بازارهای کشاورزان و پوسته پوسته شدن پوست در ایمنی به علت ویروس

دیترویت (AP) — برای ده سال جانی Gyergyou فروش گوشت, مرغ و تخم مرغ از برلین شهرستان دامداری در شرق بازار در دیت

توسط MORVARIDEASIA در 13 اردیبهشت 1399

دیترویت (AP) — برای ده سال جانی Gyergyou فروش گوشت, مرغ و تخم مرغ از برلین شهرستان دامداری در شرق بازار در دیترویت.

به تازگی او را به ماندن در منزل به عنوان ترس از COVID-19 ویروس نگه داشته است هزاران نفر از خریداران به دور از محل برگزاری مردمی در شمال شرقی مرکز شهر.

"جمعیت کوچک هستند و وجود ندارد بسیاری از فروشندگان گفت:" Gyergyou و اضافه کرد که آن را نه تنها مقرون به صرفه برای حمل و نقل بارهای 33 مایل به دیترویت که در آن آنها ممکن است یا ممکن است نه فروش.

"ما انجام داده ایم نسبتا خوب (فروش) در مزرعه. این نه شرقی فروش در بازار به هیچ وجه اما حداقل آن را به کمک به ما در اینجا" گفت: Gyergyou, 72.

کشاورزان و تولید کنندگان و اپراتورها از باز هوا بازار در حال رفتن به یک زمان مشغول سال به عنوان بسیاری از ایالت ها هنوز هم در حال اقامت در خانه سفارشات برای ساکنان و غیر ضروری کسب و کار به سرعت گسترش coronavirus که به کشته شدن بیش از 60 ، 000 نفر در ایالات متحده و حداقل 230,000 در سراسر جهان است.

خریداران جسارت این سال ها فقط به عنوان به احتمال زیاد برای آمدن در سراسر جدول از ضد عفونی کننده دست و صورت با ماندگاری تولید دستفروشان به عنوان آنها را به دیدن بوشل ذرت لیتر زغال اخته یا آپارتمان از petunias.

بسیاری از سالن های منتقل شده به درایو از طریق خرید کاهش می یابد و روز و یا ساعت و شمشیربازی برای کنترل جمعیت.

در بازار کشاورزان در نزدیکی لندن, انگلستان گل پامچال تپه محله خرید محدود به چند نفر در یک زمان است که داده می شود دستکش پس از ورود. فروشندگان در حال گسترش و کار در پشت پلاستیک سپر.

دیترویت شرقی بازار است و با توجه به شمشیربازی. شش پا با شش پا شبکه خواهد بود نقاشی شده در کف به عنوان یک یادآوری به فاصله اجتماعی.

حدود ده فروشندگان در حال شرکت در درایو-از طریق خرید در روز سه شنبه در بازار است.

"این احساس من پس از گوش دادن به مردم است که آنها ترس به پایین به دیترویت با این که یک کانون (برای COVID-19 ویروس)" گفت: Gyergyou امید برای بازگشت به حالت عادی زودتر از بعد. "من مشتاق به بازگشت وجود دارد."

دیترویت را در صدر 9,000 تایید ویروس موارد و بیش از 1 ، 000 مرگ و میر.

بازار کشاورزان در اوورلند پارک کانزاس در خارج از کانزاس سیتی میزوری منتقل شده است به این شهر مرکز کنوانسیون که در آن کاربران درایو گذشته فروشندگان را که تولید به وسایل نقلیه خود را.

حدود 35 فروشندگان شرکت در آوریل 25 و وسایل نقلیه بودند در دروازه زمانی که بازار باز و در ساعت 8 صبح حدود 700 سوار را از طریق قبل از ساعت 2 بعد از ظهر پایان گفت: مگ رالف, شهرستان سخنگوی.

ورمونت مقامات هستند که نیاز به همه بازارهای کشاورزان برگزار می شود, خارج از منزل. سرگرمی کودکان فعالیت ها و تظاهرات پخت و پز شده اند به حالت تعلیق برای جلوگیری مردم از تجمع در فضاهای کوچک است.

این Bennington کشاورزان' بازار برنامه ریزی شده بود به بازگشایی در روز شنبه به عنوان قبل از سفارش درایو از طریق بازار. در مونپلیه پایتخت بازار آماده شد برای هر دو قبل از سفارش وانت و فرد خریداران با بیش از 10 نفر در بازار در یک زمان. فروشندگان باید فاصله 12 فوت از هم جدا و سایش پوشش صورت و دستکش.

از جمله اقدامات احتیاطی می تواند برخی از شادی خارج از منزل, خرید, اما این است که قیمت از ایمنی.

"آنها نمی قادر خواهد بود برای بحث در مورد دستور العمل های خانواده; صحبت کردن در مورد بچه ها بود و آنها به طور معمول انجام دهد" گفت: میرا گورمن مدیر بازار برای بازار کشاورزان در اوانستون ایالت ایلینوی است. "برخی از آنها را به اشتراک گذاری شماره تلفن به طوری که آنها می توانید انجام دهید که مسائل بعد از آن."

بازار فقط در شمال شیکاگو و جذب به عنوان بسیاری از 7000 نفر در روز شنبه. سی و پنج فروشندگان اندازی خواهد شد و تنها 105 و یا پس مشتریان اجازه خواهد داشت در داخل در هر زمان.

هنگامی که در داخل همه thumping, لمس کردن, بو کردن و گرفتن از میوه و سبزیجات را جایگزین وی با اشاره با ماسک-پوشیدن مشتریان به ماسک و دستکش پوشیدن فروشندگان.

هیچ کشاورزان حمایت می شود گفت: گورمن و اضافه کرد که "این کسب و کار خود امرار معاش خود."

تاد نیکولز نمی تواند جست و خیز بازار — حتی اگر او می خواست به.

نیکولز است که صاحب نیکولز Farm & باغ در مارنگو بیمار.

حدود 90 درصد از درآمد خود را از بازارهای کشاورزان و رستوران ها. رستوران فروش کاهش یافته است از طریق طبقه, او گفت:.

"بازارهای کشاورزان خیلی مهم است برای رفتن نیست" نیکولز گفت.

شنبه بازار در Collingswood نیوجرسی در نزدیکی فیلادلفیا راه اندازی 20 سال پیش.

غایب از سال 2020 نسخه برنامه ریزی شده به شنبه باز خواهد بود و خیلی از رنگ ساخته شده است که آن را به یک جشنواره-مانند مقصد. در واقع مانند بسیاری از دیگران در تلاش برای زنده ماندن در حالی که در انتظار coronavirus از آن خواهد شد یک stripped-down "مزرعه-به-خودرو" در بازار است که نقل مکان به یک پارکینگ بزرگ.

در ادامه بازار را فراهم می کند حالت عادی برای ساکنان منطقه و کمک به برخی از در حال حاضر در تلاش کشاورزان گفت: Collingswood شهردار جیم Maley.

"محصولات خود را نمی دانند وجود دارد یک بیماری همه گیر در رفتن," او گفت:.

__

همین Babwin در شیکاگو; آنا جانسون در لندن; Lisa Rathke در Marshfield, ورمونت; مارگارت استافورد در کانزاس سیتی میسوری; و جف Mulvihill در چری هیل نیوجرسی کمک به این گزارش.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن