FBI به بررسی اینکه آیا شک در قضاوت خانواده حمله که در پشت کالیفرنیا وکیل قتل

اف بی آی در حال بررسی است که آیا این قتل شناخته شده مردان حقوق وکیل در کوه های سان برناردینو شهرستان در اوایل

توسط MORVARIDEASIA در 1 مرداد 1399

اف بی آی در حال بررسی است که آیا این قتل شناخته شده مردان حقوق وکیل در کوه های سان برناردینو شهرستان در اوایل این ماه است که متصل به عکسبرداری از یک قاضی فدرال و شوهر در نیوجرسی با توجه به اجرای قانون منابع آشنا با پروب.

خود توصیف ضد فمینیستی وکیل Roy دن Hollander شد متهم در قتل قاضی 20 ساله و زخمی شدن قاضی شوهر یکشنبه. دن Hollander که مرده پیدا شد پس از حمله در حال حاضر تمرکز فدرال کاوشگر به ماه جولای 11, تیراندازی مرگبار وکیل مارک Angelucci در کرستلین کالیفرنیا صفحه اصلی با توجه به آن دسته از منابع که نخواست نامش فاش شود چرا که آنها مجاز به بحث در مورد در حال بررسی است.

در هر دو حملات مرگبار قاتل مطرح شده به عنوان یک راننده تحویل با توجه به اجرای قانون منبع. سان برناردینو شهرستان کلانتر کارآگاهان بررسی کشتن سه شنبه گفت: اف بی آی نیوجرسی در دفتر در حال حاضر مصرف سرب در بررسی است. یک سخنگوی بخش کلانتر شنبه با اشاره خبرنگار به تیم دست زدن به حمله یکشنبه در صفحه اصلی ایالات متحده در منطقه قاضی استر Salas در شمال نیوبرانزویک, N. J., که در آن 20 سال, Daniel Anderl کشته شد و پدرش, علامت Anderl شد.

Salas جان سالم به در برد حمله چون او در بخش دیگری از خانه در زمان مسلح لباس پوشیدن و در یک FedEx-مانند لباس به درب آمد.

تبلیغات

FBI محققان در حال بررسی دن Hollander سفر سوابق و امور مالی در هفته قبل از حادثه مرگبار یکشنبه. بدن خود داشت در شهرستان سالیوان, n. y. اواخر یکشنبه. یک بسته خطاب به Salas بازیافت شد با دن Hollander همراه با یکی دیگر از برای نیویورک قاضی.

دن Hollander شناخته شده بود برای رسیدگی به پرونده های حقوقی به چالش کشیدن آنچه که او را دیدم به عنوان درمان ناعادلانه مردان با برخی از کار خود را garnering توجه است که او را دیدم برجسته در "گزارش کلبر" و MSNBC.

این یکی از آن دسته از دعاوی که در سال 2015 فرود آمد دن Hollander قبل از Salas. یک زن کت و شلوار واصل چرا که او می خواست به ثبت نام برای ارتش پیش نویس است که مردان تنها. دن Hollander ناراحتی در Salas' به تأخیر انداختن از مورد تمسخر بسیار مورد احترام قاضی لاتین میراث و شکایت کرده است که او اجازه وزارت دادگستری به فایل چهارم آن حرکت به اخراج این مورد نشان می دهد او "در تلاش برای نگه داشتن این پرونده در دادگاه او تا یک هواشناس به او نشان داد که راه قانونی بادها بودند باد."

در بیش از 2000 صفحه از پست ها آنلاین محققان در حال بررسی یک مرجع به دن Hollander قبلا نما به عنوان یک فدرال اکسپرس تحویل راننده یک حرکت که به ظاهر آینه روز یکشنبه حمله و یکی در کوه های سان برناردینو.

تبلیغات

دن Hollander ادعا کرد که دچار سرطان اما در شوم اعلام هشدار داد: "تنها مشکل زندگی می کردند بیش از حد طولانی تحت Feminazi قانون است که یک انسان به پایان می رسد تا با بسیاری از دشمنان او حتی نمی تواند نمره با همه آنها. اما قانون مدرسه و رسانه ها به من آموخت که چگونه به اولویت بندی," او نوشت.

دیگران در حال حاضر احساس می دن Hollander خشم از جمله ائتلاف ملی برای مردان که در آن Angelucci شده بود یک ستاره حقوقی بازیکن برای دو دهه بوده است. هری دولا شدن رئیس گروه آسوشیتدپرس گفت که Angelucci قبلا تهدید به مرگ اما نمی بحث در مورد آنها را در جزئیات. او گفت: Den Hollander شده بود خشمگین است که او تا به حال نشده است که در یک فدرال انتخابی خدمات مورد که او با ثبت Angelucci.

Angelucci یک دانشگاه برکلی - و UCLA تحصیل وکیل که برنده نقطه عطفی موارد و مفتخر شد توسط مرکز قانون فقر جنوب پیدا شد در مدت کوتاهی پس از 4 بعد از ظهر روز 12 جولای در خانه اش در سرو سنبه پارک در کرستلین. کسی در این نزدیکی هست گزارش جلسه عکس از کار اخراج شدند. نمایندگان در بر داشت وکیل "بی توجه و درد و رنج از آشکار زخم گلوله." Angelucci تلفظ شد مرحوم در صحنه است.

Angelucci معاون رئیس جمهور و عضو هیئت ائتلاف ملی برای مردان و بنیانگذار ائتلاف ملی برای مردان, لس آنجلس, فصل, جایی که او به عنوان رئیس جمهور برای چندین سال.

تبلیغات

"مارک Angelucci وارد شده واقعا افسانه ای مجموعه ای از دستاوردهای حقوقی از جمله به تازگی برنده مساوی مورد حفاظت در برابر انتخابی خدمات دولت واژگون مرد-تنها پیش نویس ثبت نام گفت:" بیانیه ای از ائتلاف ملی برای مردان است.

مایکل Conzachi یک محقق خصوصی است که کار با Angelucci در موارد و بازنشسته کارآگاه قتل گفت: او در مصاحبه جولای 14 توسط San Bernardino County محققان.

"مارک بود فوق العاده واجد شرایط اختصاص داده شده وکیل با شهرت فوق العاده ... بیشتر از آنچه که او طرفدار بونو به عنوان یک حقوق مدنی وکیل" Conzachi گفت.

در زمان قتل Angelucci شد شرکت مشاور در مورد بالا مشخصات در Mariposa County است. این مورد تا به حال درگیر یک اتهام تجاوز به عنف در برابر یک مرد بود که پس از آن کاهش یافته است. اما مقامات کشف و ضبط یک مزرعه بزرگ متهم کرده است.

تبلیغات

Angelucci را شرکت مشاور رندا کندی توییتی در مورد قتل او: "من شرکت مشاور در دو مورد مارک Angelucci به قتل رسید شب گذشته. فقط انجام یک مصاحبه با کارآگاه. اگر شما هر گونه اطلاعات لطفا با سن برناردینو کارآگاه."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب