بانوی اول ارائه ناهار به آتش نشانان و خانواده ها در DC

واشنگتن (AP) — ناهار بود بانوی اول در طول coronavirus بیماری همه گیر. کاخ سفید تحویل ناهار و احتمالا برخی از ا

توسط MORVARIDEASIA در 31 تیر 1399

واشنگتن (AP) — ناهار بود بانوی اول در طول coronavirus بیماری همه گیر.

کاخ سفید تحویل ناهار و احتمالا برخی از اطمینان به مردم در پایتخت کشور که می تواند با استفاده از کمک از هر دو. Melania Trump ساخته شده برخی از تحویل خودش را در ظاهر عمومی در یک ماسک صورت.

خانم مغلوب ساختن پیشی جستن به حال شده است به طور منظم بازدیدکننده داشته است به مدارس و بیمارستان ها و مکان های دیگر به ترویج رفاه جوانان ابتکار " بود. "اما پس از همه گیر مجبور کلاس های درس به نزدیک و بیمارستان ها به نوار بازدید کنندگان به نظر می رسد او به کاخ سفید آشپزخانه الهام بخش است.

بانوی اول نشان داد تا اعلام نشده برای دیدار با منطقه کلمبیا آتش نشانان و اورژانس خدمات پزشکی پرسنل در هفته گذشته. او به ارمغان آورد کاخ سفید-آماده جعبه ناهار حمل و نقل کردن کیسه های قابل استفاده مجدد, ماسک صورت و ضد عفونی کننده دست او کرد. او همچنین در دیدار با افسران پلیس.

این حسن نیت ارائه میدهد تماس با آمد و به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن روشن ساخته است که او می ایستد و با پلیس و اجرای قانون دیگر در میان سراسر کشور خواستار نژادی عدالت و تغییرات به پلیس برانگیخته با کشتن جورج فلوید توسط پلیس مینیاپولیس.

او تکرار شوهرش پیام — منفی خود انگشت اشاره سرزنش ناآرامی های دموکراتیک رهبران شهر.

"رئیس جمهور اوباما و من ادامه خواهد داد به پشتیبانی اختصاص داده شده ما آتش نشانان اعضای پلیس و اورژانس و پرسنل و بحرانی دیگر پاسخ اول که قرار دادن زندگی خود را در معرض خطر هر روز به منظور حفظ و محله های ما امن" خانم مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: پس از آن در یک بیانیه نوشته شده است.

یک هفته زودتر بانوی اول تضعیف خارج از کاخ سفید و در یک دیدار به ارائه ناهار حمل و نقل کردن کیسه ها و سایر موارد نامشخص به مری الیزابت, خانه, دفتر او گفت:. مرکز جامع حمایت از خانواده به مادران مجرد و فرزندان خود را.

ویدئو های به اشتراک گذاشته شده در توییتر و Facebook حساب نشان می دهد بانوی اول در یک حیاط در مری الیزابت خانه و صحبت کردن را از طریق یک ماسک صورت با زنان برخی از برگزاری فرزندان جوان است. او نیز دیده می شود توزیع جعبه نهار با مهر "بهترین" و حمل و نقل کردن کیسه های.

این اولین نگاه اجمالی از بانوی اول در صورت پوشش در همراهی با دولت های فدرال و محلی coronavirus دستورالعمل. خانم مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه شده عمومی بیشتر سازگار پیام در مورد ماسک-پوشیدن از رئیس جمهور که مسخره دستورالعمل قبل از اجازه می دهد خود را به دیده می شود پوشیدن ماسک در یک دیدار اوایل این ماه به والتر رید ارتش ملی مرکز پزشکی.

در ماه مه بانوی اول فرستاده کاخ سفید اجرایی آشپز Cris mark morin, سرآشپز شیرینی سوزی موریسون و دیگر کارکنان به ارائه 150 بسته بندی وعده های غذایی مرغ ماکارونی و پنیر و کلم بروکلی گلچه به بیماران و کارکنان در کودکان مسافرخانه در موسسه ملی بهداشت.

او هر روز ولنتاین پس از 2018 انجام هنر و صنایع دستی با کودکانی که اقامت در مسافرخانه در حالی که آنها دریافت درمان های پزشکی.

در همراه نامه ای خطاب به "دوستان عزیز" در مسافرخانه خانم مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: وعده های غذایی را یک "نشانه ای از قدردانی صمیمانه من برای کار خستگی ناپذیر خود را."

ناهار جعبه تحویل داده شد اما با "کامل گرم کردن مجدد دستورالعمل" Javin Smith, برنامه مدیریت عملیات در کودکان مسافرخانه گفت: در یک ایمیل از طریق یک سخنگوی.

___

دنبال Darlene Superville در توییتر http://www.twitter.com/dsupervilleap

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن