فدرال افسر کشته تیراندازی در خارج از ایالات متحده دادگاه در اوکلند

فدرال خدمات حفاظتی افسر بود به ضرب گلوله کشته و یک افسر دیگر شدیدا زخمی در خارج از ایالات متحده دادگاه در اوکل

توسط MORVARIDEASIA در 10 خرداد 1399

فدرال خدمات حفاظتی افسر بود به ضرب گلوله کشته و یک افسر دیگر شدیدا زخمی در خارج از ایالات متحده دادگاه در اوکلند در طول یک تظاهرات جمعه شب قتل جورج فلوید تیراندازی که مقامات توصیف به عنوان "قانون تروریسم داخلی."

افسران بودند نگه داشتن سازمان دیده بان بیش از این اعتراض زمانی که تیراندازی رخ داده است, مقامات گفت: اما آن را بلافاصله روشن نیست اگر حادثه شد و به طور مستقیم مربوط به ناآرامی.

مقامات فدرال روز شنبه گفت که تیراندازی شد بخشی از "آشکار حمله به ما در اجرای قانون و جامعه" و پیشنهاد کرد که آن را به یک بزرگتر الگوی گروه های افراطی ربودن تظاهرات مسالمت آمیز را به ارتکاب اعمال خشونت آمیز.

"اجازه دهید من روشن باشد: وقتی کسی اهداف یک افسر پلیس و یا یک ایستگاه پلیس با قصد انجام آسیب و تهدید و ارعاب است که یک عمل داخلی تروریسم" کن Cuccinelli اقدام معاون وزارت امنیت داخلی گفت: در یک کنفرانس خبری.

تبلیغات

یک خودرو کشیده تا به Ronald V. Dellums ساختمان فدرال در 1301 رس سنت در حدود 9:45 p. m. و کسی در داخل خودرو شلیک تیر اندازی در قرارداد امنیتی ماموران اف بی آی در بیانیه ای گفت.

یک افسر کشته شد و دیگری در بیمارستان بستری شد در شرایط بحرانی, مقامات گفت. بازداشت شد.

فدرال خدمات حفاظتی که سقوط تحت Department of Homeland Security, نظارت حفاظت از ساختمان ها در مالکیت و یا اجاره توسط اداره کل خدمات.

اف بی آی سان فرانسیسکو اداره و اوکلند در اداره پلیس مشغول تحقیق در مورد تیراندازی.

تبلیغات

مقامات فدرال در توصیف این حادثه به عنوان بخشی از موج خشونت در برابر اجرای قانون و مقامات آن نیز شاهد چندین سرویس مخفی عوامل مجروح در طول یک تظاهرات در برابر کاخ سفید جمعه شب به عنوان مردم پرتاب سنگ و ادرار در آنها.

"معترضان مرتکب این اعمال خشونت در حالی که پنهان شده در پشت خود 1st متمم حق قانونی اعتراض گفت:" چاد گرگ سرپرست وزیر وزارت امنیت داخلی.

DHS گفته خود پرسنل مصرف شد "افزایش استقرار" در تعدادی از شهرهای ایالات متحده در واکنش به این تظاهرات از جمله پله تا تلاش های محافظ در ساختمان های فدرال.

"این گروه آمادگی خود را برای حفاظت از مردم آمریکا و کارکنان ما در طول این زمان دشوار است استفاده از تمام ابزارهای قانونی در اختیار ما" Cuccinelli گفت.

تبلیغات

در اوایل جمعه شب در اوکلند تظاهرکنندگان مسدود 880 آزادراه به عنوان آنها اعتراض فلوید را کشتن. 46-سال-پیرمرد درگذشت دوشنبه پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس kneeled در گردن او در حالی که بازداشت او را به ظن تلاش برای استفاده از یک تقلبی $20 bill در یک فروشگاه مواد غذایی است.

تلفن همراه تصویری از دستگیری او در خارج از کسب و کار نشان می دهد افسر درک چوین رانندگی زانو خود را به Floyd گردن به عنوان فلوید پنجه نرم می کند که او نمی تواند نفس بکشد. چوین بود به اتهام سوم-قتل عمد و غيرعمد در روز جمعه. سه نفر دیگر از افسران بودند که در صحنه اخراج شدند.

قتل را برانگیخته تظاهرات در سراسر این کشور با برخی از حوادث از غارت و خرابکاری.

در مینیاپولیس هزاران سرباز گارد ملی بودند و انتظار می رود به خیابان ها شنبه شب برای جلوگیری از تخریب بیشتر پس از تظاهرات در روز جمعه در محاصره پلیس حوزه شکست ویندوز و غارت کسب و کار در میان آتش و تیراندازی تصادفی.

تبلیغات

در لس آنجلس پلیس بیش از 500 نفر پس از تظاهرات منجر به یک شب و صبح خرابکاری و غارت در خیابان های مرکز شهر L. A. پلیس لس آنجلس صرف مقدار از جمعه شب و شنبه صبح در تلاش برای روشن شدن خیابان به مردم شکست ویندوز به سرقت برده اقلام از فروشگاه با پلیس درگیر شدند و مجموعه ای از آیتم ها از جمله حداقل دو پلیس لس آنجلس وسایل نقلیه در آتش است.

در اوکلند 22 نفر دستگیر شدند و پس از معترضان شکست ویندوز, اسپری ساختمان با ضد پلیس گرافیتی و ملاقات با مواد شیمیایی اسپری از پلیس. شصت و بیشتر افراد مظنون به غارت بودند بازداشت و برای تحقیقات بیشتر پلیس اوکلند گفت شنبه.

مقامات گفت: ماموران مجروح شدند که پرتابه پرتاب شد و آنها درخواست شد مردم را به ترک این منطقه است. شش اوکلند افسران پلیس دچار صدمات آیا به عنوان هفت عضو از سازمان های دیگر که در پاسخ به کمک با توجه به مقدماتی آمار و ارقام منتشر شده توسط پلیس اوکلند.

تظاهرات آغاز مسالمت آمیز شد اما خشونت بعد در شب موقت اوکلند رئیس پلیس سوزان Manheimer گفت: در ضبط بیانیه ای در اوایل روز شنبه.

تبلیغات

"همانطور که ما را دیده اند در سراسر کشور ما شاهد آسیب و تخریب در اینجا در شهر" Manheimer گفت.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب