بیشتر تخلیه نزدیکی هند کارخانه پس از مرگ نشت گاز

حیدرآباد هند (AP) — هند مقامات تخلیه بیشتر مردم از روستاها در نزدیکی کره جنوبی متعلق به کارخانه مواد شیمیایی ک

توسط MORVARIDEASIA در 19 اردیبهشت 1399

حیدرآباد هند (AP) — هند مقامات تخلیه بیشتر مردم از روستاها در نزدیکی کره جنوبی متعلق به کارخانه مواد شیمیایی که نشت گاز از یک روز قبل از کشته شدن 11 نفر و در سمت چپ حدود 1000 تلاش برای نفس کشیدن.

مقامات گفت: تخلیه شد احتیاطی اما این باعث ترس و وحشت در میان مردم یک شبه که یکی دیگر از نشت گاز رخ داده بود.

"هیچ وجود ندارد یکی دیگر از نشت" فاجعه ملی پاسخ سخنگوی نیروی کریشن کومار روز جمعه گفت.

مالک کارخانه LG Chem گفت: این خواسته پلیس برای تخلیه ساکنان به دلیل نگرانی که افزایش درجه حرارت در کارخانه گاز مخزن احتمالا می تواند باعث نشت دیگری. این شرکت گفت که تزریق آب به مخزن و استفاده از دیگر اقدامات برای حفظ درجه حرارت تحت کنترل است.

منطقه جمع آوری Vinay Chand گفت: مقامات پرواز در مواد شیمیایی از یک کشور همسایه برای خنثی کردن گاز به طور کامل قبل از اجازه دادن به مردم برای بازگشت به خانه های خود.

اولیه تخلیه در روز پنج شنبه تحت تاثیر قرار حدود 3000 نفر است. مقامات نمی بلافاصله می گویند که چگونه بسیاری از مردم تحت تاثیر جدیدتر تخلیه.

Chand گفت: 316 نفر تحت درمان در بیمارستان و در وضعیت با ثبات است.

دولت رئیس پلیس Damodar Gautam سونگ گفت: 800 نفر منتشر شده بود پس از درمان های پزشکی.

شیمیایی استایرن مورد استفاده برای پلاستیک و لاستیک درز کرده از LG پلیمرهای گیاهی در حومه شرقی شهر ساحلی ویساکاپاتنام در آندرا پرادش در حالی که کارگران در حال آماده شدن برای راه اندازی مجدد این مرکز پس از coronavirus مستند کاسته شد.

نشت مشکوک شد که از مخازن بزرگ سمت چپ به تنهایی و به دلیل سخت coronavirus مستند بیش از شش هفته گذشته. این مستند بود کاسته روز دوشنبه اجازه می دهد محله مغازه ها و کارخانه ها برای از سرگیری فعالیت های.

"ما اطلاعات اولیه است که کارگران چک کردن ذخیره سازی گاز مخزن هنگامی که آن را شروع به نشت" صنایع وزیر M. Goutham ردی گفت: پنج شنبه.

ویدئوها و عکس ها از این منطقه نشان داد که ده ها تن از مردم دروغ ناخودآگاه در خیابان آغوش باز با کف انتهایی از دهان خود را. مردم فرار با پای سوار بر موتور و در باز کردن کامیون خود را به عنوان افسر پلیس برخی از پوشیدن ماسک گاز با عجله به مردم از خانه های خود.

صحنه برانگیخته خاطرات تلخ از بوپال فاجعه صنعتی در سال 1984 که به کشته شدن حداقل 4000 نفر و مجروح شدن یکی دیگر از 500,000 بسیاری از آنها با مشکلات بهداشتی مزمن امروز با توجه به دولت است.

ساکنان گفت: آنها از خواب بیدار شده با بوی تند حدود 3:30 صبح پنج شنبه. پتو گاز گسترش حدود 3 کیلومتر (1.8 کیلومتر) مشمئز کننده مردم در حداقل چهار روستا. نشت متوقف شد 8 a. m., مقامات گفت.

سم, استایرن گاز می تواند جمع کردن یک فرد در عرض چند دقیقه از استنشاق می شود و مرگبار در غلظت های بالا.

LG Chem., Ltd. است کره جنوبی بزرگترین شرکت شیمیایی و تولید طیف وسیعی از محصولات صنعتی از جمله پتروشیمی و پلاستیکی و باتری های مورد استفاده در الکترونیک خودرو. آن است که بخشی از آن متعلق به خانواده LG Corp. کنگلومرا که همچنین دارای یک الکترونیک arm که در سطح جهانی فروش گوشی های هوشمند و تلویزیون ها و رایانه های شخصی.

کره جنوبی وزارت امور خارجه گفت: خود را سفیر ایران در هند به ابراز تاسف و تسلیت به بیش از نشت گاز. یک وزارتخانه در بیانیه ای گفت: کره جنوبی از دولت است که از نزدیک نظارت بر تلاش برای رسیدگی به پس.

LG Chem آغاز شد عامل این کارخانه در ویساکاپاتنام در سال 1997 و هند عملیات یکی از پیشرو تولید کنندگان پلی استایرن و پلی استایرن منبسط شده در کشور است. در ویساکاپاتنام گیاه حدود 300 نفر از کارگران.

کاسه به شکل شهر ساحلی در هند آندرا پرادش است صنعتی hub شناخته شده به صورت مکرر نشت گاز و حوادث است. در دسامبر 2019 نشت از یک شرکت دارویی به کشته شدن دو نفر است.

"ما یاد گرفتیم از اشتباهات گذشته ما گفت:" E. A. S. Sarma سابق ارشد رسمی دولت با اشاره به سال 1984 بوپال نشت گاز.

در نظر گرفته بدترین صنعتی حادثه نشت از متیل isocyanate در اتحادیه کاربید هند آفت کش گیاهی درخواست های پی در پی دولت های هند به تعهد به بهبود استانداردهای ایمنی. اما بسیاری از حوادث مشابه چه در مقیاس کوچکتر ادامه.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن