فدرال تصویب چاه نفت در کرریزو ساده بنای یادبود ملی جرقه خشم

به جنوب کالیفرنیا ، کرریزو ساده بنای یادبود ملی است بهترین و شناخته شده برای خود را خیره کننده wildflower شکوف

توسط MORVARIDEASIA در 1 تیر 1399

به جنوب کالیفرنیا ، کرریزو ساده بنای یادبود ملی است بهترین و شناخته شده برای خود را خیره کننده wildflower شکوفه و استخوان-سفید نوشابه دریاچه.

اما به محیط زیست دشت به خوبی حفظ شود پنجره را به کالیفرنیا گذشته — از زمان قبل از آلاینده مراتع دره مرکزی بودند پیشی کشاورزی و توسعه است.

در حال حاضر کسانی که محیط زیست در حال ابراز خشم و انزجار بیش از یک مارس 21 تصمیم فدرال اداره مدیریت زمین اجازه می دهد تا یک چاه نفت و احداث خط لوله در داخل این بنای تاریخی است.

در یک لحظه زمانی که قیمت نفت هنوز از وضعیتی وخیم از یک کاهش شدید اياد می گویند تصمیم به باز کردن یک جدید به خوبی به عنوان گیج کننده آن را به عنوان برآمدگی.

"ما در حال نا امید در تصمیم گیری, اما ما نیز نا امید در نحوه تصمیم گیری صادر شد گفت:" جف Kuyper, مدیر اجرایی, Los Padres ForestWatch. "آن منتشر شد در روز جمعه قبل و سه روز آخر هفته در میان جهانی همه گیر."

تبلیغات

دفتر اصل مصوب این پروژه در سال 2018 اما از آن کناره گیری کرد و پس از Los Padres ForestWatch و مرکز تنوع زیستی, ثبت اعتراض با استناد به پتانسیل نشت نفت آلودگی هوا و آسیب به حیات وحش در میان دیگر نگرانی های زیست محیطی. هر دو گروه گفت: پل تصمیم به حرکت به جلو آمد و به سرعت و بدون هشدار.

"چه عجله برای آنها به دریافت این ؟" گفت: لیزا Belenky دادستان ارشد برای مرکز تنوع زیستی. "این فقط یک مثال دیگر از این آژانس های فدرال خم شدن به عقب به مجوز حفاری نفت و گاز که آنچه ما باید انجام دهید این است آن را متوقف کند."

گاهی اوقات به نام "Serengeti کالیفرنیا" کرریزو ساده است که در سن لوئیس Obispo County فقط غرب از دولت بزرگترین میدان نفتی. علفزار است به متنوع حیات وحش و گونه های گیاهی از جمله چندین ذکر شده به عنوان تهدید یا خطر انقراض — San Joaquin کیت روباه, San Joaquin بز کوهی سنجاب کرن و گل خطمی گیاهان در میان آنها است. این تصمیم توسط پل یک واحد از داخل کشور بخش هموار راه را برای اولین چاه به حفر شده در سایت پس از استقرار آن به عنوان یک اثر تاریخی ملی در سال 2001.

تبلیغات

یک نماینده برای پل در کالیفرنیا گفت: این سازمان به دنبال پروتکل های مناسب در ارزیابی خود از کرریزو ساده و مشورت با خدمات شیلات و حیات وحش در مورد اثرات بالقوه بر گونه های در معرض خطر.

"تجزیه و تحلیل ما نشان می دهد که این به خوبی به شمار ناروا سلامت و یا نگرانی های ایمنی هیچ توجهی به اثرات محیط زیست و سازگار با مدیریت دستورات برای کرریزو ساده یادبود ملی" نماینده سرنا بیکر گفت. "امریکا در بازار آزاد کمک خواهد کرد که تعیین اگر توسعه انرژی در زمین های عمومی امکان پذیر است."

مخالفت با کرریزو ساده پروژه پژواک انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت دریافت کرده است برای رویکرد خود را به سایر آثار ملی. در سال 2017, رئیس جمهور تهمت جلب خشم از محیط زیست هنگامی که او به طور قابل ملاحظه ای کاهش می یابد به اندازه خرس گوش و بزرگ Staircase-Escalante دو آثار ملی در ایالت یوتا است. در ماه فوریه دولت افتتاح زمین در این دو بناهای تاریخی برای استخراج و حفاری. تا کنون آنها را ایجاد کرده است علاقه کمی از شرکت های انرژی در بخشی به دلیل پرونده های حقوقی از گروه حفاظت سوال اساسی از عمل است.

اما اعتراض بیش از کرریزو ساده پروژه می رود بیشتر از حزب خط. سان لوئیس اوبیسپو مجلس اردن کانینگهام یک جمهوری خواه در بیانیه ای گفت که او "نا امید دولت فدرال تصمیم گیری" در سایت ها و مقامات به تجدید نظر.

تبلیغات

"سان لوئیس Obispo شهرستان و کالیفرنیا نمی خواهید و یا نیاز به باز کردن با ارزش ترین قطعه از باز کردن فضای اضافی برای حفاری نفت" کانینگهام از تمپلتون گفت.

کرریزو ساده موقعیت در جنوب کالیفرنیا نیز برجسته واگرا دولت فدرال و رویکردهای عمومی به زمین. در ماه اکتبر در کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom امضا قانون که ممنوع جدید نفت و گاز در توسعه و زیرساخت ها در دولت زمین های این بنای تاریخی وضعیت به عنوان زمین فدرال معاف از قانون.

"چرا ما قرار دادن هر گونه چاه جدید در کالیفرنیا و یا در هر نقطه؟" Belenky گفت. "ما باید برای متوقف کردن تولید جدید نفت و گاز اگر ما در حال رفتن به هر گونه شانس محدود کردن آسیب از تغییر آب و هوا."

تبلیغات

معدن و حفاری نیست به صراحت ممنوع در سرزمین های عمومی است. در زیر آنچه شناخته شده به عنوان "متعدد-استفاده از دستور" پل است وظیفه مدیریت زمین های عمومی برای انواع استفاده می کند که عبارتند از: حفاظت از محیط زیست و تلاش برای توسعه آن. این بنای تاریخی تعیین در نظر گرفته شده است به سیگنال است که یک منطقه خاص باید در کنار مجموعه ای از حفاظت.

علامت Squillace استاد از منابع طبیعی و قانون در دانشگاه کلرادو دانشکده حقوق گفت: زمان تصمیم گیری ممکن است استراتژیک.

"بسیار کمی نفت و گاز و توسعه در ایالات متحده باعث می شود احساس های مالی در حال حاضر به دلیل هزینه های تولید تمایل به بیش از ارزش محصول" او گفت:. "به نظر می رسد بسیاری از فعالیت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به سعی کنید به عجله برخی از چیزهایی که از طریق قبل از انتخابات."

طرح خوبی خواهد آن را در پایه Caliente کوه در حدود 20 مایلی جنوب بنای بزرگترین توریستی قرعه کشی نوشابه دریاچه را شامل بازگشایی نفت پد است که از عملیات پس از 1950s. این میدان نفتی که در آن نشسته راسل در مرتع پرورش احشام یکی از پایین ترین تولید کننده نفت در دولت است و می تواند به خستگی.

تبلیغات

"نگرانی اصلی ما این است که با سابقه این است که به مجموعه" Kuyper, گفت:, و اضافه کرد که سوخت های فسیلی و توسعه در سایت نیز ممکن است نقض گونه های در معرض خطر عمل ملی و سیاست محیط زیست عمل می کنند.

این گروه در حال بررسی گزینه های خود را برای جذاب تصمیم در تلاش برای حفاظت از 204,000 هکتار بنای آن نیز تبدیل به یک مقصد محبوب در سال های اخیر برای آن فوق العاده شکوفه.

"این مناطق که قرار بود خود را کنار بگذارند برای محافظت از برخی منابع طبیعی در ابد" Kuyper گفت. "حفاری نفت واقعا می تواند تداخل با اهداف که برای این مناطق تاسیس شد در وهله اول است."



tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن