پلیس لس آنجلس FBI جمع آوری اعتراض غارت فیلم به عنوان مدرکی برای آینده بازداشت

افسران پلیس را تماشا کرده اند از زد و خورد خطوط به عنوان معترضان و دیگران را به سرقت برده از کسب و کار انداخت

توسط MORVARIDEASIA در 13 خرداد 1399

افسران پلیس را تماشا کرده اند از زد و خورد خطوط به عنوان معترضان و دیگران را به سرقت برده از کسب و کار انداخت سنگ مشتعل آتش سوزی و bashed در چراغ با اسکیت.

بیش از 1000 دستگیر شدند در لس آنجلس به تنهایی بیش از آخر هفته اما به گفته مقامات آنها داده نشده تا در ردیابی کردن دیگران است.

اداره پلیس لس آنجلس بوده است جمع آوری شواهد در طول تظاهرات در روزهای اخیر بیش از مرگ جورج فلوید عمدتا در قالب فیلم است که می تواند مورد استفاده برای شناسایی افراد و اتهامات علیه آنها در آینده است.

اف بی آی روز دوشنبه را در سراسر کشور تماس بگیرید برای تصاویر و ویدئوها است که می تواند کمک به شناسایی افراد "فعالانه تحریک خشونت" در تظاهرات در سراسر کشور decrying فلوید مرگ در دست پلیس مینیاپولیس.

تبلیغات

این استراتژی استفاده شده است در گذشته از جمله در دوران melees که به دنبال پیروزی لیکرز در مرکز شهر لس آنجلس و همچنین در شهرهای دیگر که تجربه کرده اند ناآرامی مانند بالتیمور.

اما آن را نیز ایجاد نگرانی است.

Nikhil Ramnaney رئیس اتحادیه که نشان دهنده لس آنجلس عمومی مدافعان ابراز نگرانی کرد که funneling فیلم به سازمان های اجرای قانون محلی و یا اف بی آی در ابتلا به امید غارتگران می تواند اجازه اجرای قانون را با استفاده از تکنولوژی شناسایی چهره برای شناسایی معترضان مسالمت آمیز در منطقه است.

تبلیغات

"اگر سازمان های دولتی در حال انباشت زیادی از مخازن فیلم در نور از آنچه می گذرد به طور گسترده ای در دسترس تشخیص چهره, تکنولوژی, من نمی شود جای تعجب نیست اگر این فن آوری استفاده می شد در آن جمعیت منابع کمک" او گفت:. "اگر شما منابع فیلم از مردم شما می تواند به جلو و ابرداده از آن فیلم هایی است که همچنین می تواند به شما بگویم که در حال حاضر در آن صحنه است."

جی استنلی ارشد تحلیلگر سیاست برای سخنرانی, حفظ حریم خصوصی و فناوری پروژه در ACLU گفت: اف بی آی "نیز باید به دنبال تصویری از تخلف توسط ماموران پلیس" اگر آن جمع آوری شده است تصویری از تظاهرات.

"شده اند وجود دارد بسیاری از گزارش ها و فیلم های توهین آمیز پلیس و گارد ملی, رفتار," او گفت:. "آنها نباید حفظ هر تصویری از مردم ورزش 1 خود را اصلاح حقوق که نیست شکستن قانون است."

پلیس باید اذعان کرد اشتباه و گفت: آنها در حال حاضر بررسی حداقل یک حادثه که در آن تماشاچیان ثبت یک پلیس خودرو رانندگی به معترضان قبل از سرعت دور.

تبلیغات

در حالی که هر پلیس در خیابان پوشیدن بدن در روزهای اخیر به عنوان واحد های تخصصی ندارد و آنها هزاران نفر از افسران در مناطق شديد غارت و خرابکاری بودند با پوشیدن آنها و ضبط ساعت فیلم گفت: جاش Rubenstein یک سخنگوی پلیس لس آنجلس.

پلیس نیز ارائه شده است و فیلم از ساکنان و صاحبان کسب و کار نه به ذکر است کشت از تصاویر آنها می توانند دسترسی به رسانه های اجتماعی و در رسانه های دیگر.

"که در آن در حال توجه ما به ارمغان آورده و یا جایی که ما قادر به ضبط هر گونه شواهد از مردم از ارتکاب جرم است که دستگیر شده برای تحقیقات بیشتر" Rubenstein گفت.

تبلیغات

بسیاری از تظاهرات بیش از فلوید مرگ رخ داد که پس از سابق مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین برگزار زانو در Floyd گردن برای بیش از هشت دقیقه مسالمت آمیز است. اما بعضی از آنها گرفته شده تیره تر به نوبه خود به عنوان غارتگران با استفاده از این راهپیمایی به عنوان پوشش به سرقت از فروشگاه ها.

دستگیری سوابق مرور زمان نشان می دهد که پلیس لس آنجلس رزرو فقط 14 نفر در غارت جرائم مربوط به روز جمعه و شنبه حتی به عنوان ده ها تن از فروشگاه های مرکز شهر و در Fairfax منطقه بودند که غارت هر دو روز. روز یکشنبه بیش از 120 نفر به زندان گرفته شده برای غارت سوابق نشان می دهد. صدها نفر از مردم نیز دستگیر شدند برای نقض شبانه حکومت قرار داده و در محل توسط شهردار اریک Garcetti در تلاش برای سرکوب ناآرامی.

مقامات گفته اند که کسانی که قصد ایجاد آسیب یا چاشنی جیب خود و اتومبیل با سرقت کالا در زمان استفاده از مشروع معترضان با استفاده از آنها به عنوان پوشش. موفق تر از افرادی بودند که در سرقت و خشونت آنها در تخریب آنها بیشتر احتمال دارد آن است که آنها خواهد شد به دنبال در آینده تحقیقات.

مقامات اجرای قانون گفت: آنها به احتمال زیاد به تمرکز بر روی جنایات بزرگ که باعث آسیب گسترده و یا صدمات و در افرادی که مرتکب جرائم متعدد و یا بخشی از یک گروه ارتکاب جرائم متعدد. اما آنها همچنین می تواند انتخاب کنید به اتهام و تعقیب دیگران که اقدامات بی شرمانه و یا بی رحمانه است.

تبلیغات

بسیاری از مردم ماسک عینک, اما دیگران نه. و حتی کسانی که با ماسک در یک فیلم ممکن است شخصی دیگر در یک لحظه زمانی که آنها به خود اجازه دهید ماسک به پایین.

کار مشابه است به احتمال زیاد انجام شده توسط سازمان های دیگر فراتر از لس آنجلس.

مقامات در ساحل طولانی را مسبب غارت که خدشه در غیر این صورت تظاهرات مسالمت آمیز روز شنبه در این شهر در مرکز شهر در منطقه "سازمان یافته" که "هدف قرار دادن شهرهای دیگر" در منطقه با توجه به شهردار رابرت گارسیا.

ساحل طولانی پلیس دستگیر 75 نفر در روز یکشنبه بسیاری از موارد نقض از سراسر شهر بود 8 بعد از ظهر حکومت نظامی. اما هر دو گارسیا و شهرستان رئیس پلیس رابرت لونا وعده داده شده به کار با شرکای فدرال به نقد و بررسی فیلم های نظارت برای پیگیری کردن غارت مظنون در آینده است.

تبلیغات

"وجود دارد یک کل بسیاری از دوربین های دیجیتال خارج وجود دارد" لونا روز دوشنبه گفت:. "اگر شما به غارت و ما باید مجوز خود را-صفحه شماره و صورت خود را, ما میخوایم بعد از شما آمده است."

برخی از ساکنان و صاحبان کسب و کار گفت: آنها استقبال چنین کاری توسط پلیس به دلیل غیر خودی که سوار به محله خود و نابود عرض باید پاسخگو باشند و نمی شد بیش از آخر هفته. برخی می گویند پلیس ایستاده بود و چیزی به عنوان غارتگران تخریب کسب و کار در حال حاضر در آستانه بسته شدن برای خوب پس از توقیف هفته با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

استیو Soboroff عضو پلیس غیر نظامی که کمیسیون نظارت پلیس لس آنجلس گفت: او می داند مردم سرخوردگی است که وجود دارد عدم حضور پلیس به عنوان برخی از جرایم رخ داده در طول تعطیلات آخر هفته. اما او گفت: پلیس در یک موقعیت دشوار است و تا به حال برای انتخاب اولویت های خود را و پلیس لس آنجلس رئیس میشل مور به درستی اولویت بندی زندگی و امن نگه داشتن مردم بیش مقابله با هر غارتگر.

تبلیغات

"کار وزارت علوم از رئیس یک سیم عمل می کنند در حال حاضر. وجود دارد مقدار زیادی از فضا وجود دارد به انجام آن حق" Soboroff گفت. "چه چیزی اشتباه است بیش از پلیس و چه چیزی اشتباه است-پلیس."

اما مردم در لس آنجلس باید بدانید که در شرایط برگزاری پاسخگو کسانی که مورد آزار قرار گرفته قانونی اعتراضات خود را جنایی به معنی جنگ است و نه بیش از Soboroff گفت.

"دستگیری نیست بیش از فقط به خاطر یک شخص وجود ندارد, دیگر نمی," او گفت:. "من فکر نمی کنم این بخش در حال رفتن به تصمیم گیری می کنم اجازه دهید فقط فراموش نکنید که در مورد همه که و شروع به بیش از,' دلیل این که شما را دیدم واقعا برخی از چیزهای خطرناک."

بازگشت به تحقیق و تعقیب جنایات در تاریخ بعد زمانی که بخش نیست نازک کشیده و افسران نیست و در موقعیت های خطرناک باعث می شود حس Soboroff گفت.

تبلیغات

"ما می رویم به یک در ضربات پنالتی در یک فروشگاه کفش در, و یا ما می رویم به نگاهی تصویری و کشف همه از این بعد ؟" او گفت:.

در عصر گوشی های هوشمند و فراگیر دولت و کسب و کار سیستم های نظارت با استفاده از فیلم به عطف به ماسبق هدف جنایتکاران که فرار بازداشت فوری در لحظات ناآرامی های گسترده است و نه بدون سابقه.

در سال 2015 و پس از غارت و آتش سوزی آغاز شد در بالتیمور پس از مرگ یکی دیگر از سیاه و آمریکا از آسیب رنج می برد و در بازداشت پلیس به اداره پلیس بالتیمور با تشکیل یک کارگروه برای شناسایی مظنون است. چندین آژانس های فدرال لنت دست از جمله اف بی آی و اداره مبارزه با مواد مخدر و اداره الکل و تنباکو و سلاح گرم و مواد منفجره است.

تبلیغات

در هفته بعد و ماه, مقامات اتهامات علیه مردم برای به آتش کشیدن یک CVS به آتش کشیدن یک مغازه مشروب فروشی و کاهش یک شلنگ آتش و غارت داروخانه ها. برخی از آنها محکوم به سال در زندان فدرال.

"زمانی که شواهد نشان میدهد که مجرمان تخریب اموال و به خطر افتاده است زندگی آنها باید پاسخگو باشند" گفت: Rod Rosenstein در مریلند ایالات متحده Atty., پس از این که سوخته در یک مغازه مشروب فروشی بود و محکوم به پنج سال زندان و دستور به پرداخت $380,000 در جبران.

چندین آژانس های فدرال گفت که آنها آماده برای کمک به اجرای قانون محلی در لس آنجلس و در محلات دیگر نیز هست.

ایالات متحده Atty. نیکولا هانا گفت: دادستان فدرال در لس آنجلس هستند "مقابله با این یاغی رفتار" از طریق همکاری با اف بی آی و پلیس محلی "برای شناسایی موارد که در آن اتهامات فدرال می تواند مناسب واصل شده است."

تبلیغات

بار نویسنده کارکنان ریچارد وینتون کمک به این گزارش.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن