شدید, تحقیق در حلق آویز مرگ دو سیاه و سفید مردان پس از شروع اولیه اخراج

هنگامی که مالکوم Harsch یک زن 38 ساله سیاه پیدا شد حلق آویز از یک درخت در ویکتورویل دو هفته پیش مقامات گفتند آ

توسط MORVARIDEASIA در 27 خرداد 1399

هنگامی که مالکوم Harsch یک زن 38 ساله سیاه پیدا شد حلق آویز از یک درخت در ویکتورویل دو هفته پیش مقامات گفتند آنها را دیدم هیچ شواهدی از بازی ناپاک است.

یک هفته بعد زمانی که رابرت فولر یکی دیگر از سیاه کشف شد حلق آویز از یک درخت در پالم دیل اولیه علت مرگ ذکر شده بود به عنوان خودکشی.

اما پس از اعتراضات و سوالات در دو, مرگ و میر, اف بی آی روز دوشنبه اعلام کرد که آن را بررسی هر دو مورد.

مقامات محلی می گویند هر دو فولر و Harsch موارد باقی می ماند تحت بررسی است.

تبلیغات

برای برخی از, شبح سیاه مردان معلق در جداگانه بالا کویر جوامع در چنین مدت کوتاهی به نظر می رسید مشکوک. در اینجا چیزی است که ما می دانیم:

رابرت فولر


فولر خانواده و دوستان توصیف او به عنوان یک مصلح خیابان-انسان هوشمند با شانه ظهر dreadlocks و یک لبخند روشن که عاشق موسیقی انیمیشن و بازی های ویدئویی و بیشتر در آنجا ماند ، روز قبل از درگذشت او با حضور سیاه و سفید زندگی توجه کردند.

بدن خود را داشت توسط یک رهگذر در 3:39 a. m. روز شنبه, زمانی که فولر هرگز بوده است گفت: Tommie Anderson, 21, یک دوست نزدیک از مدرسه بالا است.

"برای بهترین دوست من بود رفته آن صدمه زدن به من گفت:" اندرسون بود که با پوشیدن یک تی شرت به تصویر می کشد یکی از فولر شخصیت های مورد علاقه از انیمه های ژاپنی مجموعه تلویزیونی "اژدها توپ Z."

فولر بود بیش از حد بزرگ و بیش از حد عضلانی برای نازک درخت برای حمایت از وزن خود را برای او گفت. و او بیش از حد بلند به قطع از پایین ترین شاخه.

تبلیغات

"برای مردم می گویند او این نبود رابرت" اندرسون گفت. "برای او به کراوات خود را به آن درخت از آن ممکن نیست."

هزاران نفر در اعتراض به این آخر هفته در پارک با برخی از توصیف نژادی حوادث در دره آنتلوپ و نگرانی در مورد اینکه آیا فولر بدون محاکمه اعدام شد.

"این واقعا دیوانه به همه ما" فولر خواهر الماس الکساندر گفت. "ما می خواهیم برای پیدا کردن حقیقت از آنچه واقعا اتفاق افتاده است. همه چیز را که آنها بوده ام گفتن ما بوده است نه حق.

"به اینجا خیره در این درخت آن را ندارد و هیچ حس" الکساندر اضافه شده است. "برادر من بود و نه خودکشی. برادر من یک بازمانده."

تبلیغات

L. A. County Sheriff الکس بیانوبا و دیگر مقامات ارائه به روز رسانی در تحقیقات مربوط به مرگ رابرت فولر یک مرد سیاه و سفید که داشت حلق آویز از یک درخت در پالم دیل. کلیک برای داستان: https://www.latimes.com/california/story/2020-06-15/la-sheriff-to-address-hanging-death-of-robert-fuller-in-palmdale SUBSCRIBE FOR MORE VIDEOS AND NEWS http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=losangelestimes https://www.latimes.com/subscription بیایید در تماس باشید: Facebook ► https://www.facebook.com/latimes توییتر ► https://twitter.com/LATimes Instagram ► https://www.instagram.com/latimes

مالکوم Harsch

در ویکتورویل آتش نشانی کشف Harsch بدن May 31 بعد از دریافت اعزام تماس حدود 7 صبح, مقامات گفت. وقتی آتش نشانان وارد کتابخانه آنها یافت Harsch حلق آویز از یک درخت در این نزدیکی هست.

روز دوشنبه سان برناردینو شهرستان کلانتر بخش ارائه جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق افتاده است گفت: نمایندگان شدند نامیده می شدند به یک بی خانمان گاه در مورد Harsch.

"تماس گیرنده گفت که او و [او] پسر بعد از شناسایی به عنوان مالکوم Harsch شده بود با هم در طول صبح بود اما او پس از بازگشت به چادر او برای یک دوره کوتاه از زمان. او هشدار داده شد توسط دیگران در این اردوگاه که آقای Harsch داشت حلق آویز از یک درخت و قطع. مردم در این اردوگاه بودند انجام CPR, تلاش برای احیای آقای Harsch" در بیانیه ای گفت:.

تبلیغات

"به محض ورود نمایندگان بلافاصله گرفت و ادامه داد: CPR. اورژانس و کادر پزشکی وارد صحنه یک زمان کوتاه بعد از آن و با وجود اضافی نجات بخش تلاش تلفظ آقای Harsch مرحوم" مقامات اضافه شده است.

کالبد شکافی انجام شد و مقامات گفت: آنها هیچ نشانه ای از بازی ناپاک است. اما تحقیقات همچنان ادامه دارد با کمک اف بی آی است.

در بیانیه ای ارسال به Victor Valley, اخبار Harsch اعضای خانواده در اوهایو گفت: آنها برای پیدا کردن آن سخت به قبول مرگ او خودکشی. آنها گفتند که Harsch تا به حال مکالمات اخیر با کودکان خود در مورد دیدن آنها را به زودی و از این که او به نظر می رسد افسرده به هر کسی که او را می دانستند.

"توضیح خودکشی به نظر نمی رسد قابل قبول" خانواده نوشت. "وجود دارد بسیاری از راه برای مردن اما با توجه به زمان تنش نژادی, یک مرد سیاه و سفید خود حلق آویز از یک درخت قطعا نمی نشینند و با ما در حال حاضر.

تبلیغات

"ما می خواهیم عدالت راحت نیست بهانه" آنها نوشت.

گسترده تر بررسی

یک سخنگوی FBI روز دوشنبه گفت که آژانس نظارت خواهد هر دو پروب.

"اف بی آی باراک اوباما برای منطقه مرکزی کالیفرنیا و وزارت عدالت و حقوق مدنی بخش به طور جدی به بررسی تحقیقات به دار مرگ دو آمریکایی آفریقایی تبار در شهرهای گراش و ویکتور ویل برای تعیین اینکه آیا وجود دارد نقض قانون فدرال" او گفت:.

تبلیغات

Atty. ژنرال خاویر بکررا اعلام کرد که دفتر او ارسال مستقل محققان به گراش به بررسی کلانتر را بررسی و به طور بالقوه انجام خود را. او کاهش یافته است می گویند که آیا او اعتقاد مقامات محلی بودند خیلی سریع به اعلام فولر مرگ خودکشی اما گفت که او تا به حال نزدیک شده است و توسط "تعدادی از رهبران در منطقه جنوب کالیفرنیا" در مورد مرگ است. او نیز کاهش یافته است می گویند که آیا ویکتور ویل دار نیز می توان مورد بررسی قرار گرفت.

لس آنجلس کلانتر قتل محققان طرح به بررسی گراش منطقه برای نظارت تصویری انجام یک تجزیه و تحلیل پزشکی قانونی از طناب استفاده فولر مرگ و تحقیقات خود را در تاریخ پزشکی به صورت محلی و همچنین در آریزونا و نوادا جایی که او زندگی می کردند در گذشته سروان. کنت Wegener گفت.

محققان همچنین در حال کار به مصاحبه فولر مورد کارگر با اداره خدمات اجتماعی هر چند آنها نداد که چرا او تا به حال یک همچنین خانواده اش و شاهد که او را در پارک.

"آنها در حال رفتن به آن می چسبد تا آنها رسیدن به حقیقت از آنچه اتفاق افتاد" کلانتر الکس بیانوبا گفت: در اخبار جلسه.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن