از ترس تظاهرات می تواند گسترش ویروس سان فرانسیسکو راه اندازی پاپ تا تست سایت

سان فرانسیسکو مسئولان شهرستان در روز جمعه تاسیس یک pop-up coronavirus تست درمانگاه برای مردم معترض برای برابری

توسط MORVARIDEASIA در 17 خرداد 1399

سان فرانسیسکو مسئولان شهرستان در روز جمعه تاسیس یک pop-up coronavirus تست درمانگاه برای مردم معترض برای برابری نژادی در پی جورج فلوید مرگ است.

در سراسر کشور تظاهرات گسترده را موجب ترس از موج دوم coronavirus موارد با هزاران نفر از تظاهرکنندگان ازدحام نزدیک به هم فریاد و دست به طور بالقوه گسترش ویروس.

"من فکر می کنم وجود دارد یک نگرانی در اطراف این احتمال که این ویروس را افزایش می دهد به عنوان یک نتیجه از این تظاهرات گفت:" اعطای, Colfax, شهر سلامت عمومی افسر در یک مجازی کنفرانس خبری.

کلینیک رایگان برای افرادی که نگران هستند آنها ممکن است قرارداد این ویروس در تظاهرات این هفته گذشته — حتی اگر آنها بدون علائم است.

تبلیغات

"من قطعا درک و حمایت از حق مردم برای اعتراض" گفت: Colfax, و اضافه کرد که بسیاری از مردم او را دیدم نشان دادن به نظر می رسید با پوشیدن ماسک و نگه داشتن فاصله آنها از یکدیگر است.

"بنابراین امیدوارم ما را افزایش موارد به عنوان یک نتیجه از آنچه اتفاق افتاده است," او گفت:.

این پاپ آپ سایت باز خواهد شد هر روز تا سه شنبه. آن است که در سنت ماری کلیسای جامع 1111 گاف سنت غربی شهرستان سالن که در آن چند تن از تظاهرات صورت گرفته است.

تبلیغات

جدید pop-up کلینیک می آید به عنوان دولت های محلی در سراسر کالیفرنیا تصمیم به تست سایت در میان تظاهرات که گاهی اوقات خشونت تبدیل شد و در پی فلوید مرگ در دست پلیس مینیاپولیس. لس آنجلس شد یک شهرستان که بسته تست سایت ها, محدود کردن بخش توانایی برای پیگیری گسترش COVID-19.

پس شنبه نیمی از حدود 40 دولت-اجرای تست سایت در سراسر شهرستان شده بود تعطیل در برخی از نقطه تایمز روز جمعه گزارش داد. از روز شنبه هشت هنوز هم بسته شد اما جمعه شهرستان گزارش شده است که همه تا به حال بازگشایی شد.

وجود دارد هیچ گزارش فوری پاپ آپ جدید درمانگاه در جنوب کالیفرنیا با هدف تشویق معترضان به تست.

تبلیغات

در سان فرانسیسکو, Colfax, همچنین ارائه راهنمایی هایی برای کسانی که شروع به سرمایه گذاری در خارج از خانه های خود را برای دیدن دوستان و خانواده او هشدار داده امن ترین چیزی که هنوز است در خانه بمانند.

اگر جامعه مورد نظر است مردم باید سعی کنید برای دیدار با یکدیگر در خارج از منزل, ماسک, نگه داشتن شش پا از هم جدا شستن دست های خود را اغلب و — مهمتر از همه — در خانه بمانند و اگر آنها به خوبی احساس نمی شود.

"این واقعا یک خطر بزرگ برای مردم شما را می تواند درگیر شدن با" Colfax گفت.

به تاریخ San Francisco ضبط کرده 2,698 coronavirus موارد از جمله 54 امکانات جدید جمعه. گزارش 43 نفر در این شهرستان فوت کرده اند از COVID-19.

تبلیغات

بار نویسنده کارکنان هایلی برانسون Potts کمک به این داستان.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب