آتش سوزی مجموعه ویندوز خرد در طول خشن ویرجینیا در اعتراض

RICHMOND, Va. (AP) — شهر کامیون کمپرسی به آتش کشیده شد که معترضان در مواجهه با پلیس در ویرجینیا سرمایه در طول

توسط MORVARIDEASIA در 5 مرداد 1399

RICHMOND, Va. (AP) — شهر کامیون کمپرسی به آتش کشیده شد که معترضان در مواجهه با پلیس در ویرجینیا سرمایه در طول یک تظاهرات در حمایت از معترضان در طرف دیگر کشور در پورتلند اورگان است.

ویرجینیا پلیس ایالتی و ریچموند پلیس کار می کرد برای روشن شدن جمعیت چند صد نفر از معترضان اواخر روز شنبه. پلیس شهر اعلام کرد که "غیر قانونی مجمع" حدود 11 p. m. و آنچه در ظاهر به گاز اشک آور مستقر شد برای متفرق کردن گروه.

تظاهرات برنامه ریزی شده بود برای روز تظاهرات بود که به نام "ریچموند می ایستد با پورتلند" رسانه های خبری گزارش داده است آشکار واکنش به ادامه تنش بین معترضان و عوامل آمریکا در دادگاه فدرال در اورگان بزرگترین شهرستان.

هفته ناآرامی در سراسر کشور زده اند چندین شهرستانها ایالات متحده پس از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس در مه 25.

روز شنبه اعتراض در ریچموند آغاز شده در پارک و سپس تظاهرکنندگان راهپیمایی به مقر پلیس با توجه به اخبار رسانه ها است.

پلیس توییتی عکس, سنگ, باتری و موارد دیگر در این بخش گفت: پرتاب شد که در آن افسران در طول اعتراض. یک ویدئو همچنین نشان داد یک افسر خاموش تشک روی آتش در وسط جاده.

پنجره های شیشه ای نیز در هم شکسته در یک رستوران Chipotle و کشورهای مشترک المنافع ویرجینیا دانشگاه, خوابگاه های, Richmond Times-Dispatch گزارش شده است.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب