کشاورز جان meatpackers تقاضای بسته شدن ورنون گیاه زده COVID-19 شیوع

این اتحادیه که نشان دهنده کارگران در ورنون کارخانه بسته بندی گوشت می آمد که در آن حداقل 153 پایین آمده اند با

توسط MORVARIDEASIA در 6 خرداد 1399

این اتحادیه که نشان دهنده کارگران در ورنون کارخانه بسته بندی گوشت می آمد که در آن حداقل 153 پایین آمده اند با COVID-19 به نام پنج شنبه برای بستن فوری تسهیلات گفت: هیچ شواهدی وجود دارد, اقدامات انجام شده برای کنترل coronavirus مشغول به کار بودند.

شیوع بیماری در کشاورز جان گیاه یک بخش از Smithfield مواد غذایی است که تولید طفره زن سگ و دیگر محصولات گوشت خوک است که تا کنون بزرگترین در لس آنجلس رخ می دهد خارج از خانه سالمندان زندان و یا دیگر محیط مسکونی با توجه به داده ها از بخش عمومی وزارت بهداشت.

این اتحادیه که نشان دهنده بسیاری از کارخانه 1,800 کارکنان مدعی است که این شرکت با تاخیر نورد اقدامات حفاظتی تا کارگران بیمار شده است و شفاف در مورد آنچه در آن می داند که چگونه و به چه کسی این ویروس در حال گسترش در داخل مرکز.

"Smithfield است و نه ارائه اطلاعات کامل در مورد آنچه که واقعا در رفتن در داخل ورنون گیاه گفت:" جان گرانت رئیس جمهور UFCW محلی 770. "بدون اطلاعات ما نمی توانیم تصمیم گیری آگاهانه در مورد سلامت کارگران و ایمنی است."

تبلیغات

این اتحادیه می خواهد Smithfield به ادامه پرداخت در حالی که کارگران شرکت کرکره گیاه برای تمیز کردن و رسیدگی به آن است که آیا در انطباق با دولت تنظیم و شهرستان در بخش بهداشت و درمان.

در بیانیه روز شنبه, Smithfield گفت: کارکنان خود را "بسیار مهم برای ملت ما پاسخ به COVID-19. ما از آنها برای نگه داشتن مواد غذایی در آمریکا جداول و اجرا شده اند اقدامات تهاجمی برای حفاظت از سلامت و ایمنی خود را در طول این بیماری همه گیر."

در کشاورز جان این شرکت اقدامات انجام شده در آن می گوید به دنبال و یا بیش از دستورالعمل های از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و اداره ايمنی و بهداشت شغلی. کسانی که شامل ارائه شخصی دنده محافظ قرار دادن پلکسی گلاس موانع در تولید کف و در اتاق استراحت و غربالگری برای درجه حرارت. این شرکت با ارائه رایگان تست, حذف, شرکت برای پرداخت ویروس های مربوط به درمان و کارگران پرداخت می شود در حالی که آنها را قرنطینه می شوند.

تبلیغات

"ما در حال انجام همه چیز ما می توانید به عنوان سریع به عنوان ما می توانیم" این شرکت در بیانیه ای گفت:.

شیوع بخشی از یک موج ملی از عفونت در بسته بندی گوشت می آمد گیاهان که در آن کار کارمندان ساعت های طولانی در محله های تنگ منجر به گسترش coronavirus. هزاران تن پایین آمده اند با COVID-19 در گیاهان از جمله حدود یک پنجم از بسته بندی گوشت می آمد نیروی کار در آیووا و داکوتای جنوبی با توجه به CDC مطالعه است.

در کشاورز جان وجود دارد شیوع اولیه در ژامبون-قصابی گروه در ماه گذشته اما به نظر می رسد تحت کنترل تا زمانی که به تازگی نمایندگان اتحادیه گفت: زمانی که تعداد موارد گزارش شده به محلی مقامات بهداشت شروع به بالا رفتن سرسام آور.

این بالن موارد رخ داده است که این شرکت ساخته شده و تست داوطلبانه در دسترس همه کارکنان. یک سخنگوی عمومی کانتی در بخش بهداشت و درمان است که کمک به شهر ورنون در پاسخ به شیوع گفت: معلوم نیست که آیا این افزایش در موارد بود که با توجه به تست اضافی "و یا به گسترش در میان کارگران است."

تبلیغات

پدرو Albarran یک ال مونته ساکن که کار کرده است در کشاورز جان برای 25 سال گفت: این شرکت آغاز نشده ارائه ماسک و چهره سپر تا همکاران خود را مریض شدم و یک هیئت از کارگران رفت و بارها و بارها به مدیریت.

"ما به درخواست و درخواست و در نهایت ما آن را کردم" او گفت:.

در حالی که برخی از خطوط برش در حال حاضر پلکسی گلاس موانع بین کارگران نه همه انجام Albarran گفت. در خط او که در آن شانه خوک است قطعه قطعه برش هنوز ایستاده به طوری که آنها دست انداز شانه به آنها رسیدگی گوشت, او گفت:.

تبلیغات

"این همه روز که" او گفت:.

Smithfield مواد غذایی گفت: کارگران در خارج از صنعت بهداشت و درمان شد و نه توصیه به پوشیدن پوشش صورت تا زمانی که CDC تجدید نظر در دستورالعمل های آن در آوریل 3. یک شبه این شرکت در مواجهه با چالش تهیه ماسک صورت و سپر در زمانی که زنجیره تامین شد "تاکید کرد به حداکثر."

"ما نمی تواند این موارد تحقق از هوا نازک. اگر ما می تواند ما قطعا" این شرکت در بیانیه ای گفت:. "این پیشنهاد که ما به کندی واکنش نشان می دهند است که به سادگی درست نیست و کاملا مشرف حقیقت ناخوشایند — تامین نمی شد به آسانی در دسترس است."

ورنون شهر صنعتی در جنوب مرکز شهر لس آنجلس دیده می شود شیوع بیماری در هشت دیگر آماده سازی مواد غذایی گیاهان از جمله بسته بندی گوشت می آمد گیاهان, قهوه, شرکت, یک شرکت است که به تولید پیتزا یخ زده یک packager از چای سبز و یک نانوایی.

تبلیغات

بسیاری از کسانی که کار در ورنن زنده در جنوب شرقی L. A. جوامع با چگالی بالا از جمله بل بل باغ میوود و در جنوب دروازه. مقامات بهداشت عمومی باید گفت که آنها نگران هستند در مورد کارگران کارخانه آوردن ویروس در صفحه اصلی به خویشاوندان و همسایگان.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن