اولین gentrification در حال حاضر یک بیماری همه گیر. می Highland Park را افسانه موسیقی صحنه برای زنده ماندن ؟

در مارس 7, رایان Pollie انداخت افتتاحیه, Highland Park عامیانه جشنواره رایگان کنسرت و نمایش کمدی برگزار می شود

توسط MORVARIDEASIA در 23 تیر 1399

در مارس 7, رایان Pollie انداخت افتتاحیه, Highland Park عامیانه جشنواره رایگان کنسرت و نمایش کمدی برگزار می شود تحت مسرت و تاج درخت در Tierra de la Culebra پارک. نشان می دهد از خواننده و ترانه سرا (ساکن بعدی-درب عقاب راک و امضا به نیروگاه L. A. مستقل ضد سوابق) خود جلب کرد حدود 300 نفر برای دیدن بیش از یک دوجین محلی عمل می کند و کمدین.

آن را به عنوان 31 ساله Pollie توصیف "یکی از بهترین روزهای زندگی من است که نشان می دهد مانند است که می تواند امکان پذیر است در یکی از زیبا ترین مکان برای زندگی در جهان است."

فقط چهار روز بعد هر چند COVID-19 آمار و موسیقی محلی کردم walloped. "وجود دارد هیچ حس چه بود. ما تا به حال هیچ ایده از اثر آن را در زندگی ما" Pollie گفت.

تبلیغات

Highland Park, مرز 110 آزادراه در ارریو سکو کوه واشنگتن و سنگ عقاب یکی از با نفوذ ترین محله های موسیقی در ایالات متحده است. خانه را به بیش از 60 ، 000 مردم آن را شناخته شده برای آن دلربا هنرمند و ماموریت احیای خانه مخلوطی از شهر نشینی و طبیعت و یک قرن هنر و بوهمیا. از آنجا که turn-of-the-20 قرن هنر & صنایع دستی حرکات شیشه ساز ویلیام درده Judson و روزنامه نگار-فعال چارلز Lummis محله دارای ارزش مستقل هنر. در دهه 70 این Mechicano مرکز هنر و Centro de Arte پابلیکو ساخته شده محله "سوپر انقلابی Chicano شهر" به عنوان هنرمند ریچارد Duardo گفت: این بار در سال 2012. خشم علیه ماشین زاک د لا روچا به حال دیرین مرکز هنرهای وجود دارد Regeneracion و کافه NELA فقط درب بعدی در سرو پارک کمک آن ساخته شده, لاتین, پانک راک پناهگاه.

فقط چند ماه رفتن شما می توانید از فروشگاه تکنو مجموعه تلفیقی کمیاب در کوه های آنالوگ و گرفتن گروههای مستقل و یا طرفدار کشتی در Hi-Hat; راه رفتن به یک محیط خنک کردن در پارک و گیتار خود را ثابت توسط یک شور طرفدار در آینده موسیقی; و یا گرفتن یک همسایه, حیاط خلوت, bachata گروه موسیقی و پاپ به موسیقی جاز جم در اتا. بک Skrillex زندگی کرده اند و رشد وجود دارد. Jay Z انداخت خود را راه اندازی حزب جزر و مدی در شکل خانه. Morrissey گزارش شاخه های استخر در جانی نوار. حتی در مستند born-و-مطرح Highland Park-er Billie Eilish پیوست صدها نفر در خیابان ها به صورت سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات.

Egon Alapatt, co-founder of Rappcats record store

ایگون Alapatt از بنیانگذاران Rappcats ذخیره رکورد: "من خوش شانس هستم که صاحبخانه من زندگی در ساختمان. من قصد ندارم در هر نقطه."

(Brian van der Brug/لس آنجلس تایمز)

اما محله یک بار Redfin داغترین در شهرستان نیز غارت توسط gentrification و املاک املاک و حدس و گمان های زیادی از آن به فروش می رسد که با وعده یک هنر جامعه در هزینه های دیگری که در اطراف برای چند دهه.

تبلیغات

COVID-19 بسته شده است و یا طرح میتوانست تقریبا همه چیز gentrified و قدیمی به طور یکسان. محله دهکدهای از دست داد برآورد 3,236 شغل تقریبا 17 درصد از نیروی کار در طول بیماری همه گیر. در حال حاضر توقیف Hi-Hat ساختمان برای فروش و ممکن است بازگشت نیست. حتی به خوبی پاشنه بلند تازه وارد مانند تسلیم اتاق گذاشته شده است که کم است. با اجاره به علت کسب و کار بسته و همه گیر مزایای انقضای این ماه (و PPP وام هنوز پیچیده برای پیمانکاران مستقل), COVID-19 می تواند یک هنر آخرالزمان.

خواهد همه گیر به سادگی تشدید کلاس تقسیم و روده مستقل سالن? و یا آن را بی درنگ دوباره فکر می کنم چگونه (و برای آنها) محله تعریف فرهنگی آن زندگی ؟

"وجود دارد مزایای زندگی در یک محله با یک دسته از استودیو های ضبط صدا در اطراف گوشه" Pollie گفت. "اما اگر شما می خواهم زندگی در یک حباب. من فقط رفت و اجتماعی فاصله تولد با یک گروه ماریاچی و همه رانندگی بود توسط بگویم تولدت مبارک. هنوز هم وجود دارد موسیقی در هوا."

برای به دست آوردن یک حس محله آینده به عنوان یک موسیقی مستقل hub بار صحبت به طیف وسیعی از هنرمندان و صاحبان فروشگاه ها و فعالان در مورد تلفات و شاید پتانسیل — از زندگی, در طول و پس از COVID-19.

تبلیغات

اولین نگرانی مشترک تقریبا همه در L. A., اگر ساکنان و کسب و کار مستقل خواهد بود قادر به پرداخت هزینه اجاره به عنوان همه گیر و آن بحران بیکاری در drags.

"شما ببینید یک همبستگی بین gentrifiers خود را حفظ درآمد و کاهش درآمد مردم آن از دست دادن" گفت: Paavo Monkkonen یک استاد برنامه ریزی شهری و سیاست عمومی در دانشگاه UCLA. "همه کسب و کارهای کوچک عمل در حاشیه نازک. اما جدیدتر کسب و کار غذا به hipsters زمان و پس انداز به صبر کنید. که یک مشکل بزرگ برای افرادی که مدت طولانی است که زندگی در محله."

یکی از آنها جسیکا کبللس y کمپل است که یک آفریقایی مکزیکی فعال و نویسنده ای که زندگی می کردند در پارک کوهستانی و شمال شرقی L. A. برای بیشتر از چهار دهه گذشته. او خدمت در هایلند پارک محله شورا و ریاست آن هنر کمیته میزبان یک فصل از لس آنجلس مستاجران اتحادیه در مورد هنر فضای خیابان 50 Studio. او همچنین کار کرده و برچسب رکورد مانند آمریکا ضبط مایکل Ovitz هنرمندان گروه مدیریت و اقامت شاعر در گت تکنو باشگاه Cloak & Dagger.

تبلیغات

برای او و همه گیر است که یک پیچ و تاب و جدید در یک داستان قدیمی از ساخت را در حاشیه.

"بسیاری از هنرمندان مکتب در شمال شرق LA, این مردمی انجام شده است مسائل خارج از سالن که هرگز آنها را پذیرفته به هر حال" کبللس y Campbell, 43, گفت:. "این در DNA ما به عنوان Latinx و هنرمندان به کار با آنچه که ما داشته باشد. موسیقی همواره گنجانیده شده به عنوان بخشی از زندگی ما است که یکی از راه های ما شده است قادر به زنده ماندن سال از تروما و خشونت و ظلم و ستم."

کبللس y کمپبل اذعان خاردار, مسائل, مورد, Highland Park به عنوان یک جهان شناخته شده موسیقی محله. "آن را به عقب می رود به ما پرسیدن سوال از ما چگونه فضاي commodify هنر است."

Jack Waterson, 61, owner of Future Music on York Blvd. in Highland Park

جک Waterson صاحب آینده موسیقی در نیویورک بلوار. در, Highland Park.

(Mel Melcon/مل Melcon/لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

برای شری جوان که از بنیانگذاران Artform استودیو یک از یک نوع رکورد فروشگاه و سالن زیبایی در فیگوئروا خیابان از دست دادن او را در شخص مشتریان در طول همه گیر اتحادش را تغییر Artform نقش در محله. "ما به کمک یک پدر قطع مو بچه ها در فیلم ما کمک به مشتریان خود را چتری در خانه," او گفت:. "اما این است که قطعا صدمه زدن به همه. فقط در مورد تنها چیزی که نگه داشتن مغازه ها در بلوک رفتن کمک های مالی مانند LISC. اما Highland Park خوب بوده در مورد نگه داشتن مردم با هم از طریق موسیقی است."

جوان است که به روح و آهنگساز جاز Adrian Younge. آدریان و مدیر اندرو Lojero هستند بازیکنان اصلی در پشت پروموتر ArtDon'tSleep و آن spinoff جاز مرده است که انتشار آلبوم و تولید کنسرت در اطراف پارک کوهستانی است که اغلب جفت افسانه مانند vibraphonist روی Ayers معاصر زنده گروههای موسیقی است. همانطور که با هر محل دیگر در شهر همه کسانی که نشان می دهد در خود نگه دارد در حال حاضر.

"اگر ما با انتشار سوابق آن را می رانده اند من دیوانه. این اولین بار است که در 17 سال من نه برنامه نویسی کنسرت" Lojero گفت. "ما همه دار زدن دشوار است [اما] ما قطعا نگران بودن قادر به پرداخت هزینه استودیوی ما است. من اعمال به صورت وام و کمک های مالی و در عین حال از دریافت تایید شده است."

در حالی که COVID-19 تعطیل کرده است برخی از بخش هایی از کار خود را, آن را نیز یک فرصت برای بررسی مسائل موجود در صنعت موسیقی که همه گیر شده است.

تبلیغات

"ما باید به یک عقب افتاده گفتگو در مورد آنچه ضروری در موسیقی" Lojero گفت. "چگونه بسیاری از مستقل سالن خواهد بود سمت چپ ایستاده و چگونه بسیاری از آنها AEG و زندگی ملت رفتن به خرید ؟ هایلند پارک یک مرکز مستقل نوازندگان آن بافته شده را به پارچه از موسیقی در اینجا. اما بسیاری از چیزهای — دسترسی به سالن بودجه — چیده علیه ما."

Ryan Pollie.

خواننده و ترانه سرا Ryan Pollie توصیف Highland Park به عنوان "یکی از زیبا ترین مکان برای زندگی در جهان است."

(Myung J. Chun / لس آنجلس تایمز)

برخی از آنها در حال حاضر برنامه ریزی برای انتخاب های سخت به آمده است. دانیل طبخ صاحب Gimme Gimme سوابق منتقل مغازه خود را به فیگوئروا خیابان در سال 2013 پس از نزدیک به دو دهه در شهر نیویورک است. او خوش شانس است که او می تواند فروش LPs آنلاین, اما "این هنوز یک کسب و کار که در آن شما همه چیز را لمس و آن را کمی دشوار بودن وجود دارد," او گفت:.

فروشگاه بسته شد در ماه های مارس و بازگشایی پاره وقت به صورت سه هفته گذشته اما توقیف دوباره به عنوان موارد مشخصی. او درآمد پایین 50 درصد از پیش COVID-19 است که "بهتر از بسیاری از مردم است اما ما نه میخوام سال خوبی داشته باشید. آن را ارزان نمی شود در اینجا و اگر من می تواند باز نمی شود آن را حس می کند به بیرون بکشید. من کشش فیگوئروا چند کسب و کار در حال حاضر از بین رفته اند."

تبلیغات

دیگران مانند polyglot در حال حاضر دوباره برچسب سر و Rappcats فروشگاه رکورد بنیانگذاران Eothen "ایگون" Alapatt قطعا چسبیده در اطراف. "من خوش شانس هستم که صاحبخانه من زندگی در ساختمان او را 85 و شده است وجود دارد از '70s. من قصد ندارم در هر نقطه اما من غمگین هستم برای تمام افرادی که پرداخت دیوانه اجاره, به دلیل وجود دارد هیچ راهی برای آن حاشیه در طول رکود اقتصادی است. آن را ویرانگر" او گفت:.

Alapatt شده است در محله برای بخشی بهتر از دو دهه و با بازی در نقش همه چیز از چوپانی J. Dilla و Madlib قابل توجه کاتالوگ به در حال اجرا Rappcatts یک stoner-رکورد-nerd رویای بوتیک و فضای رویداد در نیویورک بلوار. او را تماشا عجله طلا از املاک و مستغلات حدس و گمان است که هر دو تغذیه و بلد آن صحنه موسیقی. "بسیاری از مردم به نظر من دوستان و همسایگان در اینجا قهوه ای مردم مثل خودم نه سرمایه گذاران نیست برخی بور سفید در Birkenstocks صحبت کردن با او frat دوستان در مورد خرید یک ساختمان," او گفت:.

Gimme Gimme Records

دانیل طبخ صاحب Gimme Gimme سوابق او می گوید درآمد پایین 50 درصد به دلیل بیماری همه گیر. آن را "بهتر از بسیاری از مردم است اما ما نه میخوام سال خوبی داشته باشید."

(جینا Schoenefeld / برای فردا)

"Highland Park نشان دهنده اوج L. A.: پول بزرگ و توسعه املاک و مستغلات بلکه یک جامعه زمینه از همه طبقات و نژادها و این چیزی است که تو آن را ذخیره کنید," گفت: اریک نیلسون صاحب ضبط-استودیو پیچیده LemonTree (که در آن Eilish گفتگو به بار درست قبل از او رفت و برگشت از مراسم گرمی در سال جاری).

تبلیغات

"من ساختمان متعلق به یک شرکت سهام خصوصی و گفتند در مورد این بیماری همه گیر" من نمی دانم آنچه که شما در حال صحبت کردن در مورد پرداخت اجاره خود را.' من تا به حال 180 درجه متفاوت از نقطه نظر با مشتریان ،

نیلسون گفت: او را اجازه دهید برخی از مشتریان شکستن اجاره در اوایل و یا مذاکره مجدد شرایط به عنوان مورد نیاز برای اقامت قرار داده است. اما این سوال باقی می ماند اگر آنها می توانید استطاعت به ماندن در اینجا. "ما تماشا می کنیم شرکت های تلنگر خواص به هر یک از دیگر. این یک بازی صندلی موسیقی و کسی که به سمت چپ کردن" او گفت:.

Monkkonen است و امید است که SB-1410 یک حالت انتظار ارائه لایحه صاحبخانه معافیت مالیاتی برای آمرزنده اجاره ممکن است کمک به نگه داشتن مستاجران از همه نوع در محل. تا کنون مسکونی اجاره نمی انداختن در شهرهای بزرگ در طول بیماری همه گیر. "وجود دارد یک دست انداز در اجاره nonpayments در ماه مه کاهش یافته است که هنگامی که مزایای شروع به فیلتر کردن. اما وجود دارد یک نگرانی بزرگ است که مادر و پاپ صاحبخانه تصمیم خواهد گرفت که آنها نمی خواهند برای مقابله با مستاجران که نمی تواند پرداخت و فروش ساختمان های خود را," او گفت:. "زمان بحران بار خوب برای خرید و بسیاری از این خواص مضطرب خریداری شده توسط سهام خصوصی."

تبلیغات

اگر L. A. می خواهد برای حفظ فرهنگ در مکان هایی مانند پارک کوهستانی "این شهر را به مطمئن شوید که هر کس می داند آنچه در خارج وجود دارد برای کمک به و چگونه به درخواست," او گفت:. "این شهرستان دارای خنگ روش برای کمک به مکان های که در آن سرد است."

Dance instructor Arlene Santos, left, with student Amy Rubinstein.

مربی Arlene سانتوس, سمت چپ, با امی Rubinstein در طول یک عجیب و غریب, لاتینا, رقص تصویری کلاس در سانتوس' اتاق نشیمن در, Highland Park.

(Gina Ferazzi/لس آنجلس تایمز)

به عنوان همه گیر رول بر, برای, احتمالا حداقل بقیه سال, Highland Park مربی رقص Arlene سانتوس است در از دست دادن.

"آن را به طور کامل تعطیل کسب و کار من وجود دارد بسیار کمی درآمد در حال حاضر" سانتوس گفت. "من صدها ایمیل از مردم التماس من برای بازگشایی, اما من می توانم. کلاس های من آموزش شما نیاز به نگه داشتن هر یک از دیگر. من احساس باور نکردنی گناه."

تبلیغات

سانتوس اجرا می شود درس از او Highland Park صفحه اصلی (مشترک با سه رقصنده هم اتاقی) و یک پاسادنا استودیو. او بنیانگذار عجیب و غریب رقص لاتین L. A., سالسا و bachata کارگاه برای هم جنس و جنسيت-غیر منطبق با زوج به کار بر روی خود را با هم حرکت می کند.

کلاس های یک بار برگزار می شود از او در خانه و استودیو که در قرعه کشی 50 نفر از دانش آموزان در روز در حال حاضر نقل مکان کرد و به طور کامل به زوم بسیار کمتر درآمد. او کارکنان و همکاران قرار داده اند رقص در پشت رایتر به صورت پاره وقت شغل مانند ارائه برای UberEats.

"من نمی دانم اگر سالن زنده خواهد ماند" او اذعان می کند. "گروه ما به کلاس می آید زیرا آنها احساس امن و راحت و ایمنی که از دست داده شده است. آنها کسانی هستند که بخش عظیمی از زندگی من و یکدیگر زندگی می کند و ما در حال حلق آویز کردن. آن واقعا دشوار است نقطه."

حتی فراتر از این بیماری همه گیر را بحران اقتصادی سانتوس نگرانی که COVID-19 است محروم امیدواریم که برخی از خلاق جامعه است. که همراه با هر چیز دیگری ممکن است زمان را برای بازسازی.

تبلیغات

"رقص همیشه مرا واقعا خوشحال است. زمانی که من تدریس و یا انجام وجود دارد هیچ نگرانی و یا مشکلات," او گفت:. "در طول COVID-19 آن باعث می شود من غمگین است که من نمی توانم فراموش نکنید که چه خبر است. این تغییر برای من و من می ترسم من هرگز آن را به عقب."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب