهده نیست و یا قابل شنیدن برای شنونده قبل از بسته بندی تا با درس مختصری در مورد چگونگی کاملا تصادفی کارت. و او کاملا خوب است در کارت برروی آن بکشید...تقریبا ترسناک ،

فرستر وعده خمیر ترش استارت درس از خواننده و ترانه سرا سارا Jarosz و لویی پرز از Los Lobos آموزش فرستر یک "دیوانه سنتی ریتم" است که پایه و اساس یک معامله خوب از سنتی موسیقی مکزیکی. او همچنین در نظر گرفتن یک درس در گرم وتر از گیتاریست لایحه Frisell. و وجود دارد مقدار زیادی از مردم را به تماس بگیرید.

"من یک لیست از حدود 125 نفر" فورستر می گوید. "نه همه آنها نوازندگان. برخی از نویسندگان و دانشمندان و کارشناسان. اکثریت قریب به اتفاق آنها در حال حاضر شده است در eTown در طول سال است."

فورستر می گوید: فیلم های گاه به گاه در تن و از آنجا که آنها به ضرب گلوله در داخل خانه های مردم, ارائه یک نگاه اجمالی از زندگی خود را. بینندگان دیدن گوردون در ورمونت و مارتین در یک مکان در او کاهش را نشان می دهد. حتی اگر آنها در جهان مشهور افراد مشهور و احتمالا زندگی بهتر حفاری از آمریکا به طور متوسط آنها گیر کرده در صفحه اصلی همراه با هر کس دیگری.

"من فکر می کنم مردم در حال رفتن به فقط می خواهم به اویختن با آنها," او می گوید. "من فکر نمی کنم آنها لزوما رفتن به بخشی از هر کسی به طور کلی آموزش و پرورش است. من فکر می کنم آنها فقط باید واقعی انسان با بهره ارزش. ... ما اساسا همه در این با هم در این نقطه است."

او می گوید او قصد دارد به حدود سی از این قسمت در ماه مارس با ایده نورد جدید قسمت یک بار در هفته. او ممکن است انتشار آنها را بیشتر به عنوان زمان می رود.

این قسمت شامل انیمیشن ها و عناوین و هر چیز دیگری ممکن است انتظار می رود از یک حرفه ای ساخته شده تصویری. فورستر می گوید کارکنان در eTown شده است تبادل نظر در به عنوان یک راه برای نگه داشتن آنها را در محل کار و خلاق در حالی که عدم وجود آنها در فرد مخاطب است. تا کنون او شده است قادر به نگه داشتن خود را در حقوق و مزایای کارکنان پرداخت می شود و کار, و آنها در حال تجربه کار با این فرمت به عنوان آنها به جلو بروید.

"این یک پروژه ای است که اجازه می دهد تا مخاطبان ما که برای دیدن eTown هنوز در حال خلاق و مولد" او می گوید. "ما در حال بداهه با توجه به این واقعیت است که ما از نوازندگان و این چیزی است که نوازندگان انجام دهد. این چشم انداز ما خودمان را پیدا کنید در نیاز به برخی از بداهه."

آموزش من یک چیز برای اولین بار یک قسمت جدید در هر سه شنبه در eTown کانال یوتیوب.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن