Fauci هشدار می دهد: بیشتر مرگ و اقتصاد آسیب اگر ما بازگشایی بیش از حد سریع

واشنگتن (AP) — Dr. Anthony Fauci, ملت را بالا بیماری های عفونی, متخصص, هشدار داد با صراحت شنبه "واقعا جدی" عوا

توسط MORVARIDEASIA در 23 اردیبهشت 1399

واشنگتن (AP) — Dr. Anthony Fauci, ملت را بالا بیماری های عفونی, متخصص, هشدار داد با صراحت شنبه "واقعا جدی" عواقب ناشی از درد و رنج و مرگ و عمیق تر آسیب های اقتصادی اگر دولت و مقامات محلی آسانسور stay-at-home سفارشات بیش از حد به سرعت حتی به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آنها را هل می دهد به عمل به حق یک سقوط آزاد اقتصاد است.

Fauci را قبل از شهادت یک کمیته مجلس سنا در آمد که بیش از دو دوجین متحده شروع به بلند کردن مستندات خود را به عنوان اولین گام به سوی بهبود اقتصادی.

تأکید جدی از این بیماری همه گیر است که به کنگره و کاخ سفید Fauci و دیگر کارشناسان شهادت, توسط, تصویری از خانه های خود. سناتور. لامار الکساندر R دنیاست. ریاست این جلسه با تصویری از مطالعه در کابین خود در تنسی هر چند تعدادی از اعضای بهداشتی, آموزش و پرورش, کار و حقوق بازنشستگی کمیته را با حضور در کنگره.

Fauci و دیگر مقامات بهداشت تاکید کرد که همه گیر خطر همچنان ادامه دارد و حتی به عنوان تست را افزایش می دهد و کار به سمت یک واکسن و درمان همچنان ادامه دارد.

بیشتر COVID-19 عفونت اجتناب ناپذیر به عنوان مردم دوباره شروع به جمع آوری اما چگونه آمادگی جوامع برای مهر کردن آن جرقه تعیین خواهد کرد که چگونه بد ارتجاعی است Fauci گفت: سناتورهای.

"هیچ شکی نیست حتی تحت بهترین شرایط زمانی که شما به عقب بر کاهش, شما می توانید برخی موارد به نظر می رسد" Fauci گفت.

و اگر وجود دارد با عجله به بازگشایی بدون پیروی از دستورالعمل "نگرانی من این است که ما شروع به دیدن کمی خوشه که ممکن است به نوبه خود به شیوع بیماری" او گفت:. "عواقب می تواند واقعا جدی است."

در واقع او گفت: باز کردن بیش از حد به زودی "به نوبه خود می تواند ساعت به عقب" است و نه تنها می تواند "برخی از درد و رنج و مرگ است که می تواند اجتناب شود بلکه حتی می تواند شما را در جاده ها و سعی کنید به بهبود اقتصادی."

Fauci بود در میان کارشناسان بهداشت و شهادت روز شنبه به مجلس سنا پنل به عنوان برگ برنده بوده است ستایش متحده که در حال بازگشایی پس از طولانی مدت مستند با هدف کنترل این ویروس را گسترش.

رئیس کمیته الکساندر گفت که این جلسه را باز کرد که "آنچه در کشور ما انجام داده است و تا کنون در آزمون موثر است اما نه به اندازه کافی."

در سراسر جهان به ویروس آلوده شده است نزدیک به 4.2 میلیون نفر کشته و بیش از 287,000 — بیش از 80 ، 000 در ایالات متحده به تنهایی. پرسید: اگر آمریکا مرگ و میر تعداد درست بود Fauci گفت: "این شماره است که به احتمال زیاد بالاتر است. من نمی دانم دقیقا چه درصد بالاتر اما مسلما آن بالاتر است."

Fauci, یک عضو از coronavirus وظیفه نیروی متهم با شکل دادن پاسخ به COVID-19 شهادت از طریق ویدئو کنفرانس پس از خود quarantining به عنوان یک کاخ سفید کارمند آزمایش مثبت برای ویروس.

با اقتصاد ایالات متحده در سقوط آزاد و بیش از 30 میلیون نفر بیکار مغلوب ساختن پیشی جستن شده است اضطراب به بازگشایی متحده برای کسب و کار.

اخیر آسوشیتد پرس بررسی مشخص شد که 17 متحده را برآورده نمی کنند یک کلید کاخ سفید معیار برای شل شدن محدودیت — 14 روز رو به پایین مسیر در موارد جدید و یا تست مثبت نرخ. در عین حال بسیاری از کسانی که شروع به بازگشایی و یا در حال انجام این کار از جمله آلاباما, کنتاکی, مین, می سی سی پی, Missouri, نبراسکا, اوهایو, اوکلاهما, تنسی و یوتا است.

از 33 متحده است که تا به حال 14 روز رو به پایین, مسیر هر کدام از موارد و یا تست مثبت نرخ 25 تا حدی باز شده و یا در حال حرکت به بازگشایی در روز AP تجزیه و تحلیل یافت. کشورهای دیگر که باید دیده نمی شود 14 روز کاهش بسته باقی می ماند با وجود ملاقات با برخی از معیار.

علاوه بر Fauci از موسسه ملی بهداشت دیگر شامل کارشناسان FDA کمیسر دکتر استفان هان و دکتر رابرت Redfield سر از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری — هر دو در خود-قرنطینه—و Adm. برت Giroir این کوروناویروس "تست تزار" در وزارت بهداشت و خدمات انسانی.

این رویداد روز شنبه میلادی در کمیته طبقه شنیدن اما این در مورد همه که باقی مانده از قبل از همه گیر از راه انجام نظارت. سناتور در حال اجرا در این رویداد الکساندر و دموکرات پتی موری از واشنگتن بودند سر بر روی صفحه نمایش های ویدئویی با آرایه ای از وسایل شخصی در پس زمینه آنها جدا شده و به خانه برگشت.

چند سناتور مانند آلاسکا جمهوری خواه لیزا Murkowski و کانکتیکات دموکرات کریس مورفی شخصا با حضور در جلسه در جلسه اتاق. آنها ماسک عینک, آیا به عنوان آرایه ای از مشاوران وز وز پشت سر آنها.

سلامت جلسه کمیته ارائه می دهد بسیار متفاوت تنظیم از کاخ سفید coronavirus نیروی کار جلسات دولت شاهدان را همه در شرکت. بیشتر به طور قابل توجهی تهمت نیست کنترل دستور کار.

Eyeing نوامبر انتخابات رئیس جمهور شده است اصرار بر معترضان که در مخالفت با دولت خود را فرمانداران' stay-at-home سفارشات در حالی که ابراز اعتماد به نفس خود را که coronavrius دور محو خواهد شد به عنوان تابستان پیشرفت و آمریکایی ها بازگشت به کار و حرفه های دیگر.

ایالات متحده دیده می شود حداقل 1.3 میلیون عفونت و تقریبا 81,000 تایید مرگ و میر ناشی از این ویروس کمترین تلفات در جهان تا کنون با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

به طور جداگانه یک کارشناس از سازمان بهداشت جهانی در حال حاضر هشدار داد که برخی از کشورها هستند "رانندگی کور" به بازگشایی اقتصاد خود را بدون نیاز به سیستم های قوی برای ردیابی شیوع بیماری های جدید. و سه کشور که باید قوی ردیابی سیستم — کره جنوبی و آلمان و چین — در حال حاضر دیده می شود شیوع بیماری های جدید پس از مستند قوانین شد و آرام است.

که در شرایط اضطراری رئیس دکتر مایکل رایان گفت: آلمان و کره جنوبی خوب تماس با ردیابی که امیدوارم می تواند شناسایی و حذف خوشه های قبل از خارج شدن از کنترل است. اما او گفت: دیگر کشورها — که او را نام نیست — نه به طور موثر به کار محققان برای تماس با افرادی که تست مثبت پیگیری کردن مخاطبین خود را و آنها را به قرنطینه قبل از آنها می تواند گسترش ویروس.

"بستن چشم خود و تلاش برای درایو را از طریق این کور است در مورد به عنوان احمقانه یک معادله که من دیده ام" رایان گفت. "برخی کشورها در حال تنظیم خود را برای برخی از جدی کور رانندگی بیش از چند ماه آینده."

اپل و گوگل و برخی از ایالات آمریکا و کشورهای اروپایی در حال توسعه تماس با ما-ردیابی نرم افزار که نشان می دهد که آیا کسی در حال عبور از مسیرهای با یک فرد آلوده. اما کارشناسان می گویند این فناوری تنها مکمل و جایگزین نیست کار فشرده بشر کار می کنند.

ایالات متحده تماس با ردیابی باقی می ماند یک درهم آمیخته از روش ها و آمادگی سطوح. متحده در حال استخدام تماس با ردیاب اما کارشناسان می گویند ده ها هزار نفر خواهد بود و نیاز در سراسر کشور است.

___

دنبال AP همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن