طرفداران اجازه بازگشت به زبان انگلیسی به رویدادهای ورزشی از هفته آینده

لندن (AP) — تماشاگران اجازه خواهد داشت به برخی از رویدادهای ورزشی در انگلستان از هفته آینده به عنوان coronavir

توسط MORVARIDEASIA در 27 تیر 1399

لندن (AP) — تماشاگران اجازه خواهد داشت به برخی از رویدادهای ورزشی در انگلستان از هفته آینده به عنوان coronavirus اقدامات پیشگیری در حال آزمایش جلوتر از برنامه ریزی گسترده تر بازگشایی استادیوم در ماه اکتبر.

کریکت داخلی در تاریخ 26-27 است به اولین ورزشی است که طرفداران مجاز به تماشای در فرد پس از مارس. برخی از تماشاگران نیز مجاز به جهان اسنوکر قهرمانی در شفیلد از تاریخ 31 ژوئیه و با شکوه Goodwood اسب مسابقه جشنواره در اوت. 1 همچنین بخشی از یک طرح به دولت خلبانی بازگشت از طرفداران.

"از اکتبر ما قصد بازگرداندن مخاطبان در استادیوم ... در یک COVID-secure راه موضوع را به نتیجه موفقیت آمیز از خلبانان" نخست وزیر بوریس جانسون گفت: در خیابان داونینگ در روز جمعه.

ورزشگاه ظرفیت هنوز هم محدود و مبهوت ورود بار اجتماعی فاصله اقدامات و یک طرفه سیستم مورد نیاز خواهد بود. موانع و یا صفحه نمایش را به نصب اجتماعی که در آن فاصله نمی تواند نگهداری می شود در هنگام خرید مواد غذایی و کالا و یا شرط بندی. طرفداران خواهد بود گفت: اگر حضور آنها می توانست در معرض COVID-19.

اعلام کاهش بیشتر از مستند محدودیت جانسون گفت: این اقدامات می تواند معکوس شود اگر عفونت کروناویروس نرخ شروع به صعود دوباره با نگرانی در مورد یک کروناویروس جدید سنبله این زمستان.

انگلستان رسمی همه گیر مرگ و میر که در ایستاده بود بیش از 45,000 به عنوان جمعه است برای چندین هفته است که بالاترین در اروپا و سومین در جهان پس از ایالات متحده و برزیل است.

وزیر ورزش Nigel Huddleston هشدار داد که آن را "باقی می ماند برخی از زمان" قبل از استادیوم را می توان کامل دوباره. لیگ برتر را به پایان فصل بدون طرفداران در بازی وجود خواهد داشت و هیچ تماشاگران در 90,000-ظرفیت ورزشگاه ومبلی برای آخر این هفته جام حذفی نیمه نهایی.

"برای ماه میلیون ها نفر از ما احساس خالی بودن قادر به رفتن به ورزشگاه برای حمایت از تیم ما و یا شرکت در یک کلاس ورزشی رویداد" Huddleston گفت. "بنابراین من خوشحال هستم که ما در حال حاضر قادر به حرکت به جلو با یک طرح برای کمک به سالن با خیال راحت بازگشایی درهای خود را به طرفداران.

"من تشخیص می دهم که هر, ورزش, تیم یا باشگاه سود بزرگ تجاری درآمد و آن است که اغلب خود را از طرفداران اختصاص داده شده است که نیروی حیاتی است که کمک می کند تا به نگه داشتن آنها را در رفتن. با همکاری نزدیک با ورزش و کارشناسان پزشکی این خلبانان کمک خواهد کرد که اطمینان از بازگشت ایمن از طرفداران به استادیوم."

انگلیسی Rugby Football Union اجرایی لایحه Sweeney گفت: ممکن است که 85 ٪ از بدن حاکم است درآمد حاصل از میزبانی مردان بازی های بین المللی در Twickenham.

انگلستان کار کرده است در این فرض آن شش کشور کمپین و کوارتت پاییز آزمون مسابقات را می توان در سراسر ماه های اکتبر و نوامبر به عنوان RFU به دنبال جلوگیری از ضرر و زیان بیش از 100 میلیون دلار ناشی از این بیماری همه گیر.

انگلیسی فوتبال در ماه گذشته اعلام کرد که شد برش 82 شغل برای پوشش پیش بینی کسری از 300 میلیون پوند ($370 میلیون دلار) با توجه به همه گیر محدود کردن جمعیت در بازی و حوادث بیشتر می شود از جمله NFL بازی فصل.

___

بیشتر AP فوتبال: https://apnews.com/Soccer و https://twitter.com/AP_Sports

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن