اولین ویتامین E و سپس COVID: چگونه گیاهی Vaping شرکت ریباند

چند ماه اول سال 2020 شده است یک بار برای اواپراتور. فقط به عنوان مرموز vaping بیماری های مرتبط با مواد شیمیایی

توسط MORVARIDEASIA در 10 خرداد 1399

چند ماه اول سال 2020 شده است یک بار برای اواپراتور. فقط به عنوان مرموز vaping بیماری های مرتبط با مواد شیمیایی در بازار سیاه هش نفت کاهش این COVID-19 همه گیر آغاز شد. در حالی که نه بحران پزشکی بود که به طور مستقیم وابسته به تبخیر گل هر دو نهفته اند چگونه بخارساز شرکت هایی مانند داوینچی کار گیرند.

نوادا-بر اساس شرکت است که تولید دستی vapes به صورت گیاهی استفاده داوینچی شده است مجبور به حرکت موانع در بهداشت عمومی و بازاریابی در سال گذشته و به گفته مدیر عامل Cortney اسمیت موانع پایان ندارد وجود دارد. ما با اسمیت برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آینده از vaping.

Westword: آنچه زندگی است مانند یک vaping شرکت سال گذشته ؟ به نظر می رسید مانند vaping بیماری بحران بود فقط رفتن دور زمانی که COVID-19 آمد در سراسر.

Cortney اسمیت: وقتی که شما در یک بازار است که چهره به عنوان بسیاری از موانع به عنوان شاهدانه می کند و شما یاد بگیرند و به آغوش عدم اطمینان و به سرعت وفق دهند. در طول سال ما ایجاد کرده ایم یک پوست ضخیم تر و زیرک طرز فکر و ما آماده به رول با مشت که آمد این سال است.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

خوشبختانه برای داوینچی ما ساخته شده است مسئولانه با استفاده از پاک کردن سخت افزار از این پس در طول vaping بحران مشتریان ما با اعتماد به نفس آنها می تواند اعتماد دستگاه های ما. بیشتر به چالش کشیدن زمانی بود که اپل اعلام کرد ممنوعیت vaping نرم افزار به طور قطع دسترسی به دوز-ویژگی های کنترل درست قبل از ما راه اندازی IQ2 دستگاه. در پاسخ ما اختراع یک راه حل یک شبه و خلق جهان اولین بار خود را & دانم دوز خود را از ویژگی های است که فراهم می کند اطلاعات مقدار مصرف در سمت راست دستگاه خود را به جای تکیه بر یک برنامه. در این میان مهندسان ما نیز در حال توسعه یک نام تجاری برنامه جدید است که ما قصد داریم به انتشار در چند هفته آینده.

در هر بحران یک فرصت دارد. من می خواهم استدلال می کنند که بحران از سال گذشته منتقل شده اند حشیش صنعت رو به جلو به این دلیل که صنعت پر است از ذهن خلاق است که همه بیش از حد آشنا با ضرب المثل "نوآوری و یا می میرند." به عنوان یک نتیجه از COVID-19 ما در حال حاضر دیده می شود فروشندگان محوری به omni-کانال خرید و برندها تغییر مجازی حوادث. من پیش بینی است که برخی از شرکت ها خواهد شد از این قوی تر از قبل.

چگونه باید یا تحت تاثیر قرار فروش و یا استراتژی کسب و کار شما?

آن را کاملا تحت تاثیر استراتژی کسب و کار ما. به عنوان یک نام تجاری است که متکی هر دو در داروخانه ترافیک و دیجیتال ترافیک ما تا به حال برای دریافت خلاق به ادامه رسیدن به مصرف کنندگان است. شاهدانه مارک های ممنوع از سنتی راه های تبلیغات دیجیتال از جمله Facebook و تبلیغات Google AdWords بنابراین ما باید با تمرکز بر رسانه های اجتماعی ما استراتژی برای ادامه تعامل و آموزش مصرف کنندگان در خارج از فروشگاه تجربه کنید.

آن کار شده است. ما e-commerce فروش دو برابر شده اند و آن را تشویق کنید که مشتریان ما در حال استقبال از خرید آنلاین. تقاضا برای شاهدانه است که هنوز هم وجود دارد به خصوص که بیشتر مردم نگاه شاهدانه به عنوان یک راه حل برای رفاه و آسایش.

ما نیز به رسمیت شناخته شده و پیامدهای COVID-19 در بهداشت. های دستگاه همواره بخشی از cannabis culture اما به ظاهر یک شبه هنجار منتقل شده به مصرف فردی به این معنی هر کس باید خود را شخصی بخارساز. برای کمک به رفع این نیاز ما ارائه ما MIQRO در یک نقطه قیمت پایین تر — اولین بار ما به فروش می رسد یک دستگاه بخارساز برای کمتر از $100 — و ما شاهد یک چشم انداز مثبت در خرید و فروش آنلاین برای دستگاه. مردم در جستجوی راه هایی برای مصرف به صورت جداگانه در حالی که اجتماعی فاصله و ما خوشحالیم که ما می توانیم حمایت از مصرف مسئول.

DaVinci Vapes CEO Cortney Smith.

داوینچی Vapes مدیر عامل Cortney اسمیت.

حسن نیت ارائه میدهد از داوینچی Vapes

ده سال پیش اصطلاح "بخارساز" تا حد زیادی به معنای برخی از دستگاه رومیزی با یک لوله و یا یک کیسه متصل به آن است. در حال حاضر شما باید پیچیده دستگاه های دستی و vape قلم. هنگامی که شما فکر می کنم از یک بخارساز چه به ذهن می آید ؟

این یک سفر! من تاسیس داوینچی در سال 2011 و حتی پس از آن من می دانستم که وجود دارد تا به حال به یک جایگزین بهتر برای این دستگاه در بازار در آن زمان است. انگیزه برای ایجاد داوینچی در وهله اول به طراحی یک دستگاه قابل حمل است که می تواند vaping در دسترس تر و کاربر پسند است. من افتخار است که داوینچی کلاسیک هنوز هم نگه می دارد تا به امروز حتی به عنوان ما همچنان به انتشار جدید تکرار.

زمانی که من فکر می کنم از یک دستگاه بخارساز من فکر می کنم از یک شاهکار مهندسی. این نبوغ انسان است که در آن طول می کشد به جا چنین پیچیده, پیچیده فرایند مکانیکی به یک دستگاه جمع و جور هرگز متوقف شگفت انگیز من. امروز ما باید دستگاه های است که فراتر از استانداردهای سنتی مصرف کننده تکنولوژی شرکت هایی مانند اپل و ال جی. امید من این است که ما به زودی رسیدن به یک نقطه که در آن جریان اصلی مصرف کنندگان در برابر بخارساز دستگاه های با کیفیت و نوآوری و داوینچی همچنان پیشرو است که به اتهام.

این ماشین آلات تمام انجام همان فرآیند تبخیر?

این واقعا بستگی به رویکرد فن آوری که در حال استفاده است. همه چیز به نام اواپراتور برابر خلق شده اند و نه همه تبخیر. به عنوان مثال اگر دستگاه در معرض حرارت عنصر آن است که به احتمال زیاد فلش-گرمایش به مازاد 600 درجه و در نتیجه combusting. اما اگر یک ماشین ارائه می دهد کنترل درجه حرارت دقیق زیر 430 درجه, آیا استفاده از هدایت یا همرفت روش آن است که اساسا تبخیر. تفاوت پایین می آید به کیفیت مواد استفاده می شود که دارای یک اثر در حرارت بالا زمان, ایمنی و عطر و طعم.

مورد علاقه شما چیست متوسط به vape گل و یا تمرکز ،

من طعم مشروبی که بدرقه نوشابه, بنابراین من می خواهم به نگه داشتن آن کم و آهسته. با گل من رفتن به درجه حرارت 365 درجه شروع می شد و من به آرامی چرخ ضامن دار تا 385 درجه بیش از یک دوره از زمان معمولا ده دقیقه. با کنسانتره من تمایل به شروع یک کمی بالاتر حدود 385 درجه و تا 430 درجه است. مهمترین و طعم و شدت تغییرات با حرارت با درجه حرارت پایین تر ارائه تلفظ طعم دهنده برای یک مدت زمان طولانی تر به عنوان ترپن ها هستند که توسط گرما. البته در دماهای مختلف متفاوت کانابینوئیدهای نیز پوست کنده وام سنگین تر "بالا" احساس در دماهای بالاتر نیز هست.

من متوجه خود بخارساز انجام آروماتراپی — چیزی معدن ادعا می کند به عنوان به خوبی, اما من هرگز واقعا به کاوش که گزینه. چگونه آروماتراپی کار با یک دستگاه بخارساز?

تبخیر شاهدانه است که شبیه به آروماتراپی. شما با استفاده از گرما برای فعال کردن همان ترپن ها هستند که در گیاهان مانند اسطوخودوس و رزماری و بابونه. تبخیر این گیاهان به تنهایی قابل توجهی فواید اما زمانی که زوج با شاهدانه, آن را می توانید به طور کامل تغییر ترپن مشخصات فشار شما vaping و در نتیجه تغییر احساس به دست آورد.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب